Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EURO 2012

+21
Lise
Freya
Edda
Karo
M&M's
dirtyword
Ewa
brulion
Żuri
Lewandowska
antiba
CallMeLady
Ania_
Klaudia
Karolina
turtle
xxl
Kasia
Gigi
Vivien
Ania
25 posters

Strona 18 z 22 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next

Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Czw Cze 28, 2012 9:54 pm

Karolina napisał:Boże, co za końcówka! I Włosi wygrali♥️ ZNAKOMICIE!

DLACZEGO FINAŁU NIE MA U NAS?! Sad Sad Sad

Bo mieliśmy mecz otwarcia. Wink Szkoda, że nie ma meczu o 3cie.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Karolina Czw Cze 28, 2012 9:55 pm

Nie miałam pojęcia, że Ukraina to taki kraj mlekiem i miodem płynący;D

A mówiąc o kibicach to serio, lepiej byłoby gdyby to się odbyło u nas a nie w Kijowie, choćby ze względu na polityczne zamieszanie. W ogóle podobno sami Ukraińcy są w to dużo mniej zaangażowani niż Polacy. Widziałam jakąś relację ze strefy kibica przed półfinałem u nich to szału nie ma.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Karolina Czw Cze 28, 2012 9:56 pm

Żuri napisał:
Karolina napisał:Boże, co za końcówka! I Włosi wygrali♥️ ZNAKOMICIE!

DLACZEGO FINAŁU NIE MA U NAS?! Sad Sad Sad

Bo mieliśmy mecz otwarcia. Wink Szkoda, że nie ma meczu o 3cie.

No wiem. Ale może rozszerzę pytanie 'dlaczego to nam przypadł mecz otwarcia a im finał'?Very Happy
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Go?? Czw Cze 28, 2012 9:57 pm

Kasia napisał:Jestem w jakimś piłkarskim raju I love you

No ja nie, marzenie o piłkarskim raju przepadły u mnie po meczu Polska-Czechy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Czw Cze 28, 2012 9:57 pm

Vivien napisał:Bo Ukraińcy dali w łapę UEFA żebyśmy dostali EURO, więc dostali też i finał. Srsly, były takie ploty kilka lat temu pochodzące z samego UEFA.
LOL.
Vivien napisał:
Kiepski będzie ten finał jeśli chodzi o kibiców- Włosi i Hiszpanie są biedni i nie stać ich na te bilety, które zostały. A podobno jest ich mnóstwo i o niebotycznych cenach.
LOL.


Surprised
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Lewandowska Czw Cze 28, 2012 9:58 pm

Ejjjj, o wiele lepiej mieliśmy my przecież. Mieliśmy mecz otwarcia. Wtedy było większe zainteresowanie, a finał to właściwie interesuje teraz głównie Włochów i Hiszpanów, reszta to tylko małe garstki:) Ja tam się cieszę, bo na początku wiadomo, obcokrajowców było u nas więcej, ale gdybyśmy całe Euro mieli dla siebie byłabym w niebie:)
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Kasia Czw Cze 28, 2012 10:00 pm

Ciekawe ile taki bilet na finał Sad
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Karolina Czw Cze 28, 2012 10:01 pm

No właśnie raczej na odwrót. Finał interesuje wszystkich. Mecz otwarcia interesował nas i Grecję;D
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Karo Czw Cze 28, 2012 10:02 pm

[quote="Żuri"]
Vivien napisał:Bo Ukraińcy dali w łapę UEFA żebyśmy dostali EURO, więc dostali też i finał. Srsly, były takie ploty kilka lat temu pochodzące z samego UEFA.
LOL.


No co, racja Very Happy Przecież to od początku mówili, nawet w naszej telewizji, że Euro załatwił Surkis:D Jakiś stary artykuł co udało mi się znaleźć [You must be registered and logged in to see this link.]
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Vivien Czw Cze 28, 2012 10:06 pm

Sama myśl dojazdu do Kijowa mnie przeraża Razz Jeśli na Czechy - Polska żądali 2000 PLN, to o finale nie chcę nawet myśleć.

Właśnie finał imo będzie cieszył się większym zainteresowaniem, gdzie grają w założeniu najlepsze drużyny turnieju, a mecz otwarcia między Polską a Grecją, powiedzmy sobie szczerze, to nie futbol najwyższych lotów, heh. Chociaż imo to był najbardziej dramatyczny mecz otwarcia w historii, ale za to właśnie kocham naszą reprezentację ;*
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Czw Cze 28, 2012 10:08 pm

Karo napisał:
Żuri napisał:
Vivien napisał:Bo Ukraińcy dali w łapę UEFA żebyśmy dostali EURO, więc dostali też i finał. Srsly, były takie ploty kilka lat temu pochodzące z samego UEFA.
LOL.


No co, racja Very Happy Przecież to od początku mówili, nawet w naszej telewizji, że Euro załatwił Surkis:D Jakiś stary artykuł co udało mi się znaleźć [You must be registered and logged in to see this link.]

Naprawdę, weź przymrużenie oka na takie coś, nie ma co wierzyć w takie bzdury.

Ps. stadion w Kijowie mieści 70k. W Warszawie mniej niż 60. :]



Karolina - 600 euro finał, najdroższy bilet. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Lewandowska Czw Cze 28, 2012 10:08 pm

Karolina napisał:No właśnie raczej na odwrót. Finał interesuje wszystkich. Mecz otwarcia interesował nas i Grecję;D

Co Ty gadasz? Zobacz sobie ile osób przyjechało do nas z zagranicy na mecze grupowe, a ile jest ich na finale w Ukrainie.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Vivien Czw Cze 28, 2012 10:09 pm

Żuri napisał:
Karolina - 600 euro finał, najdroższy bilet. Wink
Ale jest to oficjalna cena, prawda? Wink U koników pewnie ceny będą wyższe.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Czw Cze 28, 2012 10:11 pm

Vivien napisał:
Właśnie finał imo będzie cieszył się większym zainteresowaniem, gdzie grają w założeniu najlepsze drużyny turnieju, a mecz otwarcia między Polską a Grecją, powiedzmy sobie szczerze, to nie futbol najwyższych lotów, heh. Chociaż imo to był najbardziej dramatyczny mecz otwarcia w historii, ale za to właśnie kocham naszą reprezentację ;*

Nie sięgając daleko pamięcią:
2006 r. - Niemcy- Kostaryka. To były emocje. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Kasia Czw Cze 28, 2012 10:11 pm

Tak więc błyskawicznie porzucam pomysł kupienia biletu, który zakiełkował w mojej głowie, chyba bym musiała siebie sprzedać xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Lewandowska Czw Cze 28, 2012 10:11 pm

Vivien napisał:Sama myśl dojazdu do Kijowa mnie przeraża Razz Jeśli na Czechy - Polska żądali 2000 PLN, to o finale nie chcę nawet myśleć.

Właśnie finał imo będzie cieszył się większym zainteresowaniem, gdzie grają w założeniu najlepsze drużyny turnieju, a mecz otwarcia między Polską a Grecją, powiedzmy sobie szczerze, to nie futbol najwyższych lotów, heh. Chociaż imo to był najbardziej dramatyczny mecz otwarcia w historii, ale za to właśnie kocham naszą reprezentację ;*

Ale mi nie chodzi o sam mecz otwarcia. Chodzi mi o mecze w grupach. Ci co przegrywają, wyjeżdżają do siebie, na początku są wszyscy. Z Irlandii, Chorwacji, Czech, Grecji, Danii itp. Na końcu zostaje mało osób. Może w TV w swoim kraju przegrani będą bardzo zainteresowani finałem.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Czw Cze 28, 2012 10:12 pm

Lewandowska napisał:
Karolina napisał:No właśnie raczej na odwrót. Finał interesuje wszystkich. Mecz otwarcia interesował nas i Grecję;D

Co Ty gadasz? Zobacz sobie ile osób przyjechało do nas z zagranicy na mecze grupowe, a ile jest ich na finale w Ukrainie.

Akurat na finał bilety poszły jak świeże bułeczki. Ale na ćwierćfinałach ziało pustką na Ukrainie i można było naprawdę długo kupować jeszcze bilety....
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Vivien Czw Cze 28, 2012 10:13 pm

Lewandowska napisał:
Karolina napisał:No właśnie raczej na odwrót. Finał interesuje wszystkich. Mecz otwarcia interesował nas i Grecję;D

Co Ty gadasz? Zobacz sobie ile osób przyjechało do nas z zagranicy na mecze grupowe, a ile jest ich na finale w Ukrainie.
No myślę, że to jest dość oczywiste, że na finał szykują się raczej kibice obu drużyn, ale nie zabraknie też tam prawdziwych fanów sportu i ludzi chcących pochwalić się na fb. I imo zdjęcie z finału będzie cieszyło się większym uznaniem społecznym niż zdjęcie z otwarcia, heh. Sama nie wierzę, że to piszę i rozpatruje to pod takim kątem.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Czw Cze 28, 2012 10:14 pm

Lewandowska napisał:
Vivien napisał:Sama myśl dojazdu do Kijowa mnie przeraża Razz Jeśli na Czechy - Polska żądali 2000 PLN, to o finale nie chcę nawet myśleć.

Właśnie finał imo będzie cieszył się większym zainteresowaniem, gdzie grają w założeniu najlepsze drużyny turnieju, a mecz otwarcia między Polską a Grecją, powiedzmy sobie szczerze, to nie futbol najwyższych lotów, heh. Chociaż imo to był najbardziej dramatyczny mecz otwarcia w historii, ale za to właśnie kocham naszą reprezentację ;*

Ale mi nie chodzi o sam mecz otwarcia. Chodzi mi o mecze w grupach. Ci co przegrywają, wyjeżdżają do siebie, na początku są wszyscy. Z Irlandii, Chorwacji, Czech, Grecji, Danii itp. Na końcu zostaje mało osób. Może w TV w swoim kraju przegrani będą bardzo zainteresowani finałem.
Hm, nie bardzo Cię rozumiem. Przecież w Polsce grały grupy A i C, a na Ukrainie B i D. Równy podział meczy był, więc co ma to do tego, że zostają? Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Lewandowska Czw Cze 28, 2012 10:15 pm

Żuri napisał:
Lewandowska napisał:
Karolina napisał:No właśnie raczej na odwrót. Finał interesuje wszystkich. Mecz otwarcia interesował nas i Grecję;D

Co Ty gadasz? Zobacz sobie ile osób przyjechało do nas z zagranicy na mecze grupowe, a ile jest ich na finale w Ukrainie.

Akurat na finał bilety poszły jak świeże bułeczki. Ale na ćwierćfinałach ziało pustką na Ukrainie i można było naprawdę długo kupować jeszcze bilety....

Podobno w Polsce tak drogo sprzedawali bilety, że nikt nie chciał kupować i zaczęli je sprzedawać pod stadionem za kilkadziesiąt złotych.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Go?? Czw Cze 28, 2012 10:16 pm

Kasia napisał:Tak więc błyskawicznie porzucam pomysł kupienia biletu, który zakiełkował w mojej głowie, chyba bym musiała siebie sprzedać xD

Kto by kupił.. ;*

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Czw Cze 28, 2012 10:19 pm

Lewandowska napisał:
Żuri napisał:
Lewandowska napisał:
Karolina napisał:No właśnie raczej na odwrót. Finał interesuje wszystkich. Mecz otwarcia interesował nas i Grecję;D

Co Ty gadasz? Zobacz sobie ile osób przyjechało do nas z zagranicy na mecze grupowe, a ile jest ich na finale w Ukrainie.

Akurat na finał bilety poszły jak świeże bułeczki. Ale na ćwierćfinałach ziało pustką na Ukrainie i można było naprawdę długo kupować jeszcze bilety....

Podobno w Polsce tak drogo sprzedawali bilety, że nikt nie chciał kupować i zaczęli je sprzedawać pod stadionem za kilkadziesiąt złotych.
Podobno w Polsce? Ceny obowiązują takie same wszędzie. I z tego co wiem, pod stadionem za astronomiczne ceny szły. Very Happy


Vivien napisał:
No myślę, że to jest dość oczywiste, że na finał szykują się raczej kibice obu drużyn, ale nie zabraknie też tam prawdziwych fanów sportu i ludzi chcących pochwalić się na fb. I imo zdjęcie z finału będzie cieszyło się większym uznaniem społecznym niż zdjęcie z otwarcia, heh. Sama nie wierzę, że to piszę i rozpatruje to pod takim kątem.

ja bym rozpatrywała to inaczej. Co jest atrakcyjniejsze? Ceremonia otwarcia, czy dekoracja? Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Lewandowska Czw Cze 28, 2012 10:20 pm

Żuri napisał:
Hm, nie bardzo Cię rozumiem. Przecież w Polsce grały grupy A i C, a na Ukrainie B i D. Równy podział meczy był, więc co ma to do tego, że zostają? Wink

Vivien napisał:
Lewandowska napisał:
Karolina napisał:No właśnie raczej na odwrót. Finał interesuje wszystkich. Mecz otwarcia interesował nas i Grecję;D

Co Ty gadasz? Zobacz sobie ile osób przyjechało do nas z zagranicy na mecze grupowe, a ile jest ich na finale w Ukrainie.
No myślę, że to jest dość oczywiste, że na finał szykują się raczej kibice obu drużyn, ale nie zabraknie też tam prawdziwych fanów sportu i ludzi chcących pochwalić się na fb. I imo zdjęcie z finału będzie cieszyło się większym uznaniem społecznym niż zdjęcie z otwarcia, heh. Sama nie wierzę, że to piszę i rozpatruje to pod takim kątem.

No jasne, ale to będą małe garstki. Nie będzie się tam roiło od kibiców z całej Europy jak na początku, większością będą Hiszpanie i Włosi, no i Ukraina, wiadomo. Szkoda, że finał nie jest u nas, ale moim zdaniem lepiej, że trafiliśmy na mecz otwarcia.

Chociaż z drugiej strony rzeczywiście - mecze grupowe były równe.


Ostatnio zmieniony przez Lewandowska dnia Czw Cze 28, 2012 10:22 pm, w całości zmieniany 2 razy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Karo Czw Cze 28, 2012 10:20 pm

Bilety nie były aż tak drogie, ale bardzo trudno było wylosować. Ja na przykład zarejestrowałam 4 osoby i nikomu z nas nie udało się wylosować biletu.
No a później nagle się bilety znajdywały. Mój znajomy na mecz Rosja-Czechy we Wrocławiu kupił bilet za 100 zł, co prawda 10 min po rozpoczęciu meczu, no ale bilety były Wink
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Vivien Czw Cze 28, 2012 10:23 pm

Żuri napisał:
Vivien napisał:
Właśnie finał imo będzie cieszył się większym zainteresowaniem, gdzie grają w założeniu najlepsze drużyny turnieju, a mecz otwarcia między Polską a Grecją, powiedzmy sobie szczerze, to nie futbol najwyższych lotów, heh. Chociaż imo to był najbardziej dramatyczny mecz otwarcia w historii, ale za to właśnie kocham naszą reprezentację ;*

Nie sięgając daleko pamięcią:
2006 r. - Niemcy- Kostaryka. To były emocje. Wink
Szczerze? Nie oglądałam i nie interesowałam się wtedy tak piłką jak teraz. Opowiesz trochę?

Mimo wszystko i tak PL-GR dla mnie najbardziej dramatyczny, bo meczu innych drużyn nie przeżywałabym aż tak jak mojej reprezentacji Razz Co jest dość oczywiste.

Żuri, patrząc na przeciętnego Polaka kupienie biletu na finał, wyjazd do Kijowa pokazuje, że Cię na to stać. Wiesz, można pokazać wszystkim znajomym jak nam się dobrze wiedzie, a powiedzmy sobie szczerze, ludzie, my Polacy, uwielbiamy to robić Smile
I wydaje mi się, że rozpatrujemy kwestie fundamentalne. Ja osobiście wolałabym być na meczu finałowym niż otwarcia.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 18 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 18 z 22 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach