Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One Tree Hill/Pogoda na miłość

+33
Maxxxim
amelka99
meryl.
genevievee
pink_rose
love_A
Susannah_dg
Gigi
Monika
depmod
Homeland1
Karo
Ola
karolla
brulion
Joanna
Nika
Kasia
Karolina
Gosiek
Lewandowska
Vivien
CallMeLady
Żuri
Jen
Magda
Justyna
Ania_
Layla
werucha
Lise
andzia
Cherry
37 posters

Strona 12 z 16 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Pon Gru 03, 2012 11:16 pm

Też bym chętnie wróciła do OTH. W GG żadnego odcinka nie oglądałam więcej niż raz. A OTH... jejku jak mi brakuje tych postaci Sad
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Pon Gru 03, 2012 11:26 pm

W ogóle OTH bardzo ciężko znaleźć w internecie, na piracie jest jakiś wielki plik, ale mi się ściąga tak powoli, że chyba czekałabym do następnych wakacji xD A do tego mam internet z Playa, więc mi trochę szkoda gigabajtów Very Happy Ale akurat obejrzę w 2 tygodnie trzy sezony, które mam, zajadę do domu na święta (robię sobie wolne już od 17 grudnia, jestem złym studentem Twisted Evil ) i wszystko mi się idealnie złoży.
A seriale oglądam bardzo szybko, aż się tego trochę wstydzę, jakim nołlajfem jestem jak mnie coś wciągnie xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Gosiek Wto Gru 04, 2012 12:38 pm

O właśnie mi przypomniałaś, że miałam sobie ściągnąć Very Happy
Nie jest tak trudno znaleźć, ja właśnie ściągam całą paczkę 8 sezonów Very Happy
Chociaż najpierw sobie ściągnę sam 9 sezon, bo sobie chcę przypomnieć ten ostatni <3
A w święta może ogarnę od początku Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Wto Gru 04, 2012 12:56 pm

Gosiek a skąd ściągasz??

ja do tego serialu co jakiś czas wracam i od nowa sie w nim tak samo zakochuje Very Happy
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Gosiek Wto Gru 04, 2012 1:13 pm

Z torrentów Very Happy

To nic, że mam wolny internet i będzie mi się ściągało 1 rok -.- Laughing
Może mi w nocy pójdzie szybciej Laughing
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Karo Wto Gru 04, 2012 1:32 pm

Ja też wciąż kocham ten serial <3 Co jakiś czas przeglądam scenki na yt, Naley, Jamie i Brook najczęściej Wink
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Wto Gru 04, 2012 5:33 pm

Ola napisał:W ogóle OTH bardzo ciężko znaleźć w internecie, na piracie jest jakiś wielki plik, ale mi się ściąga tak powoli, że chyba czekałabym do następnych wakacji xD A do tego mam internet z Playa, więc mi trochę szkoda gigabajtów Very Happy Ale akurat obejrzę w 2 tygodnie trzy sezony, które mam, zajadę do domu na święta (robię sobie wolne już od 17 grudnia, jestem złym studentem Twisted Evil ) i wszystko mi się idealnie złoży.
A seriale oglądam bardzo szybko, aż się tego trochę wstydzę, jakim nołlajfem jestem jak mnie coś wciągnie xD

Nie masz nielimitowanych nocy? Very Happy


I love you
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Wto Gru 04, 2012 5:47 pm

Nie xD Bo mi szkoda tych 10 zł xDDD

Groszek, no mówię, że jest jedna wielka paczka na piracie, ale bym ją ściągała do wakacji, a tyle mi się czekać nie chce xD

Zresztą seriale zajmują mi ponad 200 GB na dysku to nawet się nie podejmuję xDDD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Wto Gru 04, 2012 6:35 pm

Żuri , <3 uwielbiam tą scene Razz

nie wiem jak wy ale ja zaczynam od nowa oglądać One Tree Hills Razz

Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Karo Wto Gru 04, 2012 7:00 pm

Kocham tego dzieciaka <3

Matkoo....Nate i jego długie włosy...nie wspominam tego dobrze, coś strasznego.

Q uwielbiałam tego zioma, joł Very Happy

Sceny Brook/Jamie wymiatały Smile Brook była taką cudowną ciocią "If you really like the new baby, can I have Jamie?" Very Happy
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Gosiek Wto Gru 04, 2012 7:19 pm

Ola napisał:Nie xD Bo mi szkoda tych 10 zł xDDD

Groszek, no mówię, że jest jedna wielka paczka na piracie, ale bym ją ściągała do wakacji, a tyle mi się czekać nie chce xD

Zresztą seriale zajmują mi ponad 200 GB na dysku to nawet się nie podejmuję xDDD

A no bo jak byłyśmy w Wawie to mówiłaś, że nie ma ogólnie na necie OTH wgl, dlatego jak weszłam dziś i szukałam to się zdziwiłam bo widziałam sporo nawet tych całych sezonów Very Happy



Ja Jamiego uwielbiam, cudowne dziecko <3 I taki słodziak <3
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Wto Gru 04, 2012 7:30 pm

Jamie chyba z każdym był genialny Very Happy Brooke lubiłam wcześniej, ale myślę, że Q polubiłam ze względu na niego Very Happy

Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Gosiek Wto Gru 04, 2012 9:45 pm

Q mnie niesamowicie wkurzał na samym początku, ale potem właśnie dzięki Jamiemu go polubiłam Smile I straasznie mi go było szkoda jak odszedł Sad
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Sro Gru 05, 2012 1:34 am

Gosiek napisał:Q mnie niesamowicie wkurzał na samym początku, ale potem właśnie dzięki Jamiemu go polubiłam Smile I straasznie mi go było szkoda jak odszedł Sad


Miałam dokładnie to samo. Sad

Tak samo Chrisa Kellera nie znosiłam, ale jego piosenki często mi lecą po głowie Very Happy



Ale potem jak wrócił....
jedna z moich ulubionych scen z całego OTH: Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Gosiek Sro Gru 05, 2012 8:03 am

Żuri napisał:
Gosiek napisał:Q mnie niesamowicie wkurzał na samym początku, ale potem właśnie dzięki Jamiemu go polubiłam Smile I straasznie mi go było szkoda jak odszedł Sad


Miałam dokładnie to samo. Sad

Tak samo Chrisa Kellera nie znosiłam, ale jego piosenki często mi lecą po głowie Very Happy



Ale potem jak wrócił....
jedna z moich ulubionych scen z całego OTH: Very Happy


Oh Kellera to ja nie znosiłam jak nie wiem, przez prawie wszystkie sezony ;x
Ale potem jak wrócił w 9 to już cały czas z niego lałam Laughing Laughing

Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Sro Gru 05, 2012 8:20 am

Był wkurzający, bo taki miał być, ale ja akurat Chrisa lubiłam od zawsze xD Oczywiście był hejt za to co zrobił z Naley, ale i tak Very Happy A już 9 sezon to po prostu cudeńko Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by karolla Sro Gru 05, 2012 10:16 pm

Chris Keller jest najlepszy! I love you Zawsze go lubiłam nawet na początku mimo że namieszałam trochę w związku Naley najlepszej pary z OTH, przynajmniej coś się działo, ja tam zawsze lubiłam jego relację z Haley, z Nathanem też w 3 sezonie jak pojechali odzyskać kase grając w pokera i jak w 9 Nate oddał mu jego gitare!

Very Happy


hahah Laughing

A w 9 sezonie to po prostu rządził! Powinien wrócić z dwa sezony szybciej!
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Sro Gru 05, 2012 11:01 pm

Chris idealnie wpasował się w ostatni sezon. Wniósł wiele pozytywnej energii i humoru. Ja zawsze go lubiłam ale w 9 sezonie przeszedł samego siebie Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Czw Gru 06, 2012 1:17 am

karolla napisał:

hahah Laughing

A w 9 sezonie to po prostu rządził! Powinien wrócić z dwa sezony szybciej!

Co za dużo to nie zdrowo. Dla mnie idealnie wyważyli jego powrót Very Happy Śmieszne to jest, że ani trochę się nie zmienił, a nagle z antybohatera dla mnie stał się genialny. Very Happy

Skills I love you
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Sob Gru 08, 2012 6:36 pm

Ja to w ogóle nie wiem jak można nie lubić Chrisa Kellera Very Happy Dla mnie nawet z tym swoim powiedzmy "chamstwem" na początku był świetny, taki zabawny Smile Mi się wydaje, że po prostu czuło się jednak i tak w tym wszystkim, że ma dobre serce i to dlatego Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Nie Gru 09, 2012 6:42 am

Ania_ napisał:Ja to w ogóle nie wiem jak można nie lubić Chrisa Kellera Very Happy Dla mnie nawet z tym swoim powiedzmy "chamstwem" na początku był świetny, taki zabawny Smile Mi się wydaje, że po prostu czuło się jednak i tak w tym wszystkim, że ma dobre serce i to dlatego Smile

Bo o mało co nie zniszczył Naley :< Ale przeżywałam to jak Haley wyjechała Very Happy

Tak w ogóle nie wiecie, czy Haley pojechała na trasę, bo taki był scenariusz, czy aktorka miała jakieś zobowiązania?
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Nie Gru 09, 2012 1:20 pm

eeee tam.... no tak, przeżywało się to wszystko ale tak naprawdę to była oczywista oczywistość, że Naley nic i nikt nie zepsuje...nigdy Smile I to było w nich piękne I love you Always and Forever I love you

[You must be registered and logged in to see this image.]


Boże czy to normalne, że chce mi się płakać gdy wspominam OTH ? I love you
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Nie Gru 09, 2012 1:51 pm

Ania_ napisał:
Boże czy to normalne, że chce mi się płakać gdy wspominam OTH ? I love you

Tak Wink

[You must be registered and logged in to see this image.]
Spoiler:
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Nie Gru 09, 2012 1:51 pm

Piękna scena Aniu <3

Ja nawet w obecności Chrisa zawsze wiedziałam, że Naley musi być do końca i będzie Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Nie Sty 06, 2013 7:46 pm

W grudniu obejrzałam 2 pierwsze sezony. I w czasie świąt zarwałam parę nocek, bo się nie mogłam oderwać zupełnie jak za pierwszym razem Very Happy Teraz w styczniu mam przerwę ze względu na brak czasu, ale już się nie mogę doczekać sezonu trzeciego ;D
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 12 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 12 z 16 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach