Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

The vampire diaries

+30
poster
ronnie
endzioszka
lookx
Domi
Edda
Klaudia
TheBlairBitchProject
DairDreamer
Magdafa
andzia
alkamb
Ania_
kaasiaa
Kora
M&M's
gossip_
Vinova
s
frejabeha
Lewandowska
Citizen Erased
Kilmeny
Gigi
Ola
bulma201
Magda
Lise
Karolina
Kasia
34 posters

Strona 13 z 40 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Go down

Nieustający dylemat: Stelena czy Delena?

The vampire diaries - Page 13 Vote_lcap50%The vampire diaries - Page 13 Vote_rcap 50% 
[ 4 ]
The vampire diaries - Page 13 Vote_lcap38%The vampire diaries - Page 13 Vote_rcap 38% 
[ 3 ]
The vampire diaries - Page 13 Vote_lcap12%The vampire diaries - Page 13 Vote_rcap 12% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 8
 
 
Poll closed

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Nie Wrz 11, 2011 2:53 pm

Ludzie naprawdę bywają bardziej pomysłowi od scenarzystów. Leżę, zataczając się ze śmiechu:D
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Wrz 11, 2011 3:09 pm



I "Bad Things" lecąca w tle, mmm Wink
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Nie Wrz 11, 2011 3:37 pm

Dobre;] Trzeba mieć talent, żeby umieć to wszystko tak świetnie zmontować. Talent i bzika.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Odbiegając nieco od tematu Klefana:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Very Happy
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Nie Wrz 11, 2011 8:24 pm

Brawo za wykonaną nad filmem pracę, nieźle zmontowane Very Happy I Bad Things oczywiście, plus za to Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Nie Wrz 11, 2011 9:47 pm

Rozbrajają mnie te przeróbki... I dzięki nim nie mogę się doczekać 15:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Pon Wrz 12, 2011 9:10 pm

No, już tak blisko do nowego odcinka. Wink Chciałam spytać, gdzie i kiedy oglądacie. Ja raczej idę na łatwiznę i czekam na polskie napisy. Choć zdarzało mi się nie wytrzymać i oglądać po angielsku, ale wtedy czasem czegoś nie zrozumiałam i mimo wszystko oglądałam po raz drugi. Smile A poza tym moja mama też ogląda, a ona musi po polsku. Więc moimi wrażeniami będę się dzielić pewnie w piątek/sobotę. Więc z góry proszę, nie spoilerujcie za szybko, bo nie wytrzymam xD Im bliżej, tym trudniej czekać, ehh Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Pon Wrz 12, 2011 9:18 pm

Ja też czekam na napisy, ale myślę, że będą gdzieś tak wieczorem w piatek i od razu oglądam:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Pon Wrz 12, 2011 9:21 pm

Ja oglądam na iitv, wtedy kiedy mam czas i ochotę. Nie mam raczej takiego parcia, że muszę wszystko obejrzeć zaraz po emisji. Zdarzało mi się oglądać i tydzień czy dwa po terminie;) Podejrzewam, że obejrzę w piątek po szkole, albo w sobotę, więc z mojej strony spoilery wam nie grożą. No, chyba, że będę się w czwartek wyjątkowo nudziła... Ale nie sądzęWink
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Pon Wrz 12, 2011 9:26 pm

Ja raczej w tygodniu się nie nudzęRazz Tylko w weekend:)
I też oglądam na iitv, chyba, że zaczynam jakiś serial to na zalukaj, bo tam mi prosciej:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Pon Wrz 12, 2011 9:27 pm

Ja obejrzę wtedy kiedy pojawią się na iitv, jak odcinek mnie nie zawiedzie to obejrzę 2 raz z napisami Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Wto Wrz 13, 2011 8:05 pm

Aha, czyli nie jestem osamotniona. Wink Ja jakoś przyzwyczaiłam się na kreskóweczkach (xD), bo na iitv mi się wolno ładują, bo tam oglądają wszyscy Very Happy A czasem są tam nawet wcześniej niż na iitv. Smile
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Wto Wrz 13, 2011 8:09 pm

Co tą są kreskóweczki?Very Happy

A to nie jest tak, że na wszystkich tych stronach z serialami linki i tak są te same - z megavideo? Więc w sumie jeżeli obejrzysz na tych kreskóweczkach Very Happy z tego samego linku to wyjdzie na to samo, jakbyś oglądała na iitv.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Wto Wrz 13, 2011 8:15 pm

kreskóweczki.pl taka strona z bajkami xD nie, bo ja nigdy się nie przenoszę na megavideo, ale nie wiem tak naprawdę jak to działa Razz Może mi się po prostu wydaje, że mi szybciej idzie, albo po prostu fakt, że jakoś nie lubię iitv. Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Wto Wrz 13, 2011 8:54 pm

Nie musisz się przenosić, ale wciąż korzystasz z dokładnie tego samego linku co my na iitv;] Weszłam na tę stronę, ale nie mogę znaleźć Plotkary;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Wto Wrz 13, 2011 10:28 pm

Spoiler:

Wyciekła scena z pierwszego odcinka Wink
Zrobiło mi się strasznie smutno, biedna Elena ;c
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Sro Wrz 14, 2011 1:56 pm

Ale dobrze jej:P Kurde, ja teraz codziennie wchodzę na polskie strony o VD:P
A serial na początku oglądałam na zalukaj, bo tam mi najlepiej. Nie muszę się cofać tylko klikam następny odcinek:) Prościej.
Teraz chyba jak większość nowe odcinki oglądam na iitv, bo tam chyba najszybciej umieszczająSmile
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Sro Wrz 14, 2011 7:58 pm

Wow... Jak zwykle wzruszył mnie Damon, który próbował ją chronić przed tym wszystkim. Choć oczywiście robił to pewnie tylko dlatego, żeby mieć ją dla siebie, kiedy w końcu zrezygnuje z poszukiwań Stefana;) Ale i tak jest ok.;P

Jedną z tych niewielu rzeczy, które mi się w tym serialu nie podobają, są stroje dziewczyn. Nie te codzienne, ale te 'imprezowe'. Wszystkie te sukienki są takie mdłe. I tutaj znowu mamy Elenę w ładnej, ale zupełnie nijakiej kreacji. Na tych wyborach Miss Mystic Falls też jej sukienka mi się nie podobała. Mogliby trochę poszaleć ci kostiumolodzy;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Sro Wrz 14, 2011 8:44 pm

Ta kreacja wygląda jak piżama Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Sro Wrz 14, 2011 9:14 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
To wygląda tak, jakby ją sama uszyła. Zero szaleństwa. W dodatku ten okropny błyszczący materiał... Tylko sama góra jest ok.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Czw Wrz 15, 2011 5:04 pm

Nie no, jakoś wcześniej się nie przyjrzałam, ale to na prawdę wygląda jak pidżama:P Ale po spoilerach zapowiada się ciekawie i chyba będzie wreszcie Caroline z Tylerem! Jeee:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Czw Wrz 15, 2011 7:00 pm

Karolina napisał:Wow... Jak zwykle wzruszył mnie Damon, który próbował ją chronić przed tym wszystkim. Choć oczywiście robił to pewnie tylko dlatego, żeby mieć ją dla siebie, kiedy w końcu zrezygnuje z poszukiwań Stefana;) Ale i tak jest ok.;P

Oj, nie zgodzę sięWink
Damon nigdy nie zrobił tak, żeby mieć Elenę dla siebie. W odcinku "Rose" wymazał jej pamięć, żeby została ze Stefkiem;) Przynajmniej tak myślę, bo po takim wyznaniu Elena by się chyba wahała Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Czw Wrz 15, 2011 7:11 pm

Ja uwielbiam tą scenęSmile Piękne wyznanie i szkoda, że Elena tego nie pamiętała...
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Czw Wrz 15, 2011 7:31 pm

Beauty napisał:
Karolina napisał:Wow... Jak zwykle wzruszył mnie Damon, który próbował ją chronić przed tym wszystkim. Choć oczywiście robił to pewnie tylko dlatego, żeby mieć ją dla siebie, kiedy w końcu zrezygnuje z poszukiwań Stefana;) Ale i tak jest ok.;P

Oj, nie zgodzę sięWink
Damon nigdy nie zrobił tak, żeby mieć Elenę dla siebie. W odcinku "Rose" wymazał jej pamięć, żeby została ze Stefkiem;) Przynajmniej tak myślę, bo po takim wyznaniu Elena by się chyba wahała Very Happy

Ja widzę to zupełnie inaczej. On doskonale wiedział, że Elena kocha Stefana a do niego nie czuje nic co wykracza poza granice przyjaźni. Wiedział, że jego wyznanie po pierwsze: nie przyniesie żadnej korzyści jemu, bo Elena i tak go nie kocha i z nim nie będzie, a po drugie: zmartwi Elenę, bo taka poczciwa z niej kobietka i z pewnością nie chciałaby widzieć cierpienia przyjaciela, spowodowanego jego nieodwzajemnionym uczuciem do niej. To tylko skomplikowałoby ich relację, stworzyłoby niepotrzebne napięcie, a nie zmieniłoby nic w sytuacji samego Damona, bo Elena kocha Stefana, i nawet jeżeli czuje cokolwiek do Damona to i tak jej miłość do Stefana jest 1000 razy silniejsza i na pewno by z niej nie zrezygnowała.

I nie miałam na myśli tego, że Damon jest egoistą, który celowo unika szukania brata, tylko po to żeby odbić mu dziewczynę. Napisałam to 'pół żartem, pół serio'Wink Uważam, że Damon będzie musiał stoczyć w tym sezonie walkę z samym sobą. Z jednej strony kocha brata i chce mu pomóc, z drugiej: kocha także jego dziewczynę i Stefan niejako stoi na przeszkodzie do jego szczęścia. Damon nie jest totalnym egocentrykiem, ale nie jest też altruistą gotowym rezygnować z własnych marzeń na rzecz innych. Uważam, że to ukrywanie przed Eleną postępków Stefana wynikało po części z jego troski o nią, ale po części także z tego, że Damon nie chce (być może zupełnie podświadomie) powrotu brata, bo to oznacza skreślenie wszystkich szans na jego związek z dziewczyną, którą kocha. Wg mnie wcale nie świadczy to o nim źle. Rozumiem go. Staje przed cholernie trudną decyzją. Zdziwiłabym się, gdyby zostawił wszystko i wyruszył, by odnaleźć Stefana i rzucić go w ramiona Elenie. Byłoby w tym wręcz odrobinę masochizmu;)


Ostatnio zmieniony przez Karolina dnia Czw Wrz 15, 2011 8:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Czw Wrz 15, 2011 7:32 pm

Lise napisał:Nie no, jakoś wcześniej się nie przyjrzałam, ale to na prawdę wygląda jak pidżama:P Ale po spoilerach zapowiada się ciekawie i chyba będzie wreszcie Caroline z Tylerem! Jeee:P

Przecież wcale nie trzeba na to było długo czekać, raptem parę odcinków Wink Ja mam nadzieję, że jeszcze trochę potrzymają nas w 'niepewności' bo jest między nimi póki co fajne seksualne napięcie Very Happy


A z wypowiedzią Karoliny zgadzam się już standardowo, czasami mam ochotę napisać tylko 'high five' Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Czw Wrz 15, 2011 7:36 pm

Szkoda, że Elena nie wie co robi Damon. Szuka tego brata, a ona myśli, że nie ma na to "ochoty". I według mnie dobrze robi Damon, że nic nie mówił o występkach Stefana. Przeciez Elena by się załamała, a tak to myśli, że Damon nic nie robi.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries - Page 13 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 13 z 40 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach