Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

+39
xRx
TheBlairBitchProject
Kate__895
ronnie
Freya
onlytrueloveful
missv
dzika
melanola
AW
xLaura
Ella
kam1105
mario588
Edda
Ania_
truskaweczka
Ania M.
werucha
karolla
xAaliyahxx
Magdafa
BlairAndChuck
zakochana_0
Ewa
lookx
brolix
jeanne
Żuri
alaa15
dap88
Klaudia
Numb3r_Fourt33n
Ola
Kasia
Lewandowska
Lise
Gigi
Magda
43 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Jaki jest twój ulubiony odcinek sezonu 4?

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap3%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap27%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 27% 
[ 20 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap1%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap8%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 8% 
[ 6 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap5%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap11%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 11% 
[ 8 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap1%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap3%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap1%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap3%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap1%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap3%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap4%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap4%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_lcap23%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Vote_rcap 23% 
[ 17 ]
 
Wszystkich Głosów : 73
 
 

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by AW Sro Gru 14, 2011 9:56 pm

Sezon 4 dla mnie był zdecydowanie najgorszy ;// Chyba wszystko tam "poszło nie tak" ;//

AW

Liczba postów : 55

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by melanola Sro Sty 04, 2012 1:11 am

1, 22, 11. Ogólnie to uwielbiam wątek Bena. Very Happy

melanola

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by dzika Sob Sty 07, 2012 11:50 pm

zakochana_0 napisał:Ja zagłosowałam na ostatni odcinek..uśmiałam sie na nim jak nigdy. Blair i jej taniec trędowatych a za nią Chuck który cieszył sie jak głupi do sera...a i jeszcze ich "kujawiak" pod rękę to było bezbłędne...Very Happy

hahahha, uśmiałam się z Twojego opisu ich tańca, genialny! Na odcinek nie mogę się zdecydować, to strasznie trudne, jak już ktoś wspominał kilka scen było niepowtarzalnych! (sexu, na stacji, pijany Chuck, rolling in the deep) W ogóle strasznie przeżywałam to kiedy Chuck przyszedł do Blair po rozstaniu z Evą i zapytał się B czy to możliwe, że nadal go kocha, a ona powiedziała, że nie! ah a mogło być tak pięknie, ale warto było - te sceny nienawiści mega, a potem sex Very Happy Pokochałam odcinek z redakcji W magazine, balu grzeszników(tak to się nazywało?), albo zawarcia paktu Blair i Chuck'a. Ogólnie wątek Juliet i Sereny (to było chore) i to jak wszyscy przyjaciele się zjednoczyli, żeby wkopać Juliet.
Sezon mi się podobał, zresztą jak każdy Very Happy

dzika
Chair & Georgie
Chair & Georgie

Liczba postów : 107

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by missv Nie Sty 08, 2012 7:14 pm

Absolutnie wielbię ten odcinek, o którym wspomniała zakochana nieco wyżej, perfekcyjne dopasowanie muzyczne, to chyba jedyny odcinek, który na stałe trzymam na dysku Wink

missv

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by onlytrueloveful Sob Lut 04, 2012 11:55 pm

Kilka najlepszych odcinków sezonu: 4x02 Double Identity za przepiękną i poruszającą scenę na dworcu Chucka i Blair (to był epickie!), 4x07 za niesamowitą chemię i seks C i B, wątek Juliet też był ciekawy i wciągający, 4x09 bal świętych i grzeszników i ostatni 4x22 The wrong Goodbye za scenę pożegnania- rozkleiłam się na dobre.. Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale najlepsze sceny zawsze należą do Chucka i Blair cheers
onlytrueloveful
onlytrueloveful
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 74

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Kasia Sob Lut 04, 2012 11:56 pm

Zależy dla kogo najlepsze Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Freya Sob Lut 11, 2012 12:45 pm

Chyba 4x07, bo scena seksu była pamiętna i (jeszcze) w stylu starego Chair. To było tak niedawno! A tyle się zmieniło...
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by ronnie Wto Lut 14, 2012 12:50 pm

4x02 za scenę na dworcu przy której zawszę ryczę. Po za tym uwielbiam scenę gdy Blair ogląda pierścionek i mówi że to najpiękniejsza rzecz jaką widziała i potem dowiaduję się, że pierścionek jest Chucka.
ronnie
ronnie
Chair & Dorota
Chair & Dorota

Liczba postów : 339

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Kate__895 Sob Mar 24, 2012 4:58 pm

Raczej scena 4x02 scena na dworcu jak to ogladalam poraz kolejny to az się łezka w oku zakręciła...oni tak do siebie pasują

Kate__895
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 70

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by TheBlairBitchProject Sob Cze 09, 2012 12:26 am

ja zaglosowalam na 4x08, niesamowicie bawi mnie ten odcinek, moge go ogladac i ogladac !
swietna scena, jak Serena widzi Blair wychodzaca z ukrycia, a za nia Chucka, ktory wg Sereny wychodzil "z mina jakby polknnal kanarka", haha, wogole ten caly ich detoks - Blair zajadajaca sie ciasteczkami w wannie, Chuck w szlafroku Blair, jeej i moglabym wymieniac i wymieniac, oczywiscie dochodzi do tego wzajemne krycie sie na balecie i slodki watek Sereny i Collina(szkoda, ze tak krotko)
oo i koncowka - pamietam, jak ogladalam pierwszy raz bardzo mnie zaskoczyla/zaciekawila, tercet najwiekszych bitches Razz
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by xRx Pon Cze 11, 2012 3:03 pm

Głos na 4x02, nie jestem wielką fanką Chair i ich dramatów, ale odcinek był super. I ich scena na stacji i wszystko pozostałe.
xRx
xRx

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by anna_julia Pią Sie 17, 2012 12:36 am

Też odcinek ze stacją, bo był śliczny Smile
anna_julia
anna_julia
Chuck & Nate
Chuck & Nate

Liczba postów : 72

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Go?? Pią Sie 17, 2012 12:41 am

anna_julia napisał:Też odcinek ze stacją, bo był śliczny Smile

podobniie xD

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ola723 Sob Sie 18, 2012 10:58 pm

calkiem fajny sezon, lubilam eve i juliet bardzo, ciekawe postacie
i dobrze ze nie bylo vanessy ale szkoda ze jenny tak malo
;///
Ola723
Ola723
Nenny & Nola
Nenny & Nola

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Go?? Sob Wrz 01, 2012 5:56 pm

Muszę przyznać, że nie zachwycił mnie ten sezon. Lubię 8 odcinek i akcję z Juliet, ale wybrałam 2, bo chyba nic nie przebije sceny ze stacji. Pomimo tego, że już wtedy nie byłam wielką fanką Chair, to popłakałam się na tym momencie. Wszystko było perfekcyjne, począwszy od dialogu, poprzez muzykę i na strojach kończąc.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by adent Sro Paź 31, 2012 2:09 pm

uwielbiam scene na stacji Wink

adent

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Kawa i skarpetki. Czw Sty 30, 2014 11:59 pm

Moim ulubionym odcinkiem był ten, w którym Jenny na chwilę wróciła do miasta, podczas trwania tej jakiejś imprezy charytatywnej, czy czegoś takiego.
Kawa i skarpetki.
Kawa i skarpetki.

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 3 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach