Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Once Upon a Time

+25
Eris
Chiio
delenateam
Merigold
Słomka191
VivianDarkbloom
littl3me
agasiaga5
Citizen Erased
Limka
Gigi
Lise
shiva89
Gosiek
Kasia
Klaudia
brulion
desertrose
Justyna
KiNiaczek
alkamb
April
Lewandowska
ronnie
Vivien
29 posters

Strona 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by desertrose Sro Lut 27, 2013 3:13 pm

Spin-off "Once Upon a Time" w planach
Stacja ABC planuje realizację spin-offa baśniowego "Dawno, dawno temu", którego bohaterem miałby być Szalony Kapelusznik.

Stacja ABC planowała realizację tego spin-offa z Sebastianem Stanem, który grał tę postać w sześciu odcinkach, lecz z uwagi na napięty terminarz aktora, ta opcja nie dojdzie do skutku. Obecnie aktor pracuje na Broadwayu oraz szykuje się do bardzo dużej roli w "Captain America: The Winter Soldier".

Rozważana jest opcja znalezienia innego odtwórcy tej roli. Dziennikarze Deadline.com informują, że podobno ABC pracuje nad krótką prezentacją postaci, która miałaby być pokazana pod koniec sezonu "Dawno, dawno temu", jednocześnie służąc za pilot potencjalnego serialu.

źródło: hatak.pl

Co Wy na to?
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by April Sro Lut 27, 2013 3:45 pm

Dla mnie Sebastian jest idealny do tej roli i strasznie chciałbym zobaczyć spin off z nim w roli głównej. Jeśli jednak wybiorą jakiegoś ciekawego aktora to może zobaczę pierwszy odcinek Razz
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Vivien Sro Lut 27, 2013 10:01 pm

Nie wiem. Dla mnie Kapelusznik nie był aż tak ciekawą postacią z potencjałem, żeby robić o nim spin-off.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Justyna Pią Mar 01, 2013 3:17 pm

Vivien napisał:Nie wiem. Dla mnie Kapelusznik nie był aż tak ciekawą postacią z potencjałem, żeby robić o nim spin-off.

Też mnie nie porwała jego historia ale może z ciekawości bym zerknęła jak to wyjdzie.

Co do serialu to w końcu zaczęło się coś dziać. Ciężko mi było przebrnąć przez poprzednie kilka odcinków, już myślałam, że zrezygnuję z oglądania jednak ostatni odcinek pozytywnie mnie zaskoczył. Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Co prawda shippuję Emmę z Hookiem jednak Neal nie jest takim złym wyjściem. Wyrocznia rzeczywiście lekko przerażająca, szczególnie w młodszej wersji affraid
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by shiva89 Wto Mar 05, 2013 4:49 pm

fuck za duzo małej snow...jej gra aktorska normalnie żal..przez to odcinek oceniam na najgorszy
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Lise Czw Mar 07, 2013 11:05 pm

Spoiler:
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Gigi Pon Mar 11, 2013 11:00 pm

uh oh ah.

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Justyna Pią Mar 15, 2013 5:33 pm

Graham I love you

Co do odcinka to nieźle sobie Śnieżka nagrabiła.... tongue
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by desertrose Pią Mar 15, 2013 11:14 pm

Mam pytanko.
Spoiler:

Chce już nowy odcinek, bo będzie Graham!!
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Lise Sob Mar 16, 2013 12:15 pm

desertrose napisał:Mam pytanko.
Spoiler:
Według tego co nam powiedziano w odcinku nie jest. Gdyby była, Cora musiałaby ją oddać Rumplowi.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by desertrose Sro Mar 20, 2013 3:24 pm

Widział ktoś nowy odcinek? Jak wrażenia?
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Justyna Sro Mar 20, 2013 8:06 pm

Ja widziałam i nawet mi się podobał, ciekawa jestem co zrobi Owen. W ogóle nie zaczaiłam na początku, kim on może być, dopiero jak przyjechał z tymi policjantami i krzyczał, że znajdzie kiedyś ojca wpadłam, że to może być ten facet z wypadku. No i szkoda mi trochę Śnieżki, niby sama sobie winna ale po tym co przeszła przez Reginę i Corę to wcale jej się nie dziwię. Jej miny męczennicy mnie drażnią ale jako postaci jej współczuję no i ciekawa jestem jak to dalej się potoczy.

Heh Graham aresztujący faceta w biurze za jazdę po pijaku mnie rozwalił Laughing Szkoda, że zmarnowali takie ciacho, chętnie bym go częściej oglądała.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by desertrose Sro Mar 20, 2013 8:14 pm

A ja od początku domyślałam się, że Owen to ten mały chłopiec, który przyjechał do Storybrooke z ojcem. Swoją drogą ciekawa jestem co się z nim stało. Wątpię, że Regina go zabiła. Pewnie zamknęła go w jakimś psychiatryku, czy coś... Podobało mi się, że pokazali miasteczko tuż po rzuceniu klątwy. Może Regina prowadziła nudne życie - dzień w dzień działo się to samo, ale przynajmniej miała w łóżku Grahama Razz Mam nadzieję, że jeszcze go zobaczymy.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by April Sro Mar 20, 2013 9:06 pm

Najnowszy odcinek nie był zły Smile Fajnie, że pokazali początki Reginy w mieście, szkoda, że nie pokazali jak adoptowała tego małego gnojka;p (który znowu mnie wkurzał;/), bo o ile się nie mylę jeszcze tego nie wyjaśnili. Ja się nie domyśliłam, że dzieciak to ten koleś ze szpitala, kompletnie o nim zapomniałam. Cieszę się jednak, że jakoś go powiązali Smile

Tak w ogóle muszę przyznać, mimo tego że na początku go nie lubiłam, to teraz Neal jest jedną z moich ulubionych postaci. Mało go było w tym odcinku, ale mam nadzieję, że w następnych będzie więcej - w końcu jego narzeczona przyjeżdża Very Happy no i ciekawi mnie czy prawdą jest to, że był Piotrusiem Panem i dlatego znał Hooka Smile no i w następnym odcinku pojawi się Pinokio.. szkoda, że taki paskudny Sad

[You must be registered and logged in to see this link.]
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by desertrose Sro Mar 20, 2013 9:16 pm

Też na początku nie przepadałam za Neal'em, a raczej za aktorem, który wcielił się w jego postać. Jednak już mi przeszło Smile
Jakiś czas temu słyszała teorię, że jest on Piotrusiem Panem, a ta jego narzeczona jest Dzwoneczkiem, albo kimś tam innym. Myślę, że to może być prawda.
"Mały gnojek" xD Dobrze napisałaś. Zdenerwowało mnie to, że zamiast przytulić Regine za jej poświęcenie to sobie poszedł i miał ją w dupie. Oby Rumple go zabił jak planował Razz To byłoby coś.

A tak na marginesie. Nie chcę wchodzić w temat o PLL, by przypadkiem nie zaspoilerować sobie odcinka. Wiecie czy są już napisy do finałowego odcinka?
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by April Sro Mar 20, 2013 9:23 pm

Właśnie dodali na iitv.info ten odcinek z napisami Smile

Oooo dzwoneczkiem, faktycznie ciekawe Very Happy i też liczę, że Rumpel go sprzątnie.
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by desertrose Czw Mar 21, 2013 6:10 pm

Pierwsze szczegóły spin-offa "Dawno, dawno temu"
Studio ABC podpisuje pierwsze kontrakty ze scenarzystami, którzy będą pracować przy spin-offie "Dawno, dawno temu". O czym będzie on opowiadać?

Zack Estrin ("Skazany na śmierć") oraz Jane Espens ("Dawno, dawno temu") będą odpowiadać za spin-off. Oficjalnie szczegóły fabuły nie są znane. Kitsis i Horowitz pracują nad prezentacją projektu.

Dowiadujemy się jedynie, że akcja ma rozgrywać się w Krainie Czarów, do której w słynnej historii udała się Alicja. Pierwotny plan, by spin-off skupił się na Szalonym Kapeluszniku, zostaje porzucony.

Portal Deadline.com donosi, że historia byłaby opowiadana z punktu widzenia Alicji, wokół której pojawiliby się nowi bohaterowie. Sama Alicja jeszcze nie debiutowała w "Dawno, dawno temu". Akcja rozgrywałaby się w świecie po rzuceniu klątwy i również mielibyśmy retrospekcje z bajkowej przeszłości.

Nieoficjalnie również informują, że producenci mają plan na tworzenie 13-odcinkowych sezonów z początkiem, środkiem i końcem - podobnie jak to jest w "American Horror Story". Produkcja ma rozpocząć się 7 kwietnia w Vancouver.

Jeśli projekt dostanie zamówienie na sezon, może mieć to jakiś wpływ na opowieść o Krainie Czarów stacji NBC Anthony'ego Zuikera. Na razie więcej szczegółów nie znamy.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by April Czw Mar 28, 2013 3:11 pm

Nie wiem czemu wpadli na Hongkong (wtf xD), ale moim zdaniem ten odcinek był całkiem ok.

Spoiler:

[You must be registered and logged in to see this link.]

lol, Robin Hood Very Happy lubię aktora (gra w serialu Miranda), ale kompletnie mi na Robina nie pasuje Razz
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Limka Czw Mar 28, 2013 3:37 pm

Jak w końcu nadrobiłam i jestem na bieżąco, to okazało się, że będzie miesięczna przerwa. :c I po co ja się tak spieszyłam z tym nadranianiem. Very Happy

Spoiler:

Ogólnie odcinek bardzo fajny, jak prawie każdy w OUAT, pokochałam ten serial. Smile
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by desertrose Pią Mar 29, 2013 8:14 pm

Spoiler:
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Vivien Czw Kwi 04, 2013 8:24 pm

Po 2x18:

Spoiler:
Totalnie popieram teorie, że Tamara=Pocahontas. Po prostu za dużo tu zbieżności, żeby mogło być inaczej. Wydaje mi się też, że wykorzystuje tego Owena, aby osiągnąć swój cel, którego jeszcze nie znamy (Boże, spraw aby to było odnalezienie Johna Smitha, będę ich shippować forever!!!).

A tak poza tym to... jak mogli zrobić z Augusta dziecko? Sad Nigdy nie lubiłam bajki o Pinokiu, teraz nie lubię jej jeszcze bardziej...

Gdzie jest Hook? I mój paring Captain Swan?
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Justyna Wto Kwi 16, 2013 9:59 am

Ha w końcu nadrobiłam i już nie mogę doczekać się następnego odcinka! Naprawdę fajnie to wszystko pomyśleli, Tamara super pasuje na czarny charakter, świetny bitch face tylko ten paralizator mnie trochę śmieszył. Do Owena mi kompletnie nie pasuje więc też mam nadzieję, że tylko posłużyła się nim żeby dotrzeć do Storybrook. Koncepcja z Pocahontas jest świetna! Viv też mam nadzieję, że jej celem jest odnalezienie Smitha, na którym będzie można oko zawiesić bo jak na razie to porażka jest, Grahama całkiem nam zabrali, z Charminga zrobili ciepłe kluchy, które już mnie nie kręcą jak na początku, Augusta dali na chwilę i zaraz zabrali a Hooka(najlepsze ciacho wg mnie) dają nam zdecydowanie za mało....nie wiem co oni sobie myślą Neutral
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Vivien Wto Kwi 16, 2013 10:53 am

Graham Sad Do tej pory mnie to boli. A jeszcze w tym sezonie go sprowadzili tylko po to, aby leżał w łóżku w Reginą. Chlip. Taki potencjał, takie ciacho...

Hook bije się u mnie z Grahamem o pierwsze miejsce, ale chyba nieznacznie wygrywa za swój niesamowity łajdacki urok Very Happy

Oglądał ktoś ten odcinek specjalny, co wczoraj wyszedł? Podobno jakieś wywiady z twórcami czy coś. Warto?
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by desertrose Wto Kwi 23, 2013 2:03 pm

No i w końcu po długiej przerwie mogliśmy obejrzeć 19 odcinek.
Spoiler:
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by April Wto Kwi 23, 2013 4:25 pm

Matko, ale mnie zdenerwował wątek Lacey i Rumpla ;/ jeszcze spoko, że wymyślili tę jej zmianę, ale ostatnia scena jak Rumpel naparzał tego kolesia... żal żal żal. Gdybym ich shippowała jak moja znajoma to bym chyba się załamała Very Happy szkoda, że Ruby się nie pojawiła.
Też jestem ciekawa co tam kombinują. Mam nadzieję, że nie mają zamiaru zabijać każdego po kolei paralizatorem Very Happy
Oczywiście Charming nie wpadł na to, żeby się nie wozić po mieście z krasnoludkami, bo to podejrzane i ktoś może zauważyć...
Neal! Chcę więcej Neala Sad

Fotki z 2x20 (Hook!<3)

Spoiler:
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 5 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach