Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

The vampire diaries

+30
Monika
fanka2112
openyoureyes
Ewa
Vogue.
karolla
turtle
CallMeLady
magdzialeenka
jeanne
Limka
Freya
Ella
Ania_
April
Karo
alkamb
Blairena
Klaudia
Lewandowska
Kasia
Ola
Lise
brulion
Gigi
Layla
Vivien
Karolina
shiva89
Joanna
34 posters

Strona 10 z 16 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next

Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by openyoureyes Pią Lis 30, 2012 11:54 am

Czy wszystkie seriale tej stacji nie potrafią utrzymać poziomu dłużej niż 2-3 sezony? Delena żal. Liczyłam w ogóle na coś innego. Teraz mam wrażenie, że zamienili Elenę w wampira tylko, żeby Delena mogła być razem. A Caroline niech się lepiej zamknie i popatrzy kim są jej faceci. Ani Tyler ani tym bardziej Klaus nie są święci. Powiedziałabym, że Klaus jest nawet gorszy od Damona. Stefan też żal.
openyoureyes
openyoureyes

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Pią Lis 30, 2012 2:20 pm

alkamb napisał:
Spoiler:
Nie mogłam się powstrzymać. Dobranoc Cool

He Very Happy Nie oglądałam, ale scenę widziałam What a Face
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Limka Pią Lis 30, 2012 2:23 pm

openyoureyes napisał:Czy wszystkie seriale tej stacji nie potrafią utrzymać poziomu dłużej niż 2-3 sezony?

Zgadzam się w 100 %! W końcu ktoś jeszcze to zauważył. Plotkara, Pamiętniki wampirów, 90210...

Odcinka jeszcze nie widziałam, wypowiem się, jak obejrzę. Smile

Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Gigi Pią Lis 30, 2012 4:25 pm

obejrzałam seks na yt i muszę powiedzieć, że był lekko żenujący Razz szczególnie ten manewr z koszulą xD za to Steroline <3

najlepszy jest i tak tumblr i fani Deleny. kocham Very Happy

BEST DAY?!
Seriously Julie, best day of our lives huh? MY WHOLE LIFE I’VE BEEN WAITING FOR THIS MOMENT. ENTIRE 4 FUCKING YEARS I SHIPPED DELENA LIKE HELL. I FEEL LIKE THEY ARE MY WHOLE LIFE AND NOW WHAT? I can’t believe that they did that to us! Seriously?! That is the cheapest step that you could talk, but you did it and you let down soooo many fans. I can’t even look at tvd right now cause i’m so pissed! DAMON is ALWAYS the one who gets hurt, and Elena? What about her?! WHAT ABOUT THEM?! HOW COULD YOU YOU COLD BLOODED BASTARDS! DO YOU EVEN KNOW HOW MANY FANS RIGHT NOW ARE HEART-BROKEN, ARE CRYING? Cause i certainly am and i’m not ashamed of it. You just ruined everything. It was supposed to be the best episode for us. WHY YOU SHIP STELENA SO MUCH!? Even when they were having this BLOODY sex everything seems like “OH STELENA OHH YEEEAH. LET’S MAKE THEM MISERABLE AND TAKE THIS FEELINGS AWAY FROM ELENA, LET EVERYBODY KNOW THAT ONLY HER LOVE FOR STEFAN IS REAL”. YOU KNOW WHAT?! SCREW YOU. I’m hurting so much, i feel like someone’s put dagger in my heart, but I’LL SHIP DELENA TILL THE END OF TIME. WHETHER YOU LIKE IT OR NOT. I MEAN CAUSE WE’VE BEEN HURT SO MANY TIMES BEFORE, that it shouldn’t even hurt, right JULIE? Sons of a bitches, god i can’t believe… I am in freaking shock. It’s even hard to watch DEx scene all over again. But what can i do… They’re my otp and i have no choice just to be heart-broken.

PS. Please don’t tell me to calm down, because we all know who did this and i’m not gonna hide my angst.

albo

[You must be registered and logged in to see this link.]

dying Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Pią Lis 30, 2012 4:48 pm

hahaha:D ten filmik co podała Clair jest świetny:P i ten krzyk gdy się pocałowali... albo inne jej krzyki Very Happy
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ewa Pią Lis 30, 2012 4:56 pm

Amerykanie to jednak mają na bani...
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karo Pią Lis 30, 2012 5:16 pm

aaaaaaaaaahahahahahahahah piękny filmik Very Happy rozwaliło mnie to Very Happy niektórzy potrzebują pomocy psychiatrycznej Very Happy

Ale ja też przez całą scenę uśmiechałam się jak głupi do sera:D
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by CallMeLady Pią Lis 30, 2012 10:18 pm

Spoiler:
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Vivien Pią Lis 30, 2012 11:03 pm

Spoiler:
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karo Sob Gru 01, 2012 10:51 am

Jeremy jest o wiele przystojniejszy niż kiedyś Razz a jego rola nabrała kolorków. A jak pięknie przebił Stefana, piękna scena Very Happy
Mnie się podoba Very Happy ale wiem, wiem, ja jestem nienormalna, bo nie przejmuje się,że jego postać przechodzi na złą stronę mocy Razz
Mnie się chłopak podoba w nowym wcieleniu i po zdjęciach widać, że da im jeszcze popalić ;P

Ja lubię Delene, no dobra, może bardziej Damona niż Elenę Razz ale lubię ich razem, a odcinek mi się bardzo podobał, a wątek o więzach krwi wydaje się ciekawy Smile Oczywiście szkoda Damona, kiedy po 200 lat nagle ktoś okazał mu zainteresowanie musieli wyskoczyć z czymś takim. Poza tym oglądałam już clip z 4x08 i no naprawdę mi go szkoda.
Ale sam wątek można ciekawie rozegrać, na razie nie wiemy nawet jak to działa. Tym bardziej, że Julie (o ile można jej wierzyć) powiedziała, że:
Spoiler:
No więc nic nie wiadomo tak na dobrą sprawę.

No i podoba mi się Tyler+Hayley. Ta dziewczyna jest śliczna i tak uroczo świdruje wzrokiem za Tylerem. Tylko ciekawe co łączy ją z profesorkiem.


Ostatnio zmieniony przez Karo dnia Sob Gru 01, 2012 4:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Limka Sob Gru 01, 2012 11:10 am

Spoiler:

Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Layla Sob Gru 01, 2012 3:15 pm

Spoiler:
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by April Nie Gru 02, 2012 11:10 am

Odcinek w porządku oceniając pod względem tego czy mnie uśpił czy nie Very Happy
Spoiler:
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Nie Gru 02, 2012 6:36 pm

Jestem po 4x07 i jestem zachwycona:D

Przy takich pięknych scenach Klaroline i Steroline nawet seks Deleny mnie nie ruszył. Nie mogę wyjść z podziwu nad sceną z czytaniem aplikacji Caro na Miss Mystic Falls;D Nawet ten późniejszy żenujący tekst o sercu kolibra mi tak nie przeszkadzał (Julie pewnie zaczerpnęła to z jakiegoś harlequina/powieści młodzieżowej). A do tego jeszcze Stefan i Caroline są najcudowniejszą parą przyjaciół w tym serialu. Będę teraz shippowała cały ich trójkąt: Klefaroline!

PS. W całym moim altruizmie nawet trochę współczuję fanom DE. Jak już w końcu dostają upragnione połączenie ich pary to okazuje się, że to wszystko ściema, bo Damon panuje nad wolą Eleny...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by shiva89 Nie Gru 02, 2012 7:43 pm

dla mnie wspamnialy odcinek..a mnie nie przeszkadza to co wymyslili w stosunku do Deleny...troche to naciagane..no, ale zobaczymy
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Vogue. Wto Gru 04, 2012 3:08 pm

Nareszcie oglądnęłam 4x07 i nie myślałam, że aż tak spodoba mi się ten odcinek. Był świetny!

Po pierwsze - wiem wiem, wszystkich wkurza Stefan, teraz on jest ten zły, be, niedobry, bo chce 'naprawić' Elene, bo jej nie akcjeptuje i tak dalej, ale ja i tak go kocham. A szczególnie kiedy zaczyna powoli powracać Stefek rozpruwacz, I like it! Ma być zły, oschły i tak dalej, wtedy jego postać jest po prostu genialna. Ale muszę też przyznać, że było mi go żal, bo może to on zerwał z Eleną, ale jak powiedziała Caro - ma złamane serce.
Po drugie - KLEFAN I love you. Jedna mała scenka, ale zawsze coś XD. Czekam na więcej!
Po trzecie - Klaroline, w tym odcinku skradli moje serce. Jeszcze do niedawna się wahałam, ale teraz chciałabym zobaczyć ich razem. Co prawda Klaus nie jest w ich relacjach do końca sobą, ale aż tak mi to nie przeszkadza. Jego uśmiech jak czytał to podanie Caroline do wyborów był epicki.
Po czwarte - evil Jeremy, huhu. Jakoś tak jest, że wolę te złe postacie, jestem bardzo ciekawa tego wątku.
Tyler i Hayley trochę mnie nudzą, irytuje mnie to, że chcą zniszczyć mojego Klausika. Tyler niech spada na drzewo, Klausa się nie tyka XD.
Delena eee no ten. Tzn. zacznę od plusów. Niesamowita chemia (co nikogo nie powinno dziwić) i rozumiem fanów Deleny czemu shippują tej parze, w tym odcinku byli świetni, ale nadal będę podtrzymywała, że to zasługa Damona. Gdyby na jego miejscu był jakiś bohater, którego nie lubię to byłby taki hejt, że nie wiem Very Happy. Minusem jest to całe beznadziejne sire bond, myślę że fani Deleny nie mają się o co martwić, bo jakoś to odkręcą i jeszcze w końcu będą razem, ale już mi szkoda Damona Sad . Tyle czekał na nią, a teraz się okazuje, że jest jakieś lipne sire bond i Elka znowu będzie 'o nie, o nie, kim ja jestem, co ja robię?'. Bleh, nie cierpię jej. Damon jest świetny, jego postać bardzo ewoulowała przez te sezony i naprawdę go uwielbiam, ale czemu musiał pokochać akurat Elke? Ona na nigo nie zasługuje.
Pomijam to, że już szybciej nie mogła wskoczyć do łózka Damonowi XD.

Czekam na kolejny odcinek i więcej Klefana, więcej Klaroline, więcej Damona (samego XD), więcej scen Salvatore brothers (w tym odcinku były świetne).

Ah no i zapomniałam wspomnieć! Steroline - sztuczne nie sztuczne, ja ich uwielbiam ^^. I mówcie co chcecie, Caro może i zachowuje się jak hipokrytka i Damon oczywiście nie jest taki zły za jakiego go uważa, ale i tak uwielbiam ich przyjaźń i to jak C. trzyma stronę Stefka.
A ostatnie sceny (Delena i Steroline) moim zdaniem zrobione świetnie. Nie wiem czemu część osób tak narzeka, może to zabiło jaką magię, ale jak dla mnie nie mogli tego lepiej wymyślić. Scena epic, bo jak wiadomo Nina i Ian mają mega chemię, a do tego dojście rozwiązanie 'tajemnicy' przez Caro i Stefa. Więcej takich scen poproszę ^^.
Vogue.
Vogue.
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Gigi Czw Gru 06, 2012 12:02 pm

to jest chyba spoiler wampirowy.

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karo Czw Gru 06, 2012 12:24 pm

Tak, to jest chyba spoiler wampirowy, bo już się z tym spotkałam na forum o wampirkach.

Obawiam się, że chodzi o
Spoiler:
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Vogue. Czw Gru 06, 2012 3:50 pm

Spoiler:
Vogue.
Vogue.
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Vogue. Pią Gru 07, 2012 2:01 pm

Co za odcinek! Świetny, świetny, świetny!
Spoiler:

Dobrze, że będzie jeszcze jeden odcinek przed przerwą ^^.

Co do zapowiedzi:
Spoiler:
Vogue.
Vogue.
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Layla Pią Gru 07, 2012 2:30 pm

Odcinek rzeczywiście świetny Smile

Spoiler:
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karo Pią Gru 07, 2012 7:18 pm

Achhh <3 świetny odcinek

Spoiler:
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by CallMeLady Pią Gru 07, 2012 10:57 pm

<3
Spoiler:

CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Pią Gru 07, 2012 11:49 pm

Nie ogarniam w ogóle tych waszych zachwytów. Mnie ten odcinek trochę przeraził, nie wiem w jakim kierunku zmierza ten serial...
Spoiler:

edit:
Super-logiczny wątek z pozbywaniem się więzi.
Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Vivien Sob Gru 08, 2012 8:31 am

Hłe, hłe. Myślę, że Karolina napisałaś dokładnie wszystko, co myślę o tym odcinku, więc już nie będę powtarzać.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 10 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 10 z 16 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach