Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EURO 2012

+21
Lise
Freya
Edda
Karo
M&M's
dirtyword
Ewa
brulion
Żuri
Lewandowska
antiba
CallMeLady
Ania_
Klaudia
Karolina
turtle
xxl
Kasia
Gigi
Vivien
Ania
25 posters

Strona 11 z 22 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next

Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Vivien Nie Cze 17, 2012 10:01 am

Piłkarze nie tylko dziękowali kibicom. Kilku z nich w smsach przesłanych po meczu dziennikarzowi nSport Sergiuszowi Ryczelowi pisali, żeby podziekował kibicom i przeprosił ich za zawód, który przyniósł występ Polaków.
Spoiler:
Nie mam słów. Szkoda mi wszystkich.

Oprócz Greków. Farciarze. Mam nadzieję, że Niemcy rozjadą ich na w Gdańsku. A ja będę stała tam pod stadionem i pierwszy raz w życiu im kibicowała, heh.

Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Lewandowska Nie Cze 17, 2012 10:17 am

Ma ktoś filmik z zakończenia meczu? Jak wszyscy piłkarze płaczą i w ogóle.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Spoiler:
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Lewandowska Nie Cze 17, 2012 10:55 am

Spoiler:
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Karolina Nie Cze 17, 2012 11:01 am

Dzięki Bjuti, znowu ryczęSad Idę stąd, bo się załamię do końca:(
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Nie Cze 17, 2012 11:27 am

lol co wy tak po tych biednych Grekach jedziecie Razz mogli pokonać wielką Polskę 3:1. Rosjan pokonali. z Czechami walczyli do końca. szczęście też jest potrzebne. ale to nie tak że oni mieli tylko farta.

Smuda: "Eugen zszedł, bo miał żółtą kartkę oraz dużo strat". Straty: Polanski - 4, Murawski - 11.

trololo xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Ewa Nie Cze 17, 2012 11:46 am

Gigi proszę idź denerwować mnie gdzie indziej.



Bjuti,Vivien-to co wstawiłyście powoduje łzy.Ale nie łzy smutku ale szczęścia.Patrząc na nich mimo ich smutku na twarzy człowiek wie,że na jego oczach powstaje coś pięknego.Coś co daje nam nadzieję na sukcesy naszej WSPANIAŁEJ KADRY.

Żuri wiesz coś na ten temat ? [You must be registered and logged in to see this link.]
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Vivien Nie Cze 17, 2012 11:48 am

Biednych Grekach? No w sensie dosłownym to masz rację.

"mogli pokonać wielką Polskę 3:1" W tym momencie jesteś obrzydliwa i nie różnisz się niczym innym od reszty, która wypisuje po całym internecie podobne historię. Mogli, ale nie pokonali więc o co Ci chodzi? My też mogliśmy władować co najmniej 6 bramek wielkim Czechom, ale tego nie zrobiliśmy, więc?

Tak, jesteś realistką i od początku zakładałaś, że tak będzie, bo to tylko Polska i tylko Polacy. I okropny Smuda i okropna dziurawa obrona. Ale to nasza reprezentacja i tak, dla mnie ona zawsze jest WIELKA.

"trolololo xD"
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Ewa Nie Cze 17, 2012 11:54 am

Vivien ! UWIELBIAM CIĘ !
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Go?? Nie Cze 17, 2012 12:07 pm

Vivien napisał:Biednych Grekach? No w sensie dosłownym to masz rację.


O tak! W sensie dosłownym, to jak najbardziej. Bieda aż piszczy.

Nie ogarniam tego, jak można tak jechać po ludziach, którzy tak bardzo się starali. Widać po nich, że chcieli wygrać, że byli przygnębieni, jak się nie udało, że wstydzili spojrzeć na kibiców i bardzo im współczuję. Jestem z nich cholernie dumna, kurw* oni osiągnęli naprawdę wiele. Nie wygrali, ale dla mnie osiągnęli coś czego już dawno nie było, bo dali nam nadzieję. Oczywiście, znajdują się tacy ludzie jak Ty Gigi, z takim nastawieniem, zjechać, bo mogło być lepiej, bo głupie Polaczki mieli nadzieję.. Tak miałam nadzieję i wcale się tego nie wstydzę, jestem Polką i tak jak powiedziała Vivien, dla mnie to najlepsza drużyna, BO TO MOJA DRUŻYNA.


Ostatnio zmieniony przez Marta dnia Nie Cze 17, 2012 3:05 pm, w całości zmieniany 1 raz

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Karo Nie Cze 17, 2012 12:08 pm

Sad szkoda chłopaków, co prawda nie spodziewałam się zbyt wiele, ale chciałam żeby mnie pozytywnie zaskoczyli, no coż...
Co nie zmienia faktu, że drużyna imo ma potencjał. Czegoś jeszcze brakuje, ale nie sądzę, że zmiana trenera na dwa miesiące przed eliminacjami do MŚ to jest dobra opcja. W Polsce najłatwiej się tylko wszystkich krytykuje i wymienia. Ilość specjalistów i trenerów jak zwykle wzrosła do 40 mln.
Grecja imo nie zasłużyła i szkoda mi Rosji, bo grają o wiele lepszą piłkę. Grecy wyśmienicie symulują i na tym opiera się ich cudowna gra, jak tu wymusić faul, chyba się tego uczą na treningach.
Trzymam za Niemcami, zresztą od zawsze i mam nadzieję, że z nimi wygrają.
a poza tym POLSKA!! Szczęsny!!<3 Wink
Kiedyś będzie lepiej, o ile nowy trener nie wymieni znowu całego składu:/
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Lewandowska Nie Cze 17, 2012 12:31 pm

GG, to fake. Szkoda, że komuś się chce takie żarty z nas robić, chamskie i żałosne.

Karo, nie mów mi nawet o innym składzie, bo się załamię. Nasza polska reprezentacja jest wspaniała taka jaka jest, będę z nimi zawsze, są NASI <3

Szkoda ich strasznie, jedzie ich tyle pseudokibiców. Wiem, że są wśród nas prawdziwi kibice, jak Irlandczycy, ale jest to naprawdę mała garstka, a szkoda.

Gigi, daj spokój, błagam.

I w dodatku jak to teraz oglądam...
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Nie Cze 17, 2012 12:38 pm

jestem w szoku co tu czytam. dziewczyny wy tak na serio?? :/

Viv. omg. o co ci chodzi?? tak. mieli karniaka i mieli gol z minimalnego spalonego. i tak Polacy grali piach w 2 połowie. i tak wyobraźcie sobie. gra się 90 minut albo i więcej. serio. nie ogarniam. to jest właśnie szacunek do rywala. come on. rozumiem przepychanki słowne i inne sprawy. ale to jest właśnie piękne podejście :/ uszanujcie to, że przeszli dalej. jezu. ja tak samo mogę jechać po CFC że przyfarcili w finale LM (Kasia. Żuri xD). ale to nie znaczy, że zabieram im ciężko zapracowany sukces.

i lol. błagam. jestem obrzydliwa, bo co?? bo mówię jaka jest prawda?? o co chodzi w ogóle?? czy nie mogę skrytykować Piszczka, który grał piach?? pomocy której nie było?? Smudy. który dał dupy?? nie no postawię im ołtarzyk normalnie. ogarnijcie się. bo chyba niektórym miesza się pojęcie konstruktywnej krytyki z fanatyzmem polskim xD

poza tym. chyba niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem Razz powiedziałam, że kocham PL i zawsze im kibicuję. że wierzę w nasz młody zespół. ale to nie znaczy, że będę im bić pokłony. naprawdę nie rozumiem tego poruszenia tutaj. nie można skrytykować zespołu i trenera :/

i tak. zakładałam, że PL nie wyjdzie z grupy. tak zakładałam remis w meczu z Rosją i Czechami. i to czyni mnie gorszym kibicem?? a może nie jestem patriotką?? ogarnijcie się. błagam.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Vivien Nie Cze 17, 2012 12:50 pm

No wybacz, ale ani razu nie przeczytałam od Ciebie żadnego pozytywnego komentarza. Ani o reprezentacji ani o niczym innym, jeśli mam być już szczera. Mam nieustanne wrażenie, że ze wszystkiego szydzisz - i tak dla mnie jest to obrzydliwe. Żadna z nas nie bije przed nimi pokłonów, nie robiłam tego przez cały turniej, jeśli uważnie prześledzisz moje wypowiedzi. I tym bardziej nie wymagam tego od Ciebie.

Zdenerwowało mnie (i jak widać nie tylko mnie) to sformułowanie "wielka Polska", bo jeśli to nie było szyderstwo i jad lecący strumieniem, to co?
Jak napisałam - Grecy mogli wygrać, ale tego nie zrobili, więc co Ty wyprawiasz w tym momencie? Idealizujesz ich, aby usprawiedliwić ich wyjście z grupy wydarzeniami, które nie miały miejsca, tylko MOGŁY się wydarzyć. Nikt mi nie powie, że Rosja nie zasługiwała bardziej na wyjście. Koniec.

a może nie jestem patriotką?? - weź wg sama "ogarnij". Sprowadzasz dyskusje do poziomu wojny polsko-polskiej i licytacji, kto jest większym patriotą?
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Kasia Nie Cze 17, 2012 1:00 pm

Przeczytałam dziewczyny to co piszecie i jestem naprawdę wzruszona. Wierzę, że zostanie to wszystko w nas, te emocje do Mistrzostw świata przynajmniej. Różnicę między piłką teraz, a chociażby 4 lata temu widać gołym okiem. I mam wielką nadzieję, że to nie zostanie zmarnowane.
Poza tym jest mi też żal (oczywiście w granicach rozsądku Very Happy) rosjan, ponieważ na mecze greckiej reprezentacji po prostu patrzeć się nie da, a tamte chociaż bym pooglądała.


Ostatnio zmieniony przez Kasia dnia Nie Cze 17, 2012 1:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Kasia Nie Cze 17, 2012 1:04 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] zobaczcie Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Ewa Nie Cze 17, 2012 1:05 pm

Tak myślałam Bjuti że to fake Sad Ale głęboko w serduszku miałam cień nadziei.

My też jesteśmy w szoku w związku z tym co czytamy Gigi.Okej krytyka zawsze jest potrzebna i zgadzam się,że druga połowa słaba była w porównaniu z pierwszą.Ale pisanie wyrażeń typu"wielka Polska" to aż mam ochotę przywalić. Poza tym zgadzam się z ostatnim akapitem Vivien.

Zawsze jest tak Gigi,że powodujesz kłótnie czy też ostrzejsze wymiany zdań.To nie pierwszy raz kiedy duża cześć społeczności wypowiada się na jakiś temat,mówi swoje zdanie a wtedy wpadasz Ty ze swoim "trololo XD","LOL" i powodujesz,że człowiek ma ochotę wyłączyć i nie wracać. Ale już mam dość tego wyłączania i bez względu czy komuś to się podoba czy nie będę wyrażać swoje zdanie o naszej kadrze,którą uwielbiam i mimo wszystko będę wspierać i kibicować.Euro się skończyło dla naszej reprezentacji ale ja nadal będę z Nimi i wierzę na sukces w 2014 roku.

A na koniec dodam,że wolę być zaślepioną fanatyczką polskiej kadry niż pseudokibicem,który umie tylko narzekać i krytykować.
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Nie Cze 17, 2012 1:05 pm

Viv. to musisz przeczytać jeszcze raz. chwaliłam Tytonia. chwaliłam Kubę i Lewego. pojechałam po Piszczku. Smudzie i środku pomocy i uważam, że mam rację. powiedziałam, że wierzę w nasz młody zespół. mamy dobrych młodziaków. na nich trzeba opierać grę. przepraszam, że nie zachwycam się i nie płaczę. serio. przepraszam. nie przeszkadza mi to, że wy to robicie. w ogóle tego nie komentuję jak widać. skomentowałam dwie rzeczy - nakręcanie atmosfery i błędy Polaków. tyle.

wielka Polska była w odniesieniu do nakręcania atmosfery przez media i samych Polaków. cały czas o tym mówiłam w swoich wypowiedziach. i mówiłam nie raz, że nie uważam PL za czołówkę póki co. a widać było, że wielu tak uważało. wygrany remis xDD

idealizuję Greków?? mówię, że zagrali tak samo jak my. jeżeli nie lepiej. to może inaczej. zremisowali. przegrali i wygrali. mają więcej punktów. są lepsi. przechodzą. tak jest lepiej?? ja Ci powiem, że widocznie Rosja nie zasługiwała na wyjście z grupy. bo mecz z Polakami olali sobie. zlekceważyli rywala. podobnie z Grecją. mają mniej punktów. nie wychodzą. szkoda jasne, że grają dobrą piłkę. PL też momentami grali ładnie. ale co z tego?? wychodzą Czesi i Greccy. którym nie można odbierać sukcesu. i kompletnie nie rozumiem sposobu traktowania jednych i drugich. sorry.

nie. nie sprowadzam. to pod moim adresem pojawiły się zarzuty, że jestem pseudokibicem i jad ze mnie cieknie Very Happy więc pytam. w czym jestem gorsza od was. że powiedziałam że PL nie wyjdzie. że modliłam się o remis z Rosją i stawiałam na remis z Czechami?? to źle?? krytykować też nie mogę?? bo właśnie nie ogarniam tego. co tu dzieje się.

GG. trololo było do wypowiedzi Smudy. to chyba jasne. bo imo to jest trolling in the deep. chętnie o tym podyskutuję. uważam. że nie wiedział co robił. naprawdę chętnie o tym pogadam. z Żuri o tym rozmawiałam i zgodziłam się z nią.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Vivien Nie Cze 17, 2012 1:26 pm

Gigi napisał:
wielka Polska była w odniesieniu do nakręcania atmosfery przez media i samych Polaków. cały czas o tym mówiłam w swoich wypowiedziach. i mówiłam nie raz, że nie uważam PL za czołówkę póki co. a widać było, że wielu tak uważało. wygrany remis xDD
Ale czy kibicowanie nie polega na tym, że wierzy się w to, że drużyna jest najlepsza? Bo w takim razie nie rozumiem. Z tym, że media nadmuchiwały balonik, to się zgodzę, ale wszyscy dali ponieść się tej gorączce, bo naprawdę w tak dobrej sytuacji nie byliśmy od lat i moim zdaniem nie ma w tym nic złego, że większość uwierzyła, że jesteśmy w stanie osiągnąć sukces. "Wygrany remis" jakkolwiek głupio to brzmi, tak można było to nazwać - wszyscy spisali nas na straty, a nie było przecież tak źle, prawda?
Gigi napisał:
idealizuję Greków?? mówię, że zagrali tak samo jak my. jeżeli nie lepiej. to może inaczej. zremisowali. przegrali i wygrali. mają więcej punktów. są lepsi. przechodzą. tak jest lepiej?? ja Ci powiem, że widocznie Rosja nie zasługiwała na wyjście z grupy. bo mecz z Polakami olali sobie. zlekceważyli rywala. podobnie z Grecją. mają mniej punktów. nie wychodzą. szkoda jasne, że grają dobrą piłkę. PL też momentami grali ładnie. ale co z tego?? wychodzą Czesi i Greccy. którym nie można odbierać sukcesu. i kompletnie nie rozumiem sposobu traktowania jednych i drugich. sorry.
Grecy wyszli z grupy tylko dlatego, aby dziś pozytywnie nastawienie poszli na wybory i aby nie głosowali na lewicy (co się równa wyjściem ze stefy euro czy samej UE) Wink. A tak na serio, nie jest to dobry zespół. Wygrał jednym golem i gdy mała tabela polegała na czymś innym np. na liczbie strzelonych goli, to mogliby się pakować do domu. Niestety, zasady są, jakie są i ich nie zmienimy. Dla mnie są wrednymi symulantami, ich meczów nie ogląda się przyjemnie, bo są ciągle przerywane gwizdkami sędziego i tak, życzę im, aby Niemcy pojechali z nimi równo i ustawili ich w szeregu. Rosjanie napompowali się w pierwszym meczu i olali pozostałe dwa, ale cóż. Futbol grają lepszy, a ja chcę oglądać tych co grają lepiej (i Polskę), a nie szczęściarzy.
Gigi napisał:
nie. nie sprowadzam. to pod moim adresem pojawiły się zarzuty, że jestem pseudokibicem i jad ze mnie cieknie Very Happy więc pytam. w czym jestem gorsza od was. że powiedziałam że PL nie wyjdzie. że modliłam się o remis z Rosją i stawiałam na remis z Czechami?? to źle?? krytykować też nie mogę?? bo właśnie nie ogarniam tego. co tu dzieje się.
Jak nie sprowadzasz? "Mój" jad pojawił się po Twoim nawiązaniu do patriotyzmu. Do słowa, które zostało tak zbrugane przez różne środowiska, że dla mnie nie ma ono żadnego znaczenia. Jakbym chciała poczytać wypowiedzi tego rodzaju weszłabym na inne fora. Myślę, że to, powinno być wolne od tego typu jazgotu.
Pokaż mi, gdzie ktoś napisał, że jesteś pseudokibicem?
GossipGirl napisał:
Zawsze jest tak Gigi,że powodujesz kłótnie czy też ostrzejsze wymiany zdań.To nie pierwszy raz kiedy duża cześć społeczności wypowiada się na jakiś temat,mówi swoje zdanie a wtedy wpadasz Ty ze swoim "trololo XD","LOL" i powodujesz,że człowiek ma ochotę wyłączyć i nie wracać.
True story, bro.

Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Nie Cze 17, 2012 1:44 pm

wiara a realia to dwie różne rzeczy u mnie. wyobraź sobie, że nie podchodziłam do meczu z nastawieniem

noż w mordę. co za sierotki. te pachołki zmarnują mi kupon xDD

tylko. trzymam kciuki. gramy. gramy. wierzę. ale *#*#@$ co robicie w środku pola. co robi Piszczek. o co chodzi Smudzie???!!

ale Viv. kto nas spisał na straty?? bo mi wydaję się właśnie, że wszyscy wychwalali PL pod niebiosa. i na tym przejchaliśmy się. nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz. tak jak z tym wygranym remisem. ja nie mówię, że Polacy grali beznadziejnie ciągle. momentami grali ładną piłkę. ale jak widać zabrakło dużo. różnych elementów. jesteśmy ostatni w grupie. trzeba wyciągnąć wnioski i iść dalej. tyle. mówiłam już o tym.

wiesz. ja np. nie przepadam za Hiszpanami i Portugalcami. bo uważam, że to panienki xD ale nie odbieram im tego, że są najlepiej wyszkolonymi drużynami na świecie. nie odbieram tego, że potrafią zagrać zajebistą piłkę. tak samo nie odbieram Grekom, że walczyli do końca. że byli gdzie trzeba. że mieli dobry plan. i że są w ćwierćfinale.

no serio nie będę cytować ludzi tak na chama Very Happy chyba widać to w poprzednich postach. czy nawet tym na górze xD

true story bro. tyle, że ja tego nie skierowałam do kogoś. tylko wrzuciłam pod mój komentarz. nikomu nie zakłóciłam rozmowy. jeżeli ktoś nie zgadza się z tym, że to jest trolling in the deep. to mówię CHĘTNIE O TYM podyskutję. ale jak widać. nikt nie ma ochoty. lepiej poprzepychać się na słowa między sobą :/
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Kasia Nie Cze 17, 2012 1:47 pm

Ja kompletnie nie rozumiem pojazdu po komentatorach czy rozdmuchanej atmosferze.
Przyznaję, na dziennikarstwie się nie znam, ale mieli płakać i lamentować czy jak? Chyba normalne jest, że przed meczem wyciąga się pozytywne elementy, żeby dodać wiary i zarazić optymizmem. Jeżeli chodzi o bzdury, które zdarza im się powiedzieć w trakcie - to są tylko ludzie, w dodatku dla nich to też są ogromne emocje, ja się z tego osobiście śmieję, bo głos komentatora jest tylko urozmaiceniem, mam oczy i widzę co jest na boisku, jak komuś przeszkadza niech zmieni program, albo głos wyłączy i zarzuci z radia.

Poza tym (są ludzie którzy tego dalej nie wiedzą, serio!) PO RAZ PIERWSZY JESTEŚMY GOSPODARZAMI MISTRZOSTW EUROPY także jak mamy nie wpaść z ten przysłowiowy piłkoszał? Chyba o to chodzi, żeby tę pasję i wiarę w sobie obudzić, bo to może zdziałać cuda i przeciętna drużyna jaką jest nasza reprezentacja może błyszczeć chociaż w naszych oczach.
Ja osobiście ciesze się ze wszystkiego, począwszy od tego co pokazali niektórzy z naszych piłkarzy, przez to że dziewczyny od kilku dni intensywnie zapoznają się (i mnie Wink) z biografią piłkarzy i zasadami piłki, skończywszy na tym, że nawet stare budki telefoniczne na osiedlu mi umyli.
Jeżeli ktoś przez to wszystko uwierzył, że Polska będzie mistrzem Europy albo w cokolwiek innego to myślę, że zrobił to na własną odpowiedzialność i nie powie teraz 'Jestem smutny bo mi pan w telewizorze obiecał że super zagramy'. Było z czego się cieszyć więc się cieszyliśmy i na całe szczęście nikt tego zabronić nie może.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Nie Cze 17, 2012 1:53 pm

Kasia posłuchaj sobie nawet Szpaka i Juskowiaka. ich wstępu do meczu. totalni ignoranci. tak jakby Czesi byli z okręgówki. pozytywne nastawienie to jedno. szacunek do rywala to drugie. rozumiem w żartach 4:0 czy tam 3:0. ale jeżeli serio ludzie myślą, że PL rozniosą w pył Czechów to sorry ale :/

to chyba jeszcze bardziej boli, że jesteśmy gospodarzami i zostajemy na ostatnim miejscu. a może właśnie w tym był problem. za duża presja. who knows.

ja nikomu nie odbieram zabawy. pochwał i innych spraw. tylko nie rozumiem pojazdu po mnie. bo powiedziałam kilka ostrych słów: Piszczek nie grał. pomocy nie było. Smuda dał ciała. tyle, że nikt o tym nie rozmawia a atakuje mnie, że mam czelność skrytykować reprezentację :/
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Kasia Nie Cze 17, 2012 1:59 pm

Gigi słuchałam ich, ale dla mnie to co mówi komentator to nie jest żadna wyrocznia czy opinia eksperta tylko dodatek. Nie wiem czemu Cię to dziwi, że tak myśleli skoro zremisowaliśmy z Rosją, która ich rozniosła, nawet drogą dedukcji mieli prawo tak uważać.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Karolina Nie Cze 17, 2012 2:00 pm

Gigi napisał:Kasia posłuchaj sobie nawet Szpaka i Juskowiaka. ich wstępu do meczu. totalni ignoranci. tak jakby Czesi byli z okręgówki. pozytywne nastawienie to jedno. szacunek do rywala to drugie. rozumiem w żartach 4:0 czy tam 3:0. ale jeżeli serio ludzie myślą, że PL rozniosą w pył Czechów to sorry ale :/

Serio Gigi, ja tego nie ogarniam. To co mieli mówić? 'Przegramy 2:0'? 'Remis to będzie cud'? Jak mieli się zachowywać? Ja nie słyszałam, żeby ktokolwiek z nich w jakikolwiek sposób obraził czeską drużynę. Nikt nie powiedział 'Są żenująco słabi, rozniesiemy ich'. Wiadomo, że jeżeli ktoś obstawia wynik 4:0 to jest to raczej pobożne życzenie, wypowiedziane pół żartem pół serio a nie realistyczne przewidywanie, ale kurczę, komentator to nie jest bukmacher! On ma raczej zagrzewać kibiców do wspierania drużyny a nie pogrążać ich w rozpaczy i strachu przed rywalem. I nie mam bladego pojęcia jak można uznać obstawienie wyniku 3:0 czy nawet 10:0 dla nas jako cios w stronę Czechów. Jeżeli ktoś tak mówi to dlatego, że mocno chce, żeby tak było i dlatego, że ma wiarę, że może nawet jeżeli nie będzie to 10:0 to i tak będzie dobrze. My jesteśmy za swoimi. Jestem pewna, że Czesi obstawiali podobnie tylko na swoją korzyść.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Edda Nie Cze 17, 2012 2:02 pm

Nie da się ukryć, że popełniliśmy wiele błędów w drugiej połowie meczu, gubiliśmy piłkę i graliśmy chaotycznie.
Bardzo podobał mi się mecz z Rosją. Byli skupieni, stwarzali akcje, większość czasu byli pod bramką Rosji. To skupienie i spokojne granie - to było coś.
Obawiałam się, że teraz wszyscy rzucą się na piłkarzy, będą wytykać błędy i zarzekać się, że oni od dawna wiedzieli, że nie wyjdziemy.
A ja przyznam się. Byłam święcie przekonana, że wygramy mecz, wyjdziemy z grupy, nie przyjmowałam do wiadomości przegranej. Ja byłam tą cieszącą się "wygranym remisem", chociaż myślałam, że wygramy.
A Gracja według mnie była teatrzykiem i nie podobała mi się gra. Oczywiście oddaję im poświęcenie i gol, ale naprawdę... z czym do ludu?
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Vivien Nie Cze 17, 2012 2:02 pm

Myślę, że GG z tym "tolololo, xD, LOL" wypowiedziała się w kontekście ogólnym, a nie trolololo dot. Smudy.

"no serio nie będę cytować ludzi tak na chama Very Happy chyba widać to w poprzednich postach. czy nawet tym na górze xD" - nie proszę, zacytuj - gdzie napisałam, że jesteś pseudokibicem? Z tym, że nie różnisz się od tych czarnowidzów z onetu? To wg Ciebie jest definicja pseudokibica? Dalej, ja nie zaatakował się za jazdę po piłkarzach, tylko za sformułowanie, które już wyjaśniłaś, więc ok.

Na straty spisała nas część Polaków, mediów, komentatorów - nawet ja po golu Rosjan Wink Apogeum pompowania balonika nastąpiło po "zwycięskim remisie", ale dla mnie jest to zrozumiałe. Wpadliśmy w piłkoszaaaał i let's go crazy! A mimo wszystko dla mnie będą to chwile miłe do wspominania, bo znowu byliśmy razem, a to co się działo przed, w i po meczu wczoraj w fanzonach, to szaleństwo. Ja będę miło wspominała ten turniej, bo nie było "jak zwykle". Jak napisałaś trzeba wyciągnąć wnioski, naprawić to, co było źle i iść walczyć z Angolami 16-go października.

Ale to gadanie, że taka słaba grupa, to rzeczywiście było żenujące.

Szpaku powinien odejść już na emeryturę btw, bo jego słowa ranią moje uszy. Albo niech chociaż zaopatrzy się w okulary. Kasia, ja nie wymagam dużo - niech chociaż rzetelnie przekazuje mi to, co się dzieje na boisku - bo kamera nie zawsze to pokazuje, bo np. zalatują powtórki. Tak wg to Kasiu, umieram przez Ciebie ze śmiechu za te budki! Mistrz <3

Euro trwa jednak dalej i już dziś mecz Holandia - Portugalia. Jakoś już nie wierzę w Holandię - w sensie, że nie w ich wyjście z grupy, tylko w zwycięstwo w tym meczu.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 11 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 11 z 22 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach