Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

+61
Vogue.
neomi19901
joanna1205
Karo
nicholas.
PearlS
Limka
magdzialeenka
Joanna
Blake
Blairena
monitta
Ola723
anna_julia
xRx
Layla
TheBlairBitchProject
PrincessBlair
antiba
onlytrueloveful
elizak
CallMeLady
Serena
dzika
brulion
melanola
niespodzianka
AW
Freya
lookx
klaudyy
pelcia22
Ella
kam1105
iwwuuska
Edda
truskaweczka
Ania_
Paciok
Ania M.
xAaliyahxx
mario588
Kasia
zakochana_0
Gosiek
Ewa
brolix
jeanne
dap88
jeannette
Klaudia
MotherChucker
paulishta
Żuri
Lewandowska
Paulina
bulma201
Ola
Lise
Gigi
Magda
65 posters

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Jakie jest Twój ulubiony odcinek sezonu 1?

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap7%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap49%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 49% 
[ 43 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap8%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap8%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap11%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 11% 
[ 10 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap7%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_lcap3%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
 
Wszystkich Głosów : 87
 
 

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Vogue. Wto Paź 30, 2012 11:17 pm

Właśnie skończyłam oglądać ponownie 1 sezon i naprawdę ciężko mi wybrać, który odcinek był najlepszy, bo prawie każdy miał w sobie 'to coś'. Bardzo podobało mi się 1x01, 1x02, 1x07, 1x13, 1x17. Jedynie finał chyba taki sobie chociaż sceny Chuck/Bart, a potem jego zmiana decyzji epickie (tzn. nie ucieszyłam się z jego zmiany decyzji xD, ale to podsumowywało 1-sezonowego Chucka).
No i oczywiście kultowe 'I'm Chuck Bass' Very Happy, Derena<3, która w pierwszym sezonie była piękna, początki Chair, którzy mnie totalnie zachwycili, Lily i Rufus<3, Jenny nie była jeszcze wkurzająca Very Happy. Nate miał fajne wątki, tylko Vanessa mnie irytowała xD. Prawie same plusy!
Vogue.
Vogue.
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by adent Sro Paź 31, 2012 12:18 pm

zaczaczylam 1x07 mam sentyment do tego odcinka, zwlaszcza do sceny w limuzynie Wink

adent

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by redlipstick Wto Lis 27, 2012 9:53 pm

Uwielbiam odcinek, w którym Blair ma na sobie czerwone rajstopki, to chyba 1x10, moim zdaniem scena między nią, a Chuckiem jest najgorętszą ze wszystkich, które dotąd widziałam.

redlipstick

Liczba postów : 12

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Kawa i skarpetki. Czw Sty 30, 2014 11:47 pm

Moim zdaniem pierwszy sezon był zdecydowanie tym najlepszym, a najbardziej spodobał mi się odcinek w którym Chuck, w imieniu Sereny, wysłał do szkoły szampana.
Kawa i skarpetki.
Kawa i skarpetki.

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by imagin Pią Sty 31, 2014 5:26 pm

do całego pierwszego sezonu mam niezwykły sentyment! najlepszy? chyba 10... aczkolwiek do 5 mam niezwykły sentyment ze względu na ten klimat wyższych sfer i towarzyskiej elity

imagin

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 5 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach