Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

The vampire diaries

+21
jeanne
TheBlairBitchProject
turtle
Ania_
frejabeha
ronnie
coconutP
Gosiek
Edda
Freya
Klaudia
Citizen Erased
alkamb
Ola
Kasia
Lewandowska
Magda
Karolina
Gigi
Lise
s
25 posters

Strona 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Odwieczny dylemat: Stelena czy Delena?

The vampire diaries  - Page 3 Vote_lcap46%The vampire diaries  - Page 3 Vote_rcap 46% 
[ 19 ]
The vampire diaries  - Page 3 Vote_lcap44%The vampire diaries  - Page 3 Vote_rcap 44% 
[ 18 ]
The vampire diaries  - Page 3 Vote_lcap10%The vampire diaries  - Page 3 Vote_rcap 10% 
[ 4 ]
 
Wszystkich Głosów : 41
 
 
Poll closed

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Nie Sty 08, 2012 6:25 pm

Mnie akurat nie dziwi, że ktoś woli być z Ianem. Very Happy Szkoda mi go tylko, że musi patrzeć na Stelenę. Very Happy Ale mimo wszystko, nie wyobrażam sobie innego zakończenia niż Stelena. Jak powiedziała Karolina, wątek pisany po mistrzowsku. Bardzo prawdziwy, wzruszający, szczery. Nawet jeśli Damon i Elena będą jakiś czas razem, to chyba obydwoje zrozumieją w dobrym momencie, że Stefan kocha Elenę, Elena kocha Stefana, a Damon kocha ich obydwoje, i chce ich szczęście. Zrozumie, że sam nie będzie szczęśliwy w takim związku. Bez żadnych nieporozumień, wszystko dojdzie do ładu, i scenarzyści zaprezentują na Stelenę. Damon? Nie wiem z kim będzie, ale na pewno nastąpi parę mądrych i odpowiedzialnych decyzji, i też będzie szczęśliwy. :> nie czytam, nie wiem jak ze składnią zdań, bo pisałam szybko, za błędy przepraszam Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Nie Sty 08, 2012 6:32 pm

Ola napisał:Mnie akurat nie dziwi, że ktoś woli być z Ianem. Very Happy Szkoda mi go tylko, że musi patrzeć na Stelenę. Very Happy Ale mimo wszystko, nie wyobrażam sobie innego zakończenia niż Stelena. Jak powiedziała Karolina, wątek pisany po mistrzowsku. Bardzo prawdziwy, wzruszający, szczery. Nawet jeśli Damon i Elena będą jakiś czas razem, to chyba obydwoje zrozumieją w dobrym momencie, że Stefan kocha Elenę, Elena kocha Stefana, a Damon kocha ich obydwoje, i chce ich szczęście. Zrozumie, że sam nie będzie szczęśliwy w takim związku. Bez żadnych nieporozumień, wszystko dojdzie do ładu, i scenarzyści zaprezentują na Stelenę. Damon? Nie wiem z kim będzie, ale na pewno nastąpi parę mądrych i odpowiedzialnych decyzji, i też będzie szczęśliwy. :> nie czytam, nie wiem jak ze składnią zdań, bo pisałam szybko, za błędy przepraszam Very Happy

Trochę źle się wyraziłam w związku z tą Niną. Nie chodziło mi o to, że dziwię się, że ona woli być z Ianem, tylko o to, że gdybym wiedziała, że Nina jest z którymś z chłopaków, a nie wiedziałabym z którym, to (sugerując się tylko poziomem napięcia między nimi na ekranie) uznałabym, że to na pewno Paul;) Nie wiem, czy wiecie o co mi chodzi;P

chyba obydwoje zrozumieją w dobrym momencie, że Stefan kocha Elenę, Elena kocha Stefana, a Damon kocha ich obydwoje
♥️♥️♥️
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Nie Sty 08, 2012 6:41 pm

Hmm, muszę przyznać, że w takim wypadku się z Tobą zgadzam. Very Happy Ale może po prostu działa na nas Stelenowa magia Very Happy Poza tym Elena i Damon mieli sceny.. raczej odpychające - patrz ten dziwny pocałunek, obleśny, o którym nie chce się nawet mówić. A między Steffem i Eleną, jest tyleee miłości, ale słodko Very Happy

Taak, ładnie to ujęłam, o tej miłości xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Sty 08, 2012 6:43 pm

Karolina, ja również nie poddaję wątpliwościom tego, że Elena nie będzie wampirem, to była po prostu odpowiedź na słowa Lise.

Ale skoro dzięki temu pojawiło się tutaj tyle cudownych gifów to warto było, haha <3 Very Happy

A co do Nina-Ian-Paul to też bym tak pomyślała prędzej Very Happy

A co do endgame Eleny (pomijając oczywistego Matta ;*********) to uważam, że skoro zafundują nam na bank jeszcze powrót Steleny, bo to się tak nie skończy, a teraz będzie pewnie dłuższy czas Delena, to biorąc pod uwagę to jak wszystko budują scenarzyści ten powrót kiedy już nastąpi to będzie to endgame Wink Chociaż dopuszczam też możliwość, że Elena wybierze po prostu człowieczeństwo i nie będzie z żadnym Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Sty 08, 2012 6:44 pm

Poza tym przypomniałaś mi tą drewnianą scenę z chili, geeeez Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Nie Sty 08, 2012 7:03 pm

To ja chcę endgame Chuck+Stefan, bo ładnie się ze sobą prezentują:[You must be registered and logged in to see this image.]

A tu jeszcze Nina i Chace, nie widziałam tego wcześniej :>
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Sty 08, 2012 7:06 pm

Nina i Chace, how sweeet Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Nie Sty 08, 2012 8:11 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Czy to jest dziwne, ze nie mogę przestać się śmiać jak widzę Eda na tym zdjęciu?
A Chace i Nina - sweeeetaśne:)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Go?? Nie Sty 08, 2012 8:52 pm

Boże, czytałam ten fragment : "(pomijając oczywistego Matta ;*********)"
i sobie myślę czemu tu jest moje imię :<
Matta=Marta. idę się pociąć ;<


Go??
Gość


Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Nie Sty 08, 2012 8:54 pm

Nudzę się, mogę was zasypać Steleną? Ok, dzięki.
Spoiler:

I love you I love you I love you I love you I love you
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 08, 2012 9:03 pm

Karolina napisał:
Beauty napisał:
Karolina napisał:
Kasia napisał:A ja myślę, że Stefan się opanuje i po prostu tego nie zrobi, bo na zdjęciach z następnych odcinków Elena nie wygląda na udręczoną wampiryzmem Wink

Nie wierzę, że w ogóle dyskutujecie nad tym tematem. Shocked To jest pewne w 100% że tego nie zrobi. Nie ma nawet takiej opcji. Very Happy
1) To Stefan - zamienienie Eleny w wampira=koniec Steleny NA ZAWSZE, a to jest przecież NIEMOŻLIWE.
2) Mamy 11 odcinek 3. sezonu... Taką bombę zostawią nam pewnie na jakiś finał;] I to pewnie dopiero wtedy, gdy serial będzie zmierzał do zakończenia.
3) To byłoby po prostu pozbawione wszelkiego sensu.

Naprawdę mnie zaskoczyłyście, ja nawet przez sekundę się nad tym nie zastanawiałam, od razu uznałam, że to tylko dziki wybryk złego Stefana i że na pewno nie dojdzie do przemiany. Relax:)

Dlaczego?

Dla mnie Stefan jest oczywistym endgame dla Eleny. Oni są wręcz stworzeni dla siebie, i nie mówię tego tylko dlatego, że sama ich uwielbiam, ale dlatego, że tak są moim zdaniem pisani przez scenarzystów. Damon może przez jakiś czas być z Eleną, ale nigdy nie będzie między nimi takiej relacji, jak między Eleną i Stefanem. To Elena i Stefan zawsze byli tymi, którzy się nawzajem wspierali. Stefan robił wszystko po to, by Elena mogła podejmować decyzje za siebie, mimo, że to przecież oczywiste, że jej przemiana w wampira byłaby mu 'na rękę', bo miałby ją na wieczność. To Elena walczyła (i mam nadzieję, że będzie walczyła dalej) o człowieczeństwo Stefana. Oboje ryzykowali własne życie dla drugiego. Kiedy mieliśmy czasy Steleny, nie było mowy o nikim innym. A teraz, gdy nadchodzą złote czasy Deleny, Stefan zawsze będzie gdzieś obok. To jest nieuniknione moim zdaniem:) Ja nie wyobrażam sobie definitywnego końca SE, naprawdę. Jestem w stanie wyobrazić sobie koniec Chair, koniec Huddy, koniec Janka i Leny i wszystkich par, które kocham, ale akurat nie ich:)

Zresztą rezygnacja ze Steleny byłaby wg mnie ogromnym minusem dla całego serialu. Jak już powtarzałam milion razy - ich wątek jest pisany po mistrzowsku, to jest chyba najszczersza serialowa relacja, jaką widziałam:)

W ogóle to mnie trochę dziwi, że Nina jest z Ianem, a nie Paulem. Moim zdaniem Stelena ma 1000 razy więcej chemii niż Delena. Sceny Damona i Eleny kończą się zazwyczaj nerwowymi uśmiechami jak przy chilli w 3x01:D

Ja to widzę zupełnie inaczej. Delena ma mniej chemii niż Stelena? Muszę dojść do siebie, bo nie dowierzam Razz Od razu napiszę, że nie jestem jakąś mega antyfanką Steleny, bo też uważam, że ich wątek jest zdrowo prowadzony (oczywiście do czasu;)). Co więcej dodam, że mieli naprawdę dobre sceny, na których nawet łezka mi się w oku zakręciła, ale to są nieliczne fragmenty ich związku. Ta para poza paroma scenami nie wywołuje u mnie żadnych pozytywnych emocji.
Elena jest najzwyczajniej na świecie zaślepiona w Stefana. Ile ten facet jej nakłamał to się w głowie nie mieści. Ja rozumiem, że ona go kocha(ła?), ale dlaczego nawet jego fani tego nie zauważają?

Co mnie najbardziej uderzyło: 'Stefan robił wszystko po to, by Elena mogła podejmować decyzje za siebie' tak, a szczególnie widać, że robił wszystko by mogła podejmować decyzje za siebie, gdy chciała oddać się Klausowi. Co Stefan wtedy zrobił? Wzruszył ramionami! Po czym Damon musiał ją uratować po raz tysięczny Razz
'Oboje ryzykowali własne życie dla drugiego.' Jeśli chodzi o ryzykowanie własnego życia dla Eleny to Stefan może Damonowi buty czyścić.
'Kiedy mieliśmy czasy Steleny, nie było mowy o nikim innym.' Hm... ja bym powiedziała, że czasy Steleny były też czasami Deleny. Kto jak kto, ale ja im od początku kibicowałam Razz

Stefan dostaje nagrodę za bohaterstwo Damona, słodko.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Uśmieszki przy chili?Wink
[You must be registered and logged in to see this image.]

Tak poza tym to jestem zdziwiona, że nie kibicuję Stelenie, a kibicuję Chair. Bo w sumie te pary są dosyć podobne.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 08, 2012 9:04 pm

Karolina napisał:Nudzę się, mogę was zasypać Steleną? Ok, dzięki.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]
Laughing

[You must be registered and logged in to see this link.]

I love you I love you I love you I love you I love you

Karolina, przesadzilas Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Nie Sty 08, 2012 9:15 pm

Beauty napisał:
Karolina napisał:
Beauty napisał:
Karolina napisał:
Kasia napisał:A ja myślę, że Stefan się opanuje i po prostu tego nie zrobi, bo na zdjęciach z następnych odcinków Elena nie wygląda na udręczoną wampiryzmem Wink

Nie wierzę, że w ogóle dyskutujecie nad tym tematem. Shocked To jest pewne w 100% że tego nie zrobi. Nie ma nawet takiej opcji. Very Happy
1) To Stefan - zamienienie Eleny w wampira=koniec Steleny NA ZAWSZE, a to jest przecież NIEMOŻLIWE.
2) Mamy 11 odcinek 3. sezonu... Taką bombę zostawią nam pewnie na jakiś finał;] I to pewnie dopiero wtedy, gdy serial będzie zmierzał do zakończenia.
3) To byłoby po prostu pozbawione wszelkiego sensu.

Naprawdę mnie zaskoczyłyście, ja nawet przez sekundę się nad tym nie zastanawiałam, od razu uznałam, że to tylko dziki wybryk złego Stefana i że na pewno nie dojdzie do przemiany. Relax:)

Dlaczego?

Dla mnie Stefan jest oczywistym endgame dla Eleny. Oni są wręcz stworzeni dla siebie, i nie mówię tego tylko dlatego, że sama ich uwielbiam, ale dlatego, że tak są moim zdaniem pisani przez scenarzystów. Damon może przez jakiś czas być z Eleną, ale nigdy nie będzie między nimi takiej relacji, jak między Eleną i Stefanem. To Elena i Stefan zawsze byli tymi, którzy się nawzajem wspierali. Stefan robił wszystko po to, by Elena mogła podejmować decyzje za siebie, mimo, że to przecież oczywiste, że jej przemiana w wampira byłaby mu 'na rękę', bo miałby ją na wieczność. To Elena walczyła (i mam nadzieję, że będzie walczyła dalej) o człowieczeństwo Stefana. Oboje ryzykowali własne życie dla drugiego. Kiedy mieliśmy czasy Steleny, nie było mowy o nikim innym. A teraz, gdy nadchodzą złote czasy Deleny, Stefan zawsze będzie gdzieś obok. To jest nieuniknione moim zdaniem:) Ja nie wyobrażam sobie definitywnego końca SE, naprawdę. Jestem w stanie wyobrazić sobie koniec Chair, koniec Huddy, koniec Janka i Leny i wszystkich par, które kocham, ale akurat nie ich:)

Zresztą rezygnacja ze Steleny byłaby wg mnie ogromnym minusem dla całego serialu. Jak już powtarzałam milion razy - ich wątek jest pisany po mistrzowsku, to jest chyba najszczersza serialowa relacja, jaką widziałam:)

W ogóle to mnie trochę dziwi, że Nina jest z Ianem, a nie Paulem. Moim zdaniem Stelena ma 1000 razy więcej chemii niż Delena. Sceny Damona i Eleny kończą się zazwyczaj nerwowymi uśmiechami jak przy chilli w 3x01:D

Ja to widzę zupełnie inaczej. Delena ma mniej chemii niż Stelena? Muszę dojść do siebie, bo nie dowierzam Razz Od razu napiszę, że nie jestem jakąś mega antyfanką Steleny, bo też uważam, że ich wątek jest zdrowo prowadzony (oczywiście do czasu;)). Co więcej dodam, że mieli naprawdę dobre sceny, na których nawet łezka mi się w oku zakręciła, ale to są nieliczne fragmenty ich związku. Ta para poza paroma scenami nie wywołuje u mnie żadnych pozytywnych emocji.
Elena jest najzwyczajniej na świecie zaślepiona w Stefana. Ile ten facet jej nakłamał to się w głowie nie mieści. Ja rozumiem, że ona go kocha(ła?), ale dlaczego nawet jego fani tego nie zauważają?

Co mnie najbardziej uderzyło: 'Stefan robił wszystko po to, by Elena mogła podejmować decyzje za siebie' tak, a szczególnie widać, że robił wszystko by mogła podejmować decyzje za siebie, gdy chciała oddać się Klausowi. Co Stefan wtedy zrobił? Wzruszył ramionami! Po czym Damon musiał ją uratować po raz tysięczny Razz
'Oboje ryzykowali własne życie dla drugiego.' Jeśli chodzi o ryzykowanie własnego życia dla Eleny to Stefan może Damonowi buty czyścić.
'Kiedy mieliśmy czasy Steleny, nie było mowy o nikim innym.' Hm... ja bym powiedziała, że czasy Steleny były też czasami Deleny. Kto jak kto, ale ja im od początku kibicowałam Razz

Stefan dostaje nagrodę za bohaterstwo Damona, słodko.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Uśmieszki przy chili?Wink
[You must be registered and logged in to see this image.]

Tak poza tym to jestem zdziwiona, że nie kibicuję Stelenie, a kibicuję Chair. Bo w sumie te pary są dosyć podobne.

Chair podobne do Steleny? Teraz to ja muszę dość do siebie.

Delena jest świetna, dopóki pozostaje w sferze przyjaźni, ew. nieszczęśliwej i nieodwzajemnionej miłości Damona do Eleny. Okrutnie to brzmi, ale tak właśnie jest. Kiedy ze strony Eleny zaczyna się coś dziać kończy się tymi właśnie uśmieszkami nad chili:)

I jasne, że Delena miała mnóstwo fanów za czasów Steleny, ale nie mówiłam w tym momencie o fanach, ale o samej Elenie. Kiedy była ze Stefanem, nie myślała o Damonie W OGÓLE jako o kimś więcej, niż przyjacielu. Myślisz, że jeżeli teraz zacznie się Delena, Elena choć przez moment, będąc z Damonem, zapomni o Stefanie? Smile Szczerze wątpię. Mało tego: Damon też nigdy nie przestanie myśleć o tym, że jest z dziewczyną, którą kocha jego brat. Nie szukając daleko - idealnym przykładem na to była scena pocałunku z ostatniego odcinka.

Stefan okłamywał Elenę po to, żeby oszczędzić jej historii o jego mrocznej przeszłości. Jeżeli to ma być jego wielka wina to co powiedzieć o Damonie, który ma na swoim koncie sławetny 'związek' z Caroline, sabotowanie związku Steleny, 'zabicie' Jeremy'ego czy próbę zamiany Eleny w wampira wbrew jej woli?
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Magda Nie Sty 08, 2012 9:17 pm

Mała prośba. Dziewczyny, jeżeli cytujecie obrazki (szczególnie taką ilość Wink), to proszę pozbywajcie się kodu. Wtedy strona będzie szybciej się ładować i nie będzie rozszerzania obrazków/gifów.

PS Karo, sprawdź skrzynkę Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Nie Sty 08, 2012 9:18 pm

Zgodzę się z Beauty... Karolina, przesadziłaś. Ta strona ładuję mi się chyba z rok:D
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Sty 08, 2012 9:18 pm

Nie przeczytałam jeszcze wszystkiego, bo padłam przy porównaniu Steleny do Chair i nie ma kto mnie ocucić.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Nie Sty 08, 2012 9:26 pm

Dobrze, przepraszam, już nie będęSad
Mi ładuje się normalnie, przepraszam raz jeszcze.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Sty 08, 2012 9:28 pm

Mi też normalnie Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Go?? Nie Sty 08, 2012 9:30 pm

Mi ciut dłużej niż zawsze, ale czymże jest poczekać tę chwilę, jeśli można popatrzeć na te cudowne obrazki?? Ja się pytam. ;D

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 08, 2012 9:30 pm

Karolina napisał:
Beauty napisał:
Karolina napisał:
Beauty napisał:
Karolina napisał:
Kasia napisał:A ja myślę, że Stefan się opanuje i po prostu tego nie zrobi, bo na zdjęciach z następnych odcinków Elena nie wygląda na udręczoną wampiryzmem Wink

Nie wierzę, że w ogóle dyskutujecie nad tym tematem. Shocked To jest pewne w 100% że tego nie zrobi. Nie ma nawet takiej opcji. Very Happy
1) To Stefan - zamienienie Eleny w wampira=koniec Steleny NA ZAWSZE, a to jest przecież NIEMOŻLIWE.
2) Mamy 11 odcinek 3. sezonu... Taką bombę zostawią nam pewnie na jakiś finał;] I to pewnie dopiero wtedy, gdy serial będzie zmierzał do zakończenia.
3) To byłoby po prostu pozbawione wszelkiego sensu.

Naprawdę mnie zaskoczyłyście, ja nawet przez sekundę się nad tym nie zastanawiałam, od razu uznałam, że to tylko dziki wybryk złego Stefana i że na pewno nie dojdzie do przemiany. Relax:)

Dlaczego?

Dla mnie Stefan jest oczywistym endgame dla Eleny. Oni są wręcz stworzeni dla siebie, i nie mówię tego tylko dlatego, że sama ich uwielbiam, ale dlatego, że tak są moim zdaniem pisani przez scenarzystów. Damon może przez jakiś czas być z Eleną, ale nigdy nie będzie między nimi takiej relacji, jak między Eleną i Stefanem. To Elena i Stefan zawsze byli tymi, którzy się nawzajem wspierali. Stefan robił wszystko po to, by Elena mogła podejmować decyzje za siebie, mimo, że to przecież oczywiste, że jej przemiana w wampira byłaby mu 'na rękę', bo miałby ją na wieczność. To Elena walczyła (i mam nadzieję, że będzie walczyła dalej) o człowieczeństwo Stefana. Oboje ryzykowali własne życie dla drugiego. Kiedy mieliśmy czasy Steleny, nie było mowy o nikim innym. A teraz, gdy nadchodzą złote czasy Deleny, Stefan zawsze będzie gdzieś obok. To jest nieuniknione moim zdaniem:) Ja nie wyobrażam sobie definitywnego końca SE, naprawdę. Jestem w stanie wyobrazić sobie koniec Chair, koniec Huddy, koniec Janka i Leny i wszystkich par, które kocham, ale akurat nie ich:)

Zresztą rezygnacja ze Steleny byłaby wg mnie ogromnym minusem dla całego serialu. Jak już powtarzałam milion razy - ich wątek jest pisany po mistrzowsku, to jest chyba najszczersza serialowa relacja, jaką widziałam:)

W ogóle to mnie trochę dziwi, że Nina jest z Ianem, a nie Paulem. Moim zdaniem Stelena ma 1000 razy więcej chemii niż Delena. Sceny Damona i Eleny kończą się zazwyczaj nerwowymi uśmiechami jak przy chilli w 3x01:D

Ja to widzę zupełnie inaczej. Delena ma mniej chemii niż Stelena? Muszę dojść do siebie, bo nie dowierzam Razz Od razu napiszę, że nie jestem jakąś mega antyfanką Steleny, bo też uważam, że ich wątek jest zdrowo prowadzony (oczywiście do czasu;)). Co więcej dodam, że mieli naprawdę dobre sceny, na których nawet łezka mi się w oku zakręciła, ale to są nieliczne fragmenty ich związku. Ta para poza paroma scenami nie wywołuje u mnie żadnych pozytywnych emocji.
Elena jest najzwyczajniej na świecie zaślepiona w Stefana. Ile ten facet jej nakłamał to się w głowie nie mieści. Ja rozumiem, że ona go kocha(ła?), ale dlaczego nawet jego fani tego nie zauważają?

Co mnie najbardziej uderzyło: 'Stefan robił wszystko po to, by Elena mogła podejmować decyzje za siebie' tak, a szczególnie widać, że robił wszystko by mogła podejmować decyzje za siebie, gdy chciała oddać się Klausowi. Co Stefan wtedy zrobił? Wzruszył ramionami! Po czym Damon musiał ją uratować po raz tysięczny Razz
'Oboje ryzykowali własne życie dla drugiego.' Jeśli chodzi o ryzykowanie własnego życia dla Eleny to Stefan może Damonowi buty czyścić.
'Kiedy mieliśmy czasy Steleny, nie było mowy o nikim innym.' Hm... ja bym powiedziała, że czasy Steleny były też czasami Deleny. Kto jak kto, ale ja im od początku kibicowałam Razz

Stefan dostaje nagrodę za bohaterstwo Damona, słodko.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Uśmieszki przy chili?Wink
[You must be registered and logged in to see this link.]

Tak poza tym to jestem zdziwiona, że nie kibicuję Stelenie, a kibicuję Chair. Bo w sumie te pary są dosyć podobne.

Chair podobne do Steleny? Teraz to ja muszę dość do siebie.

Delena jest świetna, dopóki pozostaje w sferze przyjaźni, ew. nieszczęśliwej i nieodwzajemnionej miłości Damona do Eleny. Okrutnie to brzmi, ale tak właśnie jest. Kiedy ze strony Eleny zaczyna się coś dziać kończy się tymi właśnie uśmieszkami nad chili:)

I jasne, że Delena miała mnóstwo fanów za czasów Steleny, ale nie mówiłam w tym momencie o fanach, ale o samej Elenie. Kiedy była ze Stefanem, nie myślała o Damonie W OGÓLE jako o kimś więcej, niż przyjacielu. Myślisz, że jeżeli teraz zacznie się Delena, Elena choć przez moment, będąc z Damonem, zapomni o Stefanie? Smile Szczerze wątpię. Mało tego: Damon też nigdy nie przestanie myśleć o tym, że jest z dziewczyną, którą kocha jego brat. Nie szukając daleko - idealnym przykładem na to była scena pocałunku z ostatniego odcinka.

Stefan okłamywał Elenę po to, żeby oszczędzić jej historii o jego mrocznej przeszłości. Jeżeli to ma być jego wielka wina to co powiedzieć o Damonie, który ma na swoim koncie sławetny 'związek' z Caroline, sabotowanie związku Steleny, 'zabicie' Jeremy'ego czy próbę zamiany Eleny w wampira wbrew jej woli?

Chuck krzywdzi Blair - Stefan okłamuje Elenę

Błagam, 3x09, telefon po prostu zadzwonił Very Happy Very Happy 3x10 - żadnego chilli tam nie było:)

Jasne, że nie zapomni o Stefanie, przecież to jest oczywiste, ale nie ma związku ze sprawą.

'czesc elena, jestes adoptowana, ale cie kocham!'
'naprawde? pociumkajmy sie'
Ja widzę to dokładnie tak. Laughing

Chciał ją przemienić w wampira, bo chciał ją ratować, logiczne. Czego nie robi Stefan. Zabicie Jeremiego to był głupi wyskok Damona, zgadzam się. Ale błagam, dlaczego wracamy do Caroline?
Czyli Stefan może zabijać ludzi, a Elena i tak ma go kochać? A co ma robić Damon? Ratować ciągle Elenę a ona ma biegać do Stefana z podziękowaniami? No błagam Very Happy
Elena widzi listę ofiar Stefana po czym mówi do Damona: 'A Ty byłeś święty?' Śmiech na sali.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Magda Nie Sty 08, 2012 9:30 pm

Zedytowałam. Zawsze dużą ilość obrazków można wrzucić w [spoiler].

Kasiu, Ty za to szalejesz z sygnaturą Wink Niestety, ale muszę odrzucić wrzucić tam pewną wiadomość auto he.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 08, 2012 9:32 pm

Kasia napisał:Nie przeczytałam jeszcze wszystkiego, bo padłam przy porównaniu Steleny do Chair i nie ma kto mnie ocucić.

Very Happy Very Happy
Wiem, przesada.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Sty 08, 2012 9:37 pm

Jak dla mnie po prostu nie mówienie bolesnej prawdy dziewczynie, która ma i tak same zmartwienia to nie jest tak do końca kłamstwo. Może mam jakąś zaburzoną moralność Razz

Ok, Magda, a było tak pięknie.. Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by s Nie Sty 08, 2012 9:37 pm

I przypomnial mi się cytat, idealny dla fanów Deleny : Jesli kochasz dwie osoby i nie wiesz, którą wybrac to wybierz tą drugą, bo gdybyś naprawdę kochał tą pierwszą to nigdy nie zakochałyś sie w tej drugiej ;D
s
s
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 322

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 08, 2012 9:39 pm

Karolina, nie odpisuj mi dziś! Chciałam iść dziś szybko spać xD
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 3 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach