Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

+61
Vogue.
neomi19901
joanna1205
Karo
nicholas.
PearlS
Limka
magdzialeenka
Joanna
Blake
Blairena
monitta
Ola723
anna_julia
xRx
Layla
TheBlairBitchProject
PrincessBlair
antiba
onlytrueloveful
elizak
CallMeLady
Serena
dzika
brulion
melanola
niespodzianka
AW
Freya
lookx
klaudyy
pelcia22
Ella
kam1105
iwwuuska
Edda
truskaweczka
Ania_
Paciok
Ania M.
xAaliyahxx
mario588
Kasia
zakochana_0
Gosiek
Ewa
brolix
jeanne
dap88
jeannette
Klaudia
MotherChucker
paulishta
Żuri
Lewandowska
Paulina
bulma201
Ola
Lise
Gigi
Magda
65 posters

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jakie jest Twój ulubiony odcinek sezonu 1?

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap7%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap49%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 49% 
[ 43 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap8%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap8%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap11%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 11% 
[ 10 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap7%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap3%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
 
Wszystkich Głosów : 87
 
 

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by anna_julia Pią Sie 17, 2012 12:31 am

Najwolę odcinek pilotowy, potem ten z limo scene <3 ogólnie myślę, że to najlepszy sezon ze wszystkich i bardzo mi brakuje tej atmosfery. Chciałabym, żeby wróciły tamte osobowości bohaterów.
anna_julia
anna_julia
Chuck & Nate
Chuck & Nate

Liczba postów : 72

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Go?? Pią Sie 17, 2012 12:46 am

1x09 najlepszy, no i dan I love you
uwelbiam goo!

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ola723 Sob Sie 18, 2012 10:57 pm

bardzo ciekawy sezon, wciagnelam sie od razu jak zaczeklam ogladac, kibicowalam najpierw nate i blair Smile szkoda ze reszta sezonow nie byla utrzymana w takim stylu jak pierwsy
Ola723
Ola723
Nenny & Nola
Nenny & Nola

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by monitta Wto Sie 28, 2012 11:38 pm

Oczywiście kultowa limo scene. Poza tym ogromny sentyment do tego sezonu, co to były za czasy Plotkary.
monitta
monitta

Liczba postów : 70

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Go?? Sob Wrz 01, 2012 4:21 pm

Zdecydowanie najlepszy sezon, mieli świetne pomysły i ich realizacja też była naprawdę dobra. Szkoda, że z czasem było tylko gorzej. Mam kilka ulubionych odcinków, ale zaznaczyłam 17, bo bardzo lubię NJBC razem Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Blairena Nie Wrz 02, 2012 1:29 pm

Ciężko mi wybrać ulubiony odcinek, ale wiem z pewnością, że sezon 1 i 2 to dwa moje ulubione. Uwielbiam czasy Constance, te ich nastoletnie intrygi, problemy sercowe nieobciążone zbyt wielkimi tragediami. Potem było już niestety tylko gorzej.
Blairena
Blairena

Liczba postów : 60

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by pelcia22 Wto Paź 09, 2012 4:15 pm

Jakby ktoś miał ochotę podelektować się pierwszym i jak dla mnie najlepszym sezonem GG to od dziś leci na TVN7 o 18 Very Happy
pelcia22
pelcia22
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 78

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by brulion Wto Paź 09, 2012 8:14 pm

Wow, z tym fascynującym lektorem: EKS OŁ EKS OŁ PLOTKARKA.
I nieśmiertelne "Sirina" xD Nie, dziękuję, postoję, wolę moje niecenzuralne napisy xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Blake Wto Paź 09, 2012 8:22 pm

brulion napisał:Wow, z tym fascynującym lektorem: EKS OŁ EKS OŁ PLOTKARKA.
zawsze z tego wyje lol!
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Kasia Wto Paź 09, 2012 8:32 pm

Ja się śmiałam z 'Plotkarki' Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Joanna Wto Paź 09, 2012 8:36 pm

"PLOTKARKA" jest żałosna.. Razz ostatnio jak oglądałąm od nowa miałam nadzieje ze mi sie coś przesłyszało i dlatego zamiast " PLOTKARA" słyszałam dziwną "PLOTKARKĘ" Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by magdzialeenka Pon Paź 22, 2012 3:22 pm

Lise napisał:Ja też jestem sexwscenachliczka:P A tak naprawdę chairwscenachcholiczkąRazz

najlepszy odcinek dla sexscenacholiczek to odcinek(nie pamietam któy sezon) jak Balir i Chuck na pianinie "okazywali" sobie miłość xD
magdzialeenka
magdzialeenka

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Limka Pon Paź 22, 2012 4:35 pm

Bardzo ciężko jest mi wybrać mój ulubiony odcinek z tego sezonu (nie wspominając już o całym serialu), zwłaszcza, że nie wszystkie dobrze pamiętam. Ale zagłosowałam na 1x07 - wiadomo dlaczego! <3
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by PearlS Sro Paź 24, 2012 5:19 pm

To był super sezon, a teraz szkoda gadać. Co oni zrobili z tym serialem. Szkoda, wielka szkoda.

PearlS
PearlS

Liczba postów : 37

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by brulion Czw Paź 25, 2012 4:46 pm

Aw[You must be registered and logged in to see this link.] Uwielbiam te flashbacki. Dan rycerz ratujący Serenę <3 Nair zakochane do szaleństwa <3 Brak Chucklesa <3
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Gigi Czw Paź 25, 2012 4:55 pm

drunk Serena!!! <3

[You must be registered and logged in to see this image.]

kocham ten odcinek. ale jaka różnica w grze. popatrzcie na Leighton wtedy i teraz. żal.

ej faktycznie w ogóle nie rzuca się w oczy, że jest brak Chucklesa Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by brulion Czw Paź 25, 2012 5:01 pm

Gigi napisał:drunk Serena!!! <3

[You must be registered and logged in to see this image.]

kocham ten odcinek. ale jaka różnica w grze. popatrzcie na Leighton wtedy i teraz. żal.

ej faktycznie w ogóle nie rzuca się w oczy, że jest brak Chucklesa Very Happy

Co jest dowodem na to, że Chuckles powinien być postacią drugoplanową Very Happy Gigs zmień sobie nick znowu xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by nicholas. Czw Paź 25, 2012 6:39 pm

Ja tam uwielbiam wszystkie ostatnie odcinki xD (no może poza 5. sezonem, straszne rozczarowanie)...

"Sirina" jest bezkonkurencyjna!! <3 hahaha

Ale czy 1. sezon był najlepszym? Mi się chyba podobał najbardziej 3...

nicholas.

Liczba postów : 6

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Karo Czw Paź 25, 2012 6:52 pm

Nair było kiedyś zakochane do szaleństwa?? nie pamiętam takich czasów..Very Happy

1 sezon wymiatał Wink początki mojej Dereny <3 za którą później tak rozpaczałam:(
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Limka Czw Paź 25, 2012 6:59 pm

Karo napisał:Nair było kiedyś zakochane do szaleństwa?? nie pamiętam takich czasów..Very Happy

Również nie potrafię sobie przypomnieć. Very Happy
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by joanna1205 Czw Paź 25, 2012 7:51 pm

Dla mnie najlepszy był finał, czyli 1x18. Pamiętam, jak siedziałam z wypiekami i cały czas się przeżywałam: czy Dan i Serena rozstaną się? nie to niemożliwe. Czy Lily po nocy z Rufusem wyjdzie jednak za barta? bez jaj. czy Dan podoła wspólnej intrydze z Blair? Byłoby super! Co się dzieje, między Chuckiem a Blair? Jak to się skończy? Dla mnie to był super odcinek, bo w całości mnie zaskoczył!
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ania_ Czw Paź 25, 2012 8:11 pm

Ja dzisiaj oglądałam na tvn7 13 odcinek...Dan który pierwszy raz powiedział Serenie, że ją kocha <3 Blair, Nate, Jenny, Chuck <3 ...wszystko było takie nowe, świeże, ciekawe...Boże jaki ten serial BYŁ kiedyś świetny Smile



Ostatnio zmieniony przez Ania_ dnia Czw Paź 25, 2012 9:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by brulion Czw Paź 25, 2012 8:46 pm

Ania_ napisał:Ja dzisiaj oglądałam na tvn7 14 odcinek...Dan który pierwszy raz powiedział Serenie, że ją kocha <3 Blair, Nate, Jenny, Chuck <3 ...wszystko było takie nowe, świeże, ciekawe...Boże jaki ten serial BYŁ kiedyś świetny Smile


Musiałaś mi przypomnieć tę scenę Sad Sad Sad
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ania_ Czw Paź 25, 2012 9:03 pm

musiałam ;D
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by neomi19901 Pon Paź 29, 2012 11:53 am

CIĘŻKO JEST WYBRAC JEDEN ULUBIONY ODCINEK Z TAK DOBREGO SEZONU.. JEDNAK ZŁAPAŁAM SIĘ NA TYM, ŻE NAJCZĘŚĆIEJ WRACAM DO ODCINKA 7 GDZIE BLAIR PRZYŻYŁA SWÓJ PIERWSZY RAZ Z CHUCKIEM.. TAK NAPRAWDE TO WTEDY TO WSZYSTKO SIE ZACZĘŁO MOZE DLATEGO Wink
neomi19901
neomi19901
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 61

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach