Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EURO 2012

+21
Lise
Freya
Edda
Karo
M&M's
dirtyword
Ewa
brulion
Żuri
Lewandowska
antiba
CallMeLady
Ania_
Klaudia
Karolina
turtle
xxl
Kasia
Gigi
Vivien
Ania
25 posters

Strona 3 z 22 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Lewandowska Pią Cze 08, 2012 9:19 pm

Karolina napisał:Grecy dostawali niesłusznie? To jest chyba kpina, sorry. Nie dość, że się rzucają, symulują i plują do sędziego i całego świata o każdą decyzję, która nie jest po ich myśli to jeszcze mają robić to wszystko bezkarnie? Wg mnie jedynym błędem sędziego w stosunku do nich było to, że ani razu nie ukarał ich za symulowanie.
I nie wiem jak obrońca niby zatrzymał piłkę ręką. Leżał powalony na ziemi a piłka dosłownie natoczyła mu się na łokieć! Lepsza sytuacja była jak któryś Grek dotknął piłkę DŁONIĄ a potem się jeszcze wykłócał, że został ukarany. To jest jakaś komedia przecież.

Zgadzam się co do Greków, to jakaś parodia. I ktoś mi wytłumaczy dlaczego Szczęsny zszedł, bo nie ogarniam. Co on zrobił w ogóle? Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Pią Cze 08, 2012 9:22 pm

yeaaaaaaaaaaaaaaaah Rasssssssssssssijjjjjjja come on Very Happy kocham < 3 jestem 120 zł do przodu stawiam wszystkim kolejkęęę Razz

[You must be registered and logged in to see this image.]

Chesny faulował sam na sam. a to czerwo. i musiał zejść. baj baj.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Lewandowska Pią Cze 08, 2012 9:25 pm

Ja tam nic nie widziałam, serio xD
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Karolina Pią Cze 08, 2012 9:25 pm

Beauty napisał:
Karolina napisał:Grecy dostawali niesłusznie? To jest chyba kpina, sorry. Nie dość, że się rzucają, symulują i plują do sędziego i całego świata o każdą decyzję, która nie jest po ich myśli to jeszcze mają robić to wszystko bezkarnie? Wg mnie jedynym błędem sędziego w stosunku do nich było to, że ani razu nie ukarał ich za symulowanie.
I nie wiem jak obrońca niby zatrzymał piłkę ręką. Leżał powalony na ziemi a piłka dosłownie natoczyła mu się na łokieć! Lepsza sytuacja była jak któryś Grek dotknął piłkę DŁONIĄ a potem się jeszcze wykłócał, że został ukarany. To jest jakaś komedia przecież.

Zgadzam się co do Greków, to jakaś parodia. I ktoś mi wytłumaczy dlaczego Szczęsny zszedł, bo nie ogarniam. Co on zrobił w ogóle? Very Happy

Właśnie też nie mam pojęcia. Nie znam się na piłce, jak już mówiłam, więc pewnie nie rozumiem, na czym polegał jego faul;D
I zgadzam się z bru: byłam z niego cholernie dumna, że zszedł z boiska z klasą a nie spędził 5 minut na darciu ryja na sędziego, nie wiadomo po co, bo to przecież i tak nic nie da.

Gigi napisał:to gra dla facetów a nie teatrzyk.
No DOKŁADNIE. Dlatego Grecy do domu!
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Pią Cze 08, 2012 9:27 pm

Oli. nogą zaczepił. gdyby zabrał. byłby gol. i byłoby 11 polaków vs 10 grekow i wynik 2:1. pół godziny do końca.

Karo. ty chyba nie powinnaś oglądać Hiszpanów Portugalców albo Włochów. jak uważasz, że to był teatrzyk LOL.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Lewandowska Pią Cze 08, 2012 9:34 pm

Karolina napisał:
Beauty napisał:
Karolina napisał:Grecy dostawali niesłusznie? To jest chyba kpina, sorry. Nie dość, że się rzucają, symulują i plują do sędziego i całego świata o każdą decyzję, która nie jest po ich myśli to jeszcze mają robić to wszystko bezkarnie? Wg mnie jedynym błędem sędziego w stosunku do nich było to, że ani razu nie ukarał ich za symulowanie.
I nie wiem jak obrońca niby zatrzymał piłkę ręką. Leżał powalony na ziemi a piłka dosłownie natoczyła mu się na łokieć! Lepsza sytuacja była jak któryś Grek dotknął piłkę DŁONIĄ a potem się jeszcze wykłócał, że został ukarany. To jest jakaś komedia przecież.

Zgadzam się co do Greków, to jakaś parodia. I ktoś mi wytłumaczy dlaczego Szczęsny zszedł, bo nie ogarniam. Co on zrobił w ogóle? Very Happy

Właśnie też nie mam pojęcia. Nie znam się na piłce, jak już mówiłam, więc pewnie nie rozumiem, na czym polegał jego faul;D
I zgadzam się z bru: byłam z niego cholernie dumna, że zszedł z boiska z klasą a nie spędził 5 minut na darciu ryja na sędziego, nie wiadomo po co, bo to przecież i tak nic nie da.

No dokładnie. Grecy mnie rozwalali totalnie pluciem do sędzi i łapaniem się za głowę, jacy to inni są niesprawiedliwi.

Gigi napisał:Oli. nogą zaczepił. gdyby zabrał. byłby gol. i byłoby 11 polaków vs 10 grekow i wynik 2:1. pół godziny do końca.

Dla mnie on nie powinien zejść w ogóle. Nie zrobił tego specjalnie, tak myślę xD Ale dobra, nie dyskutuję, bo chyba 1 raz w życiu DOKŁADNIE śledziłam mecz xD

Karo. ty chyba nie powinnaś oglądać Hiszpanów Portugalców albo Włochów. jak uważasz, że to był teatrzyk LOL.

Ja widziałam jedynie gify z kwejka z Krystyną <3 To jest dopiero teatr ;D
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Pią Cze 08, 2012 9:39 pm

lol Oli Very Happy zrobił to specjalnie. powinien zabrać nogę albo lepiej ustawić się. zdarza się. oh well Very Happy

Karo coś dla ciebie xDD Włochy nie Grecja Very Happy



i obecni mistrzowie xDD

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Lewandowska Pią Cze 08, 2012 9:42 pm

Ok, w porządku xD

ahahaha, padłam. KLASYK:


o, wkleilas to samo Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Kasia Pią Cze 08, 2012 9:43 pm

No jaka Farselona jest to każdy widzi.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Go?? Pią Cze 08, 2012 9:50 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Kasia Pią Cze 08, 2012 9:56 pm

"Brawo kurwa" Very Happy

Myślałam, że padnę Very Happy Prawdziwy polak xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Pią Cze 08, 2012 9:56 pm

Chesney: brawoooo kurwa Very Happy

security: < oklaski >

babka z Grecji: fuck my life. gtfo czesny.

tytoń: [You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Lewandowska Pią Cze 08, 2012 9:59 pm

Marta napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

Very Happy

Ahahaahaha Very Happy Polska I love you
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Pią Cze 08, 2012 10:06 pm

Dobra, czytam niektóre wasze wypowiedzi i uhm... jako, że trochę się na tym znam, muszę je skonfrontować. Very Happy

Gigi napisał:lol. nic nie było w obu przypadkach. a na pewno nie na żółte. czerwona niezasłużona. szkoda Greków Razz sędzia to taki kalosz, że boż. wiadomo Hiszpan Very Happy nie można dotknąć zawodnika xDD

Czerwona jak najbardziej zasłużona. Drugi faul był faulem taktycznym. Nie był kierowany na piłkę, tylko ewidentnie na zawodnika, który zostałby sam na sam z bramkarzem, gdyby nie został sfaulowany, więc prawdopodobnie chamski faul przyczynił się do tego, że nie zdobyliśmy gola. Takie sytuacja zawsze są na żółtą kartkę. A, że zarobił wcześniej... Wink

Vivien napisał:JAAAK? MOŻNA BYŁO TO TAK POPSUĆ? TEN SZCZĘSNY TO POŻAL
SIĘ BOŻE! Srsly, nigdy go nie lubiłam, ale teraz to już go nienawidzę.
Srsly. Obronili karnego, ale kiepsko widzę dalszą część meczu.

Grecy to wstrętni symulanci. Chyba uczyli się od Ronaldo. Mam nadzieje, że Zeus im za to dokopie. Albo UE. Whatever.

Tytoń może nie wytrzymać tego psychicznie, przecież mieli
Szczęsnego. A jemu proponuje 100000000 lat w kamieniołomach, bo to co
"wielka gwiazda europejskiego formatu" dziś zaprezentowała to DNO i
kilometr mułu. Mam nadzieję, że poprzestawia mu się teraz w głowie.

Symulanci prawda. Dobry bramkarz, ale nie zapominajmy, że jednak ma 22 lata, więc czasem nerwy mogą puścić, jak rozdmuchany jest balonik, że jest gwiazdą i taka na nim presja spoczywa. Bądź co bądź, tylko dzięki niemu nie ma 2:1. W pierwszej bramce popełnił błąd, za szybko wyszedł. ogólnie to się nie napracował.

Gigi napisał:
ten hiszpański sędzia nie umie sędziować. serio Razz
Bardzo dobry sędzia. Serio. Wink

Karolina napisał:Jaka żenada. Załamałam się. Jak można było spieprzyć wygrywając 1 do 0 i mając jednego zawodnika więcej?!
Nienawidzę
tych Greków, jakim cudem oni w ogóle dojechali na to Euro? Cała Europa
się składa na pomoc dla bankrutów a oni z tej kasy fundują jakieś
mistrzostwa dla swojej żenującej symulanckiej reprezentacji...
Współczułam im trochę tej czerwonej kartki do czasu aż jeden z idiotów
znowu nie rzucił się na boisko z miną zbitego psa, przewrócony chyba
przez wiatr. Jeżeli nie należało im się za faule, to należało się z
pewnością za to aktorstwo. Że o graniu na czas nie wspomnę...
Porażka. Porażka my, porażka oni, porażka Smuda. A miało być inaczej!


Czerwonej nie ma co współczuć, zasłużona. Reszta - zgadzam się. Wink

Gigi napisał:

Grecja jest 15 drużyną w rankingu. Polska daleko
daleko. Grecja wygrała euro kilka lat temu. Polska nigdy nie była na
Euro. ogarnijcie Very Happy

Chesnego
nie winę za bardzo za karny, ale koleś zawsze jest wielki w gębie. a
mały kiedy przychodzi co do czego. mógł puścić tego kolesia i trzeba
byłoby odrabiać 2:1. więc w sumie 50/50. ale pierwsza bramka Grecji to
sto procent jego wina. no i trochę obrońców. generalnie obrona i pomoc
dupa. z taką pomocą i obroną nie wyjdziemy z grupy.

i Smuda lol. bez zmian. nie wiem o co mu chodziło Very Happy
Polska dostała się na Euro po raz pierwszy 4 lata temu. Wink

Grecja rzadko gra, więc ranking rzadko jej skacze. Zwycięstwo tamto
nabiło im naprawdę dużo punktów, stąd jeszcze się utrzymuje. Udało im
się naprawdę fartem wtedy wygrać, po łebkach, nie zasłużyli. Tytuły same
się nie obronią. Trzeba do tego dodać dobrą grę. Wink

Szczęsny - pierwszej bramce mógł zapobiec, ale obrońcy też nie są bez
winy. Tylko bodajże Obraniak ruszył się do pomocy, reszta stała i się
patrzyła.
A Smuda to taki doskonały szkoleniowiec, że miał obmyśloną taktykę i czerwona kartka mu ją popsuła i się biedak pogubił.
CallMeLady napisał:Lol, Szczesny jeszcze za mlody na taki turniej...
Boruc powienien byl byc powolany, przynajmniej jako drugi bramkarz. Oh,
well, pewnie upija sie teraz z zalu.
Boruc moim zdaniem się nie nadaje na takie turnieje. Szkoda, że Fabiański kontuzjowany, ale Tytoń myślę, że da radę. Tacy lubią sprawiać niespodzianki. Wink

Gigi napisał:ahahah Karo xDD nie rozumiem zaskoczenia serio. Grecja to
były mistrz Europy. grają może niezbyt miło, ale skutecznie. co z tego
że można grać pięknie a przegrywać. co z tego, że PL grała ładnie w
pierwszej połowie a w drugiej lol?? dlaczego nie chwalić Grecji za to że
wykorzystała szanse. a PL nie.

poza tym wchodzi w grę przygotowanie fizyczne. psychika. zmiany Smudy których nie było Very Happy
serio nie wiem skąd to zdziwienie. robisz błędy to przegrywasz.
trzymasz fason to wygrywasz. PL to nie Hiszpania. nawet nie Rosja. nawet
nie Grecja no sorry Razz nie to doświadczenie jeszcze. trzeba pozbierać się. grać na remis z Rosją i wszystko na jedną kartę z Czechami.

Do części odniosłam się wyżej. Wink
Grecy grali bardzo słabo, to nie ulega żadnym wątpliwościom. Gdyby
Polacy się nie załamali po Szczęsnym to by wygrali ten mecz, bo Grecja
reprezentowała poziom żenujący. I pod względem fizycznym, a przede
wszystkim psychicznym. Pierwsza połowa? Gra zupełnie się Grekom nie
kleiła, grali "na pałę", bezmyślnie, w ogóle niezespołowo, nic nie było
przemyślane. Typowa podwórkowa gra, bez żadnych przewidywań, paniczne
faule. Jak się uda. Polacy za mało biegali i naprawdę mogli to wygrać,
ale strata Szczęsnego ich widać, że załamała. No i brak lidera.
Błaszczykowski naprawdę bardzo słabo.
Karolina napisał:
I nie wiem jak obrońca niby zatrzymał piłkę ręką.
Leżał powalony na ziemi a piłka dosłownie natoczyła mu się na łokieć!
Lepsza sytuacja była jak któryś Grek dotknął piłkę DŁONIĄ a potem się
jeszcze wykłócał, że został ukarany. To jest jakaś komedia
przecież.
100% racji. Jak ktoś nie rozumie, to przybliżę zasady sędziowskie - ręce
przy ciele, ręce, które nie zmieniają lotu piłki, ręka nie była użyta
celowo do piłki, tylko do podtrzymania się. Czysta sytuacja jak nic, co
widać na powtórkach.
Kartka dla Greków zasłużona. Kapitan Grecji wyciągnął łapę jak do
siatkówki, ta ręka nie miała prawa tam być, przerwał akcję, bo przez
rękę piłka się zatrzymała. Ewidentna żółta. Smile

brulion napisał:Szczęsny - imho nie do końca słusznie, ale Szczęsny
przynajmniej fajnie się zachował, od razu zszedł z boiska bez żadnych
pretensji, a nie tak, jak ten Grek, który powinien dostać Oscara za
swoje "ale to nie ja" i rozpaczanie na temat tego, że musi zejść do
szatni.
Kartka dla Szczęsnego jak najbardziej słusznie. Faulował i nie było gola przez niego. 100% racji arbitra.
Szczęsny nadepnął na piłkarza Grecji, wtargnął w jego ciało (wiem jak to brzmi, ale ciężko to opisać Very Happy) Zamiast piłki zaatakował piłkarza, za co nie było gola.



Oddaję głos do studia. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Kasia Pią Cze 08, 2012 10:12 pm

Uff, Żuri dobrze że chciało Ci się to wszystko opisać, zgadzam się w zupełności Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Pią Cze 08, 2012 11:07 pm

Żuri first Very Happy

mówiłam, że pierwsza żótła to za macanko na Lewym nie wiem za co innego. druga to 50/50 jak mówiłam. Murawski już leżał Very Happy

Żuri dobry sędzia?? serio?? Razz nie umie gwizdać. był niekonsekwentny. sędziował pod Polaków przez większość czasu dając żółte z nic. serio. nie dziwię się Grekom, że mieli pretensje.

tytuł same się bronią Żur. nie obchodzi mnie czy grają słaby czy bez polotu. wygrywają i to liczy się. PL spina się w takich momentach i jest gdzie jest. Grecja gra swoje i tyle. wrzucili jedną piłkę. PL spięła się i LOL. tak samo może być z innymi. to piłka.

i ręka. jaka jest różnica między nabitą a taką co była w tym meczu?? i w tu i tu tłumaczenie ręce przy sobie jest bez sensu lol.

mam nadzieję, że ze Smudą to żart Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Kasia Pią Cze 08, 2012 11:09 pm

Nie chciałam tego robić bo nie szastam plusami, ale Gigi tak mi podnosisz ciśnienie, że muszę zaplusować Żuri xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Pią Cze 08, 2012 11:24 pm

ahahah xDD Polacy spójrzcie prawdzie w oczy. a nie trollujecie tutaj Very Happy

co tutaj działoby się gdyby Tytoń nie obronił karniaka LOL xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Pią Cze 08, 2012 11:50 pm

Gigi napisał:Żuri first Very Happy

mówiłam, że pierwsza żótła to za macanko na Lewym nie wiem za co innego. druga to 50/50 jak mówiłam. Murawski już leżał Very Happy

Żuri dobry sędzia?? serio?? Razz nie umie gwizdać. był niekonsekwentny. sędziował pod Polaków przez większość czasu dając żółte z nic. serio. nie dziwię się Grekom, że mieli pretensje.

tytuł same się bronią Żur. nie obchodzi mnie czy grają słaby czy bez polotu. wygrywają i to liczy się. PL spina się w takich momentach i jest gdzie jest. Grecja gra swoje i tyle. wrzucili jedną piłkę. PL spięła się i LOL. tak samo może być z innymi. to piłka.

i ręka. jaka jest różnica między nabitą a taką co była w tym meczu?? i w tu i tu tłumaczenie ręce przy sobie jest bez sensu lol.

mam nadzieję, że ze Smudą to żart Very Happy

Leżał, czy nie leżał, był to ewidentny faul taktyczny, bez ataku na piłkę. Wink
Velasco znany jest z tego, że średnio daje 7 kartek na mecz i że nie znosi dyskusji. Taka już jego specyfika, ale gdyby był zły to by nie sędziował meczu otwarcia. Myślę, że UEFA zna się na tym lepiej od Ciebie. Very Happy Nie zauważyłam, by sędziował pod Polaków. Kartki rozdawał sprawiedliwie i podejmował dobre decyzje, jak się należała kartka, to dawał.
Tytuły się nie bronią. Idealny przykład? Mundial 2002 w Korei i Japonii, kiedy to Korea walczyła w meczu o trzecie miejsce, bo sędziowie ich przepchnęli. Największa pomyłka mistrzostw świata.
Grecy w 2004 zostali, z tego co pamiętam rekordzistami pod względem strzelonych goli. Chyba tylko w jednym meczu wymęczyli więcej niż jedną bramkę. To nie była gra na mistrzostwo. Udało im się, bo ich grupa sama się nawzajem wyeliminowała, a oni skorzystali.
Poza tym - mistrz Europy sprzed 8 lat? A ilu zostało w tej drużynie? Wink W 2006 nie dostali się w ogóle do MŚ, a w 2008 przegrali wszystkie mecze, co to za argument? Very Happy

Cóż... jeżeli dla Ciebie liczy się tylko wygrana, to ciężko osądzać, która drużyna jest lepsza. Można cały mecz grać fatalnie, wyprowadzić jedną akcję i strzelić, a można grać pięknie wyprowadzać mnóstwo akcji i strzałów i przegrać. A, która drużyna jest lepsza to chyba oczywiste w takim razie. To jest piłka, wynik nie zawsze odzwierciedla umiejętności.

Co znaczy ręka nabita?
Gigi, poczytaj sobie, jakie są reguły sędziowskie. Jeżeli ręka przy ciele też się liczy na kartkę, bo komuś trafi piłka w ramię i za to będzie karny, to lepiej, by piłkarze sobie poodcinali ręce i nie kusili losu Very Happy


Jeśli nie wyczułaś ironii przy Smudzie to mam złą wiadomość. Wink

Gigi, Ty spójrz prawdzie w oczy i wyciągnij rzeczowe argumenty. Very Happy Gdyby Tytoń nie obronił to byśmy przegrali, trudno. Nigdzie nie mówię, że dobrze graliśmy, tak samo, jak Grecy.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Sob Cze 09, 2012 12:02 am

Żur. mówię. nie powinno być pierwszej żółtej. Greccy dostali kilka serio niezasłużonych.

nie chodzi mi o to, że jest zły Very Happy tylko, że sędziował pod gospodarzy. wszyscy na świecie to widzieli xD

nie ogarniam jak tytuły mogą nie bronić. co za różnica czy miałeś szczęście czy słabą grupę. z taką logiką to masz szczęście, że dostajesz 3 minuty doliczenia a nie 2 lol Very Happy

ofc. że dobra gra liczy się. ale to nie wszystko. umiem powiedzieć. Polacy zrobili błąd i byli do dupy w drugiej połowie. remis zasłużony imo. jedna połowa to nie jest mecz. i doceniam Greków, że nie stali i nie wybijali na auty tylko coś próbowali wrzucać. a że Polacy zrobili błąd to na ich korzyść. poza tym Greccy mieli więcej przeciwko i mówienie, że Polacy przegrali mecz albo Grecy go nie zremisowali czy coś głupota imo. zasłużyli na remis. więc spinać tyłki i nie płakać nad rozlanym mlekiem Very Happy Rosja rozjechała Czechy. z taką grą to możemy im buty wiązać. więc lepiej wyciągnąć wnioski.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Sob Cze 09, 2012 12:14 am

Statystyki nie grają po prostu. Wink
Pierwsza żółta też powinna być. Faul z głupoty.

Ja nie mówię, że remis niezasłużony, że powinniśmy wygrać. Tylko, że obie drużyny zagrały fatalnie i Polska gorzej. Ani razu nie twierdziłam, że byliśmy lepsi od Greków.
Obie drużyny niczym nie zachwyciły i nie wiem, dlaczego ciągle tak bardzo stawiasz na Greków, jak zmarnowali tylko niewykorzystanych sytuacji.
Najgorzej moim zdaniem po tym meczu wypadli Błaszczykowski, Boenisch, a na największe baty to zasługuje Smuda. Fizycznie zawodnicy nie wytrzymywali, a ten nie wiedział co robić. No i zmiana na pożal się Boże 20 sekund...

Swoją drogą - znajdź mi chociaż jeden artykuł z jakiegokolwiek szanowanego portalu o tym, że sędzia sędziował pod publiczkę. Próbowałam to zweryfikować i nigdzie nie widziałam zarzutów, co do gry sędziego, jakoby faworyzował którąś z drużyn. Smile
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Sob Cze 09, 2012 6:11 am

w pierwszej żółtej nie było nawet faulu. obejrzyj powtórkę Razz

Żur. Greccy mieli min gol ze spalonego i niewykorzystany karny. a Polacy główkę o cm i dobrą obronę Greka na początku. więc serio nie wiem jak można mówić, że Greccy to tylko teatrzyk. PL zmarnowała więcej sytuacji jeżeli o to chodzi.

eee jaka porządna gazeta zareaguje pojazdem po UEFA?? Very Happy fani wyraźnie mówili, że sędziuje pod PL. tumblr. lj. albo nawet poczytaj angielskie fora. Chealsea czy coś Very Happy ale trudno dziwić się. w końcu to gospodarz. nic wielkiego xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Ania Sob Cze 09, 2012 9:02 am

Gigi, więcej patriotyzmu Wink Obiektywne czy nieobiektywne, ale na naszą korzyść Smile
Jeśli chodzi o moje wrażenia to pierwszą część oglądało się bardzo dobrze, drugą mniej;) Ale grunt, że nie przegraliśmy.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Vivien Sob Cze 09, 2012 9:45 am

Nie zgadzam się, że dzięki Szczęsnemu nie było 2:1. Jak już coś, to dzięki Tytoniowi i to on jest bohaterem. Szczęsny narobił wiele złego: sam się wykluczył, straciliśmy najlepszego bramkarza i w dodatku podkopał morale drużyny, co ewidentnie było widać po naszych zawodnikach. Jeśli do tego oglądali mecz Czechy - Rosja, to nie chciałabym być teraz w ich skórze.

Polacy nie grali super, ale zdecydowanie nie było to złe. Mieliśmy akcje, piłka przez większość czasu była przy naszych zawodnikach. Po prostu, nie umiemy strzelać goli i to jest duży problem naszej reprezentacji. Mamy Lewego, który sam był otoczony przez 4 zawodników Grecji i ciężko było mu się przedrzeć. Nie umiemy wbiegać w pole karne z prędkością światła jak to robią Rosjanie, wszystko musimy rozegrać, aby wyprowadzić akcję.

Wg, słyszeliście, że nie ćwiczyli ani rzutów rożnych ani wolnych? Ja się pytam, co oni robili na tych zgrupowaniach. Po prostu ręce opadają. I szczęka też.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Sob Cze 09, 2012 12:21 pm

Gigi napisał:w pierwszej żółtej nie było nawet faulu. obejrzyj powtórkę Razz

Żur. Greccy mieli min gol ze spalonego i niewykorzystany karny. a Polacy główkę o cm i dobrą obronę Greka na początku. więc serio nie wiem jak można mówić, że Greccy to tylko teatrzyk. PL zmarnowała więcej sytuacji jeżeli o to chodzi.

eee jaka porządna gazeta zareaguje pojazdem po UEFA?? Very Happy fani wyraźnie mówili, że sędziuje pod PL. tumblr. lj. albo nawet poczytaj angielskie fora. Chealsea czy coś Very Happy ale trudno dziwić się. w końcu to gospodarz. nic wielkiego xDD

Był faul. Smile
Gdzie ja piszę, że to tylko teatrzyk? Nie wkręcaj mi czegoś, czego nie napisałam. Wink
A to jakieś kary są za pojazd po UEFA? Jakoś po akcji z Howardem Webbem żadne media nie bały się tego skomentować, a tutaj cisza.

Ohhh tak, tumblr to faktycznie wyznacznik osób znających się na tym. Very Happy Przecież tam w większości siedzą frustraci. Na wielu takich amatorskich tumblrach i innych pierdołach obwołali Tytonia bohaterem narodowym. Wink Wskaż mi, gdzie profesjonalni dziennikarze oczerniają sędziego. Wink

Vivien napisał:Nie zgadzam się, że dzięki Szczęsnemu nie było 2:1. Jak
już coś, to dzięki Tytoniowi i to on jest bohaterem. Szczęsny narobił
wiele złego: sam się wykluczył, straciliśmy najlepszego bramkarza i w
dodatku podkopał morale drużyny, co ewidentnie było widać po naszych
zawodnikach. Jeśli do tego oglądali mecz Czechy - Rosja, to nie
chciałabym być teraz w ich skórze.
Nie bronię Szczęsnego. Po prostu przy okazji jednak sparował tego gola. Bo nie ma nic gorszego, niż sfaulować w polu karnym na czerwoną i jeszcze stracić gola. Gdyby nie faul Szczęsnego - byłby pewniak na 2:1. Tak, to była szansa, że Szczęsny obroni.
Swoją drogą przypomina mi to sytuację sprzed 2 lat, kiedy to Suarez się poświęcił, dostał czerwoną, dostali karnego, którego Muslera wybronił i dzięki temu awansowali. Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 3 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 22 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach