Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

The vampire diaries

+30
Monika
fanka2112
openyoureyes
Ewa
Vogue.
karolla
turtle
CallMeLady
magdzialeenka
jeanne
Limka
Freya
Ella
Ania_
April
Karo
alkamb
Blairena
Klaudia
Lewandowska
Kasia
Ola
Lise
brulion
Gigi
Layla
Vivien
Karolina
shiva89
Joanna
34 posters

Strona 6 z 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Pią Lis 02, 2012 9:34 am

Spoiler:
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Pią Lis 02, 2012 11:08 am

jestem tak pochłonięta SPN, że aż zapomniałam, że to nowy odcinek TVD xDD ranking moich ulubionych seriali gwałtownie się zmienia Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by April Pią Lis 02, 2012 2:23 pm

Eee kolejne rozczarowania -.-

- Wiedziałam! Wiedziałam, że będzie jakiś wątek o leku na wampiryzm Very Happy myślałam tylko, że wpadną na to w kolejnym albo ostatnim sezonie.
- Śmieszył mnie trochę ten łowca - Conan Barbarzyńca.
- Mało Elajdży - skandal !!! Niech on już wróci, no Sad
- Jejku, jak mi szkoda Rebeki Sad rozumiem, że Stefan ma swoje powody, ale to co zrobił było okropne i chwilowo nie potrafię na niego patrzeć. Już nie mówiąc o Klausie..
- Damon i Elena - w sumie nudy. Fajnie, że się trochę rozluźniła na imprezie, ale jednak Elena zawsze będzie Eleną -.- chcę Kath!
- Czyli zgaduję, Connor umrze w akcji i szalonym łowcą zostanie Jeremy? I będzie wielkie moralne ALE, bo mapa się rozszerza tylko jak się zabije wampira?
- Jestem wściekła, że ten nowy nauczyciel jest "zły". Myślałam, że Bonnie dostanie w końcu, osobny, w miarę ciekawy wątek miłosny ;/ znowu będzie załamka pod koniec sezonu Razz


Ostatnio zmieniony przez April dnia Pią Lis 02, 2012 11:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ella Pią Lis 02, 2012 11:18 pm

A ja po dzisiejszym odcinku z teamu Deleny przechodzę do teamu Steleny. Kochani są razem, Damon z kolei działa mi już na nerwy.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by CallMeLady Sob Lis 03, 2012 12:25 am

to sie bardzo dziwie, bo ja nikomu nie shipowalam szczegolnie, ale jak znowy uslyszalam: Elena is driven by love, compassion, blablabla, kill sb, blablabla guilt blablabla to prawie sie zrzygalam ;/

Elena juz dawno by byla z Damonem gdyby nie bala sie o to co inni mysla. przeciez ona sie przy nim zupelnie inaczej zachowuje, a jak widzi kogos znajomego to odrazu: it's not me, aaaaa przeciez ja jestem lepsza niz wy wszyscy razem wzieci.

jak ona nikogo nie zabije to sie bardzo zawiode.

mam nadzieje, ze Rebekah szybko wroci. szkoda dziewczyny. widac, ze jedyne na czym jej zalezy to milosc i wszytko inne sie kreci wokol tego Sad

the cure powinno sie pojawic dopiero pozniej, rozczarowanie.

motyw z the 5 coraz bardziej mi sie podoba. zdecydowanie czas na to, zeby ktos umarl, bo dawno Elena kogos nie stracila i nie mamy powodu, zeby sie nad nia uzalac. ja proponuje Bonnie, bo ogolnie to mi wisi jej postac tylko nie moge patrzec na jej krzywa szczeke ;/ jeszcze jak wylupi te oczy grrr

aha i jeszcze te bezuzyteczne hybrydy ;/ serio Klaus?

odcinek bardzo taki sobie ;/
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karo Sob Lis 03, 2012 9:41 am

Ech...już myślałam, że Elena nauczy się samokontroli, tak sie fajnie wyluzowała, a tu wystarczył wzrok Bonnie i wszystko szlag trafił. Znowu się zaczęło stękanie, o ja biedna, moje wyrzuty sumienia, ojojojoj, dawno nie natrafiłam na tak wkurzającą główną bohaterkę. Mnie tam jest wszystko jedna z kim Elena będzie, nie znoszę jej i jak dla mnie to mógłby ją jakiś łowca dorwać i byłby spokój Very Happy

Duży plus za to, że Stefan się w końcu ruszył, łaaaał, nasz bohater od siedmiu boleści zaczął działać. Szkoda tylko, że współpraca z Klausem nigdy dobrze się nie kończy, więc pewnie więcej z tego wyniknie szkód niż pożytku. Zresztą mam nadzieję, że nie uda im się znaleźć tego lekarstwa.

Szkoda mi Rebeki, dziewczyna ma niezłego pecha w miłości. Życie osobiste do dupy, rodzinne do dupy, mam nadzieję, że ktoś ją wybudzi i da Stefanowi i Klausowi popalić ;P

Nowy profesor będzie chciał pewnie znowu wykorzystać Bonnie do niecnych celów, w sumie też jestem za tym, żeby ona wreszcie zginęła Very Happy

Odcinek nie za bardzo mi się podobał.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ella Sob Lis 03, 2012 2:02 pm

Bonnie mnie też denerwuje, ale to nie jej wina, że ma krzywą szczękę. Pewnie jedynym sposobem na poprawienie jej jest ponowne złamanie i zrośnięcie się - o ile to w jej przypadku wykonalne.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ania_ Sob Lis 03, 2012 4:01 pm

No więc...o 4x04
Spoiler:
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Sob Lis 03, 2012 5:18 pm

4x04 mało porywający.

Scenarzyści chyba chcieli być bardzo sprawiedliwi, bo po żenującej stelenowej scenie jazdy na motocyklu zapodali kolejną, która tym razem jest ciosem w fanów DE Smile Tzn. nie wiem czy jest, może i nie, ale moim zdaniem ten ich taniec był żałosny. Damon wyglądał jak jakiś psychodeliczny ćpun. Nie wiem skąd Julie&Co biorą pomysły na takie sekwencje...

Historia The Five nieźle się zapowiada, retrospekcje zdecydowanie na plus. No i ten nauczyciel od Bonnie to niezła dupa, mam nadzieję, że nie uśmiercą go zbyt szybko Wink

Stefan zachował się jak totalny dupek wobec Rebeki. Niby nie można mieć do niego pretensji po tym, co ona zrobiła, ale mimo wszystko... Szkoda mi jej. Klaus traktuje ją strasznie, Matt nie chce jej znać (znowu: w sumie słusznie), Stefan ją wykorzystuje i jeszcze widmo starej straconej miłości powróciło. Bidula z niej trochę.

Elena jako wampir jest nie mniej irytująca niż jako człowiek. Jedyny plus, że ubiera się trochę lepiej. Ale poza tym to dno... W sumie to poczytałam wasze komentarze i nie rozumiem o co wam chodzi w tym krytykowaniu Bonnie za to, że krzywo spojrzała na Elenę. A co niby miała robić? Patrzeć z uśmiechem jak jej przyjaciółka urządza sobie w najlepsze krwawą ucztę na środku parkietu? Jedna sprawa to żywić się ludźmi z przymusu, a inna wysysać z nich krew publicznie, bez żenady, mając z tego wielką uciechę. Elena miała nauczyć się kontrolować a nie imprezować kąsając wszystkich wokół. Bez jaj.

Brakowało mi Caro w tym odcinku. Chciałabym, żeby Kol i Elijah wrócili. Klaus zaczyna mi się już trochę nudzić.

Odcinek oceniam na jakieś 6/10. Może następny będzie lepszy.

Ella napisał:A ja po dzisiejszym odcinku z teamu Deleny przechodzę do
teamu Steleny. Kochani są razem, Damon z kolei działa mi już na
nerwy.
I bardzo słusznie! Wink
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by CallMeLady Sob Lis 03, 2012 8:58 pm

Ella napisał:Bonnie mnie też denerwuje, ale to nie jej wina, że ma krzywą szczękę. Pewnie jedynym sposobem na poprawienie jej jest ponowne złamanie i zrośnięcie się - o ile to w jej przypadku wykonalne.

Lol, wiem, ze to nie jej wina. Jednak jakby jej postac byla ciekawa, albo przynajmniej mniej irytujaca to by mi jej szczeka nie przeszkadzala Wink
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Nie Lis 04, 2012 8:15 pm

muszę się niestety zgodzić, odcinek niezbyt porywający, ale też się jakoś nie znudziłam, więc nie jest tak źle Wink
ja osobiście lubię Elenę z Damonem, nie popieram oczywiście ich zabawy na imprezie, ale miło było zobaczyć Elenę w innym wydaniu Very Happy a poza tym, zgadzam się z tym co piszecie i Rebece, Stefku i innych, więc nie będę się powtarzać :>
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by brulion Nie Lis 04, 2012 8:49 pm

Ej takie pytanko, dobry ten sezon, opłaca się oglądać na bieżąco czy lepiej poczekać do wakacji i obejrzeć hurtem z braku ciekawszych zajęć? xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Nie Lis 04, 2012 8:55 pm

mi obecnie sezon się nie podoba... ja bym poczekała ale twój wybór
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Nie Lis 04, 2012 9:09 pm

ja tam bym się nie mogła powstrzymać od oglądania Damona chociaż raz na tydzień Very Happy ale to już kwestia mojego gustu xD
ogólnie wolę oglądać seriale hurtem, a obecnie odcinki nie są tak porywające, że nie mogę się doczekać następnego Wink więc myślę, że odłożenie TVD na później nie jest takim złym pomysłem :>
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Nie Lis 04, 2012 10:14 pm

A moim zdaniem lepiej oglądać na bieżąco. Może ostatni odcinek nie porwał ale dwa wcześniejsze były całkiem niezłe. Zresztą na tle produkcji typu GG Pamiętniki wciąż prezentują się przyzwoicie, więc jeżeli masz czas brulion to ja radzę oglądać na bieżąco. W wakacje już nawet nie będziesz pamiętała co się wydarzyło w 3. sezonie;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by karolla Nie Lis 04, 2012 11:59 pm

Dobra, wzięłam się za Pamiętniki Wampirów! Chociaż nie przekonują mnie klimaty z wampirami, czarownicami i wilkołakami to jednak się przełamałam przyznaje, że głównie ze względu na aktora grającego Damona, który jest piekielnie przystojny i seksowny Wink stwierdziłam że nawet jak nie będzie na co popatrzeć to przynajmniej będzie na kogo Razz

jak na razie jest spoko, nawet się wkręciłam, jestem na 3 odcinku 2 sezonu i już jestem bardziej team Delena niż Stelena chociaż przed tym jak zaczęłam oglądać TVD obejrzałam na youtubie w sumie najlepsze sceny i momenty Deleny także bez większego zaskoczenia i emocji jak na razie, Stefan jest dla mnie zbyt nudny, Elena zbyt mdła Razz lubię Caroline i chętnie zobaczyłabym ją z Damonem albo nawet ze Stefanem bo w ostatnim odcinku który widziałam jak Stefan pomaga Caroline przystosować się do bycia wampirem to nawet ciekawszy i zabawniejszy mi się wydawał, ogólnie moje ulubione postacie to Damon i Caroline, nie mogę znieść Matta jak dla mnie jest zbędny, jeśli chodzi o moje shipy to pewnie wszystkich inaczej bym połączyła niż w serialu jest na to szansa więc z tego co jest to niech jest team Delena na pewno lepsze to niż Stefan z Eleną i zdychający z niespełnionego uczucia przy nich Damon Razz no nic, oglądam dalej Wink
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Gigi Pon Lis 05, 2012 11:22 am

omg widziałam taniec na tumblr xDD widać obie główne pary w tym sezonie na niezłych dragach Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Pon Lis 05, 2012 2:19 pm

No cóż, biorąc pod uwagę ogólny poziom Pamiętników to ten odcinek nie był za dobry, ale przyrównując do innych seriali nadal dobrze.

TANIEC DELENY, LITOŚCI. Jak Elena zlizała tę krew to myślałam, że zwymiotuję. Chwała że Bonnie to przerwała. Popieram - Damon wyglądał jak psychodeliczny ćpun. I w ogóle co to za pomysł robić sobie jakieś krwawe party...
Elena po prostu nie ma mózgu, robi coś innego, a gada coś innego. Ale ubrania zdecydowanie na plus.

Profesor od Bonnie i łowca, podoba mi się to i podoba mi się Bonnie w tym, pewnie jeszcze Jer dołączy i stworzą sobie antywampirzą paczkę.

Aż mnie coś ściska przy scenach z Rebeką, ile jeszcze JP będzie się nad nią znęcać? Umiera chyba częściej niż Elijah i Alarick razem wzięci.. A to, że jest taka niekochana i samotna już w ogóle Sad
Dałam się nabrać i liczyłam na jakąś przyjaźń ze Stefanem.. zawiodłam się okropnie.
Klaus jak to Klaus, przydałaby się chyba jakaś scena z Caroline, dla równowagi Razz

A co do lekarstwa.. można się było spodziewać, że jak chodzi o Elenę to i to się znajdzie..

Pomyślałam sobie w ogóle, że jak Elena ma coraz bardziej staczać się na dno to niech sobie nawet będzie z tym Damonem, byleby reszta miała ciekawe wątki żebym miała powód dla dalszego oglądania.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by April Czw Lis 08, 2012 11:09 pm

Fotki z 4x07 [You must be registered and logged in to see this link.]

Dwie najbardziej interesujące Very Happy :
Spoiler:
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by CallMeLady Czw Lis 08, 2012 11:41 pm

jak Carol nie walnie go w ryj to strace do niej szacunek.

Damon ciasteczko I love you
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Czw Lis 08, 2012 11:55 pm

Nie chciałam widzieć tego pierwszego..
Drugie widziałam wcześniej, bardzo interesujące Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Gigi Pią Lis 09, 2012 1:15 am

omg co za sezon. co może być gorszego od Deleny i Klaroline :/
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Limka Pią Lis 09, 2012 6:18 am

Delena - nie. Klaroline - jak najbardziej.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Pią Lis 09, 2012 8:08 am

Toż to Klaroline najlepszą parą jest (prócz Deleny:D).
btw. aaaaa, Kath wraca w 6 odcinku!!!
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by CallMeLady Pią Lis 09, 2012 8:25 am

lol nie wiem jak mozna kibicowac Stelenie i Klaroline ;/
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 6 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach