Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

+39
xRx
TheBlairBitchProject
Kate__895
ronnie
Freya
onlytrueloveful
missv
dzika
melanola
AW
xLaura
Ella
kam1105
mario588
Edda
Ania_
truskaweczka
Ania M.
werucha
karolla
xAaliyahxx
Magdafa
BlairAndChuck
zakochana_0
Ewa
lookx
brolix
jeanne
Żuri
alaa15
dap88
Klaudia
Numb3r_Fourt33n
Ola
Kasia
Lewandowska
Lise
Gigi
Magda
43 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Jaki jest twój ulubiony odcinek sezonu 4?

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap3%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap27%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 27% 
[ 20 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap1%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap8%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 8% 
[ 6 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap5%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap11%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 11% 
[ 8 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap1%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap3%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap1%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap3%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap1%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap3%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap4%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap4%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap23%Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 23% 
[ 17 ]
 
Wszystkich Głosów : 73
 
 

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by BlairAndChuck Czw Sie 25, 2011 10:31 am

Według mnie odcinek 22. Ryczałam jak się żegnali. I ten taniec mnie rozśmieszył, ale lubię go oglądać i uśmiechać się do ekranu.
BlairAndChuck
BlairAndChuck
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 58

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Pią Sie 26, 2011 9:45 am

Tu było kilka fajnych odcinków:) NAjlepsze były pierwsze odcinki i ostatni:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Magdafa Pon Wrz 05, 2011 7:20 pm

Ja miałam dylemat między wyborem 2 a ostatniego odcinka. Jednak wybrałam ten 22, ponieważ to jakoś było bardzo wzruszające ale zarazem wesołe, ale sceny na stacji nigdy nie zapomnę!
Magdafa
Magdafa
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 366

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Pon Wrz 05, 2011 8:26 pm

To były najlepsze odcinki, a raczej odcinek i scena:P Ja dalej jak się nudzę to puszczam moment z piosenką Adele i... śmiech:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Żuri Pon Wrz 05, 2011 8:38 pm

Taak, też często sobie włączam tę scenę, jest świetna. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Pon Wrz 05, 2011 8:45 pm

Mnie najbradziej "wzrusza" uśmiech Eda(zawsze ma miny bezcenne), i w zwolnionym tempie Blair (lol=
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Żuri Pon Wrz 05, 2011 8:46 pm

Taniec Blair w zwolnionym tempie jest świetny Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Pon Wrz 05, 2011 8:48 pm

Kurde, aż sobie puszczęSmile

Nie ma co tamto, ta scena rządzi!
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Pon Wrz 05, 2011 8:51 pm

Aż mam ochotę wykrzyczeć: OOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Gigi Pon Wrz 19, 2011 1:55 pm

padam podczas tej sceny zawsze Very Happy Very Happy a co tam wbijamy na imprezę chłopczyka odtańczymy kujawiaka tak jakbyśmy byli na grzybkach potem szybki seks, czek dla chłopczyka i wypadamy z imprezki Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by xAaliyahxx Czw Wrz 22, 2011 8:35 pm

No ta scena na dworcu była mega wzruszająca, ale i tak moje ulubione odcinki to te w redakcji z Blair i Danem na czele Very Happy
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by karolla Czw Wrz 22, 2011 9:36 pm

odcinek drugi za scenę na dworcu - moim zdaniem najpiękniejsza i najbardziej wzruszająca scena w całej Plotkarze (ten wyraz twarzy Chucka kiedy Blair mówi mu że go już nie kocha Crying or Very sad ) i jedna z nielicznych scen która jakoś ratuje ten sezon! Oprócz tego lubię jeszcze odcinki z wątkiem Chuck i Blair - sexfrends i Dan i Blair, właściwie to jedyne mocne strony 4 sezonu...
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by werucha Pią Wrz 23, 2011 10:46 am

SIA w tle w 4x02 wywołuje we mnie szloch na maxa, chociaz finał tez baardzo lubie Smile

werucha
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ania M. Sob Wrz 24, 2011 10:47 pm

4x09 Za wspólne sceny Chucka i Blair Smile
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by truskaweczka Pią Wrz 30, 2011 2:18 pm

Ja tam nie lubię nic w 4x22 oprócz sceny z rolling in the deep Very Happy Wszystko co tam się nadziało było nie tak jak być powinno Wink Zagłosowałam ostatecznie na 4x12 The Townie, podobał mi się motyw tajnej akcji Dana i Blair, i po prostu kocham ich scenę w samochodzie Laughing

truskaweczka
Blair & Dorota
Blair & Dorota

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ania_ Pią Wrz 30, 2011 3:47 pm

Gigi napisał:padam podczas tej sceny zawsze Very Happy Very Happy a co tam wbijamy na imprezę chłopczyka odtańczymy kujawiaka tak jakbyśmy byli na grzybkach potem szybki seks, czek dla chłopczyka i wypadamy z imprezki Very Happy Very Happy

he he Wink tylko,że najpierw był czek a później seks ;P

ja uwielbiam 4x02 , 4x08 i 4x22 Smile w wielkiej mierze za piosenki "I'm In Here " "Blue Moon" "Rolling In The Deep" Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Edda Pon Paź 17, 2011 4:09 pm

Wybrałam odcinek 22. tak szczerze był on jednym z niewielu, który najbardziej mi się podobał. Chociaż o mały włos i wybrałabym odcinek 8 przez końcówkę sceny. Jak ona mi się podobała. Blair tak ślicznie wyglądała, jedna z jej najlepszych stylizacji. To gdy się przytulają. Wtedy wydawało mi się, że idealnie pasują do siebie pod względem ciała;D znaczy umieli sie dopasować do siebie. I piosenka.... słodycz;D
A w ostatnim odcinku to to, że Chuck pozwala odejść Blair i potem przestaje czuć. Poświęcenie i ogromna miłość. A scena z ich tańcem jest zarąbista. Jak Ciok podnosi Blair na krzesełku, patrzy na nią i wyraz jego twarz... miód, po prostu miód. Dla mnie on nie miał nigdy lepszej miny wyrażającej uczucie do B. I jeszcze gdy całuję ja w rękę i potem tak rozgląda się po sali, jakby mówił: Ha, to ja ją mam/miałem.;D;D Ich taniec jest megaśny - nie mam nic więcej do powiedzenia.
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Żuri Pon Paź 17, 2011 11:20 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nie wiedziałam, gdzie to wrzucić. Very Happy To nie jest scena z 4x06? Ktoś mi wyjaśni, czemu on lata? Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by jeanne Wto Paź 18, 2011 12:23 pm

Żuri napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

Nie wiedziałam, gdzie to wrzucić. Very Happy To nie jest scena z 4x06? Ktoś mi wyjaśni, czemu on lata? Very Happy

Haha pewnie jakieś wygłupy zza kulis Very Happy Swoją drogą nie mogę się napatrzeć na sukienkę Sereny, wyglądała w niej świetnie! I te jej idealnie wyeksponowane piersi Very Happy zawsze przykuwają mój wzrok Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ania_ Wto Paź 18, 2011 12:30 pm

Żuri napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

Nie wiedziałam, gdzie to wrzucić. Very Happy To nie jest scena z 4x06? Ktoś mi wyjaśni, czemu on lata? Very Happy


ha ha ha... to ptak!? to samolot!?....nie...to SuperCiok Very Happy
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by mario588 Wto Paź 18, 2011 3:29 pm

21, jeszcze 4^^

mario588

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by kam1105 Pią Lis 04, 2011 12:06 pm

Ostatni odcinek..za Adele i za pożegnanie.. Prawie się popłakałam Evil or Very Mad
kam1105
kam1105
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ella Pią Lis 18, 2011 5:27 pm

Anne_Charlotte napisał:4x09 Za wspólne sceny Chucka i Blair Smile

Popieram, najleszy odcinek 4 sezonu, choć uwielbiam też dwa pierwsze odcinki za cudowny Paryż (najpiękniejsz miasto na świecie:)
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by xLaura Czw Lis 24, 2011 2:13 pm

Blair i Chuck na dworcu byli niesamowici. Myślę, że to jedna z ich najlepszych scen
xLaura
xLaura
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lewandowska Sob Lis 26, 2011 9:17 pm

kasia_ napisał:O, Beauty, już nie jesteś stupid Very Happy

Dopiero zauważyłam ten post Razz
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 4 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach