Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

The vampire diaries

+21
jeanne
TheBlairBitchProject
turtle
Ania_
frejabeha
ronnie
coconutP
Gosiek
Edda
Freya
Klaudia
Citizen Erased
alkamb
Ola
Kasia
Lewandowska
Magda
Karolina
Gigi
Lise
s
25 posters

Strona 2 z 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Odwieczny dylemat: Stelena czy Delena?

The vampire diaries  - Page 2 Vote_lcap46%The vampire diaries  - Page 2 Vote_rcap 46% 
[ 19 ]
The vampire diaries  - Page 2 Vote_lcap44%The vampire diaries  - Page 2 Vote_rcap 44% 
[ 18 ]
The vampire diaries  - Page 2 Vote_lcap10%The vampire diaries  - Page 2 Vote_rcap 10% 
[ 4 ]
 
Wszystkich Głosów : 41
 
 
Poll closed

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Sob Sty 07, 2012 11:57 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Sob Sty 07, 2012 11:58 pm

Karolina, ja już i tak mam złamane serce.. Sad
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by s Sob Sty 07, 2012 11:59 pm

Tak, Katherine ratująca kaczki XD Rebekah moim zdaniem by do niego pasowała ;D Teraz Damona można nazwac flaki z olejem Wink
s
s
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 322

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Nie Sty 08, 2012 12:00 am

Human or Stefan, rzeczywiście ostatnia scena robi wrażenie...

Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by s Nie Sty 08, 2012 12:13 am

Mysle, ze nie przemieni Eleny ;D Jeśli ktoś to zrobi to Damon, Klaus...
s
s
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 322

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 08, 2012 9:45 am

reds2 napisał:Nie rozumiem tego całego szału na Delene ;p Moim zdaniem Damon był najlepszy jako bezuczuciowy brat Stefana ;D To tak jakby Katherine zaczeła ratowac Elene i jej przyjaciół ;p

Tak samo jak ja nie rozumiem szału na Stelenę Very Happy I dla mnie właśnie Stefan jest teraz najlepszy - nic go nie obchodzi. Co prawda nie bardzo pasuje mi teraźniejszy Damon, ale 3 i pół sezonu czekałam na Delenę, więc niech tego nie zepsują Wink Poza tym Damon nigdy nie był BEZUCZUCIOWY. Nie zapominajmy, że kochał Katherine przez 150(?) lat. A porównanie jej z Damonem uważam za nietrafne Razz No i jeszcze jedno - to źle, że Damon ratował Elenę i jej przyjaciół? A kto inny by to robił? Stefan? Chyba nie Very Happy

Kasia napisał:Ja bym chciała Damona z Katherine, albo z Rebeką Very Happy
To są charakterki ^^

Ja właśnie Rebekę chciałabym zobaczyć ze Stefanem, szczególnie teraz, gdy ma wyrąbane.

reds2 napisał:Tak, Katherine ratująca kaczki XD Rebekah moim zdaniem by do niego pasowała ;D Teraz Damona można nazwac flaki z olejem Wink

Z tymi flakami to chyba trochę przesada, ale nie mogę się nie zgodzić, że stał się nieco nudny Sad Taki Stefan z 2 pierwszych sezonów Sad
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by s Nie Sty 08, 2012 10:43 am

Stefan teraz jest o wiele lepszy ;D Tu przyznaje rację ;p To dziwne, że każdy woli czarne charaktery w serialach ( Blair, Damon, teraz Stefan )
s
s
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 322

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Go?? Nie Sty 08, 2012 11:51 am

Może nie tyle złe charaktery, a takie skomplikowane:D

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Sty 08, 2012 12:36 pm

reds2 napisał:Stefan teraz jest o wiele lepszy ;D Tu przyznaje rację ;p To dziwne, że każdy woli czarne charaktery w serialach ( Blair, Damon, teraz Stefan )

A ja właśnie zupełnie odwrotnie Very Happy
Lubie takie postaci jak Stefan w 1 i 2 sezonie (no w 3 też go uwielbiam, nie umiem inaczej Very Happy), Dan, Blair (mimo wszystko nie nazwałabym jej czarnym charakterem Very Happy) i inne typu Jack z Lost, Ezra z PLL.
Pewnie jestem nudziarą, ale co tam, ktoś musi lubić coś innego Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Nie Sty 08, 2012 1:11 pm

Ja tam lubię wszystkie postaci:) No chyba, że ktoś jest takim bohaterem jak Nate...

A co do prawdopodobnego przemienienia Eleny to na pewno to się nie stanie w next odcinku... Przypuszczam, że uratuje ją Klaus lub Damon(raczej Damon), a może nawet Katherine:D
Właśnie... co się stało z Kath?
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Sty 08, 2012 1:24 pm

A ja myślę, że Stefan się opanuje i po prostu tego nie zrobi, bo na zdjęciach z następnych odcinków Elena nie wygląda na udręczoną wampiryzmem Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Nie Sty 08, 2012 2:30 pm

Kasia napisał:A ja myślę, że Stefan się opanuje i po prostu tego nie zrobi, bo na zdjęciach z następnych odcinków Elena nie wygląda na udręczoną wampiryzmem Wink

Nie wierzę, że w ogóle dyskutujecie nad tym tematem. Shocked To jest pewne w 100% że tego nie zrobi. Nie ma nawet takiej opcji. Very Happy
1) To Stefan - zamienienie Eleny w wampira=koniec Steleny NA ZAWSZE, a to jest przecież NIEMOŻLIWE.
2) Mamy 11 odcinek 3. sezonu... Taką bombę zostawią nam pewnie na jakiś finał;] I to pewnie dopiero wtedy, gdy serial będzie zmierzał do zakończenia.
3) To byłoby po prostu pozbawione wszelkiego sensu.

Naprawdę mnie zaskoczyłyście, ja nawet przez sekundę się nad tym nie zastanawiałam, od razu uznałam, że to tylko dziki wybryk złego Stefana i że na pewno nie dojdzie do przemiany. Relax:)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Nie Sty 08, 2012 2:32 pm

Lise napisał:Ja tam lubię wszystkie postaci:) No chyba, że ktoś jest takim bohaterem jak Nate...

A co do prawdopodobnego przemienienia Eleny to na pewno to się nie stanie w next odcinku... Przypuszczam, że uratuje ją Klaus lub Damon(raczej Damon), a może nawet Katherine:D
Właśnie... co się stało z Kath?

Nikt nie będzie musiał jej ratować. Stefan musiałby ją najpierw zabić, żeby ją przemienić, nie? A przecież on tego nie zrobi...

Oto jak Stefan zareagował na wasz brak zaufania do niego:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Wstydźcie się!


Ostatnio zmieniony przez Karolina dnia Nie Sty 08, 2012 2:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Go?? Nie Sty 08, 2012 2:43 pm

Stefan <3
Gif jest piękny!!

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 08, 2012 3:45 pm

Karolina napisał:
Kasia napisał:A ja myślę, że Stefan się opanuje i po prostu tego nie zrobi, bo na zdjęciach z następnych odcinków Elena nie wygląda na udręczoną wampiryzmem Wink

Nie wierzę, że w ogóle dyskutujecie nad tym tematem. Shocked To jest pewne w 100% że tego nie zrobi. Nie ma nawet takiej opcji. Very Happy
1) To Stefan - zamienienie Eleny w wampira=koniec Steleny NA ZAWSZE, a to jest przecież NIEMOŻLIWE.
2) Mamy 11 odcinek 3. sezonu... Taką bombę zostawią nam pewnie na jakiś finał;] I to pewnie dopiero wtedy, gdy serial będzie zmierzał do zakończenia.
3) To byłoby po prostu pozbawione wszelkiego sensu.

Naprawdę mnie zaskoczyłyście, ja nawet przez sekundę się nad tym nie zastanawiałam, od razu uznałam, że to tylko dziki wybryk złego Stefana i że na pewno nie dojdzie do przemiany. Relax:)

Dlaczego?
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Go?? Nie Sty 08, 2012 3:55 pm

Bo to Stefan. Pomimo tego wszystkiego co zrobił Karlina zapewne nie wierzy w taki rozwój sytuacji. Zresztą tak jak ja;D
To mało prawdopodobne, żeby zmienił Elenę w wampira, w połowie 3 sezonu, jeśli będzie ich pewnie jeszcze kilka? Very Happy
Zresztą, to się nazywa wiara w ludzi (tzn. wampiry Very Happy )

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 08, 2012 4:01 pm

Marta napisał:Bo to Stefan. Pomimo tego wszystkiego co zrobił Karlina zapewne nie wierzy w taki rozwój sytuacji. Zresztą tak jak ja;D
To mało prawdopodobne, żeby zmienił Elenę w wampira, w połowie 3 sezonu, jeśli będzie ich pewnie jeszcze kilka? Very Happy
Zresztą, to się nazywa wiara w ludzi (tzn. wampiry Very Happy )

Nie chodziło mi o przemianę Eleny w połowie 3 sezonu, a o to dlaczego Stelena jest niemożliwa do zakończenia.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Go?? Nie Sty 08, 2012 4:15 pm

O faktycznie, przepraszam, nie ten punkt przeczytałam Very Happy ;*

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 08, 2012 4:32 pm

W porządku Wink

A jeśli o przemianę Eleny chodzi to mogłaby ona nastąpić w finale 4 sezonu Very Happy Trochę za daleko zabrnęłam, ale co tam.

W finale 3 sezonu chciałabym zobaczyć Pierwotną Petrovę Smile 4 sezon należałby do niej, tak samo jak 3 należy do Klausa. W 5 gwiazdą byłaby Elenowampir Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Go?? Nie Sty 08, 2012 4:37 pm

Myślisz, że Elena w ogóle zostanie wampirem?;D
Może to śmieszne, ale ja mam wrażenie, że Elena na koniec nie będzie z żadnym bratem Smile Chociaż, jednego i drugiego uwielbiam Very Happy
Ona będzie z Mattem - mam takie przeczucie Cool

W ogóle Nina będzie miała kolejną postać do zagrania- już nie mogę się doczekać Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 08, 2012 4:43 pm

Nie mam pojęcia, ale sądzę, że to możliwe Wink Jak przeczytałam drugie zdanie od razu pomyślałam - Szmatt! Very Happy Melena na endgame VD Very Happy A Damon powinien skończyć z Bonnie, zdecydowanie!

Właśnie, wiadomo czy pojawienie się Petrovy to oficjalna informacja? Bo ja już nie wiem...
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Go?? Nie Sty 08, 2012 4:48 pm

Hahahah Bonnie <3 Very Happy
Wiesz, szczerze to nie wiem, ale mogłoby być ciekawie Smile
Ja się tylko boję, że mi zaraz Klausa zabiją, a tego bym nie zniosła ;<

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 08, 2012 5:04 pm

Ale koniec Klausa musi niestety nastąpić Sad
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Nie Sty 08, 2012 5:05 pm

Karolina napisał:
Lise napisał:Ja tam lubię wszystkie postaci:) No chyba, że ktoś jest takim bohaterem jak Nate...

A co do prawdopodobnego przemienienia Eleny to na pewno to się nie stanie w next odcinku... Przypuszczam, że uratuje ją Klaus lub Damon(raczej Damon), a może nawet Katherine:D
Właśnie... co się stało z Kath?

Nikt nie będzie musiał jej ratować. Stefan musiałby ją najpierw zabić, żeby ją przemienić, nie? A przecież on tego nie zrobi...

Oto jak Stefan zareagował na wasz brak zaufania do niego:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Wstydźcie się!

Wiem, że musi ją zabić. Stefan jednak jedzie samochodem i w pewnej chwili przestaje trzymać kierownice, żeby dać krew Elenie. Mogłoby się to skończyć wypadkiem.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Nie Sty 08, 2012 5:21 pm

Beauty napisał:
Karolina napisał:
Kasia napisał:A ja myślę, że Stefan się opanuje i po prostu tego nie zrobi, bo na zdjęciach z następnych odcinków Elena nie wygląda na udręczoną wampiryzmem Wink

Nie wierzę, że w ogóle dyskutujecie nad tym tematem. Shocked To jest pewne w 100% że tego nie zrobi. Nie ma nawet takiej opcji. Very Happy
1) To Stefan - zamienienie Eleny w wampira=koniec Steleny NA ZAWSZE, a to jest przecież NIEMOŻLIWE.
2) Mamy 11 odcinek 3. sezonu... Taką bombę zostawią nam pewnie na jakiś finał;] I to pewnie dopiero wtedy, gdy serial będzie zmierzał do zakończenia.
3) To byłoby po prostu pozbawione wszelkiego sensu.

Naprawdę mnie zaskoczyłyście, ja nawet przez sekundę się nad tym nie zastanawiałam, od razu uznałam, że to tylko dziki wybryk złego Stefana i że na pewno nie dojdzie do przemiany. Relax:)

Dlaczego?

Dla mnie Stefan jest oczywistym endgame dla Eleny. Oni są wręcz stworzeni dla siebie, i nie mówię tego tylko dlatego, że sama ich uwielbiam, ale dlatego, że tak są moim zdaniem pisani przez scenarzystów. Damon może przez jakiś czas być z Eleną, ale nigdy nie będzie między nimi takiej relacji, jak między Eleną i Stefanem. To Elena i Stefan zawsze byli tymi, którzy się nawzajem wspierali. Stefan robił wszystko po to, by Elena mogła podejmować decyzje za siebie, mimo, że to przecież oczywiste, że jej przemiana w wampira byłaby mu 'na rękę', bo miałby ją na wieczność. To Elena walczyła (i mam nadzieję, że będzie walczyła dalej) o człowieczeństwo Stefana. Oboje ryzykowali własne życie dla drugiego. Kiedy mieliśmy czasy Steleny, nie było mowy o nikim innym. A teraz, gdy nadchodzą złote czasy Deleny, Stefan zawsze będzie gdzieś obok. To jest nieuniknione moim zdaniem:) Ja nie wyobrażam sobie definitywnego końca SE, naprawdę. Jestem w stanie wyobrazić sobie koniec Chair, koniec Huddy, koniec Janka i Leny i wszystkich par, które kocham, ale akurat nie ich:)

Zresztą rezygnacja ze Steleny byłaby wg mnie ogromnym minusem dla całego serialu. Jak już powtarzałam milion razy - ich wątek jest pisany po mistrzowsku, to jest chyba najszczersza serialowa relacja, jaką widziałam:)

[You must be registered and logged in to see this image.]

No jak tu ich nie kochać? Smile
W ogóle to mnie trochę dziwi, że Nina jest z Ianem, a nie Paulem. Moim zdaniem Stelena ma 1000 razy więcej chemii niż Delena. Sceny Damona i Eleny kończą się zazwyczaj nerwowymi uśmiechami jak przy chilli w 3x01:D
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 2 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach