Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

LIO 2012

+15
Ola
shiva89
fusiatko44
brulion
Lewandowska
Karo
Karolina
Edda
Ewa
MotherChucker
Vivien
Kasia
Ania M.
Żuri
Gigi
19 posters

Strona 5 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Lewandowska Pią Sie 03, 2012 8:58 pm

OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie oglądałam, ale wow;D
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Karo Pią Sie 03, 2012 9:01 pm

I za chwile nasz hymn po raz pierwszy Wink
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Go?? Pią Sie 03, 2012 9:04 pm

Karo napisał:I za chwile nasz hymn po raz pierwszy Wink

Zawsze mam ciarki na plecach jak słyszę na takich imprezach sportowych nasz hymn I love you
Cudownie!

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Pią Sie 03, 2012 9:11 pm

Karo napisał:I za chwile nasz hymn po raz pierwszy Wink

Puścili dwie zwrotki Very Happy
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Karo Pią Sie 03, 2012 9:13 pm

Marta napisał:
Karo napisał:I za chwile nasz hymn po raz pierwszy Wink

Zawsze mam ciarki na plecach jak słyszę na takich imprezach sportowych nasz hymn I love you
Cudownie!

Ja tak samo:) Cudowny moment, a jak nasi głośno śpiewali Smile

Teraz trzeba mocno trzymać kciuki za Majewskiego Smile
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Go?? Pią Sie 03, 2012 9:15 pm

No właśnie oglądam, oby wygrał I love you
Mam nadzieję, że zdobędą chociaż 11 medali w tym roku, żeby przebić wynik z tamtych igrzysk:)

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by brulion Pią Sie 03, 2012 9:20 pm

Ja oglądałam większość podnoszenia ciężarów, wszystko co, to transmitowali u nas, i jezu, masakra xD Nie ogarniam, jak można to trenować, wszystko mnie boli od samego patrzenia a do tego ci faceci są straszni. Ale MAMY ZŁOTO, fuck yeah. Zieliński trochę wygląda jak Czarek Łukasiewicz ;D

Nasz pływak najlepszy. Przy nawrotce trzeci, a skończył jako ósmy -.-
btw, czy tylko ja uważam, że pozwalanie piętnastolatkom na start w igrzyskach i jeszcze na zdobywanie złotego medalu to przesada?
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Pią Sie 03, 2012 9:30 pm

Niby dlaczego?
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by brulion Pią Sie 03, 2012 9:35 pm

Bo to są dzieci?
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Karo Pią Sie 03, 2012 9:36 pm

brulion napisał:Ja oglądałam większość podnoszenia ciężarów, wszystko co, to transmitowali u nas, i jezu, masakra xD Nie ogarniam, jak można to trenować, wszystko mnie boli od samego patrzenia a do tego ci faceci są straszni. Ale MAMY ZŁOTO, fuck yeah. Zieliński trochę wygląda jak Czarek Łukasiewicz ;D

Nasz pływak najlepszy. Przy nawrotce trzeci, a skończył jako ósmy -.-
btw, czy tylko ja uważam, że pozwalanie piętnastolatkom na start w igrzyskach i jeszcze na zdobywanie złotego medalu to przesada?

Eee nasz całkiem fajny:) Bardziej mnie przerażali ci co dzisiaj w judo walczyli Very Happy No,ale kobiety dźwigające po 150 kg to niezly szok.

A co do 15 to mi nie przeszkadzająSmile W niektórych konkurencjach, na przykład w gimnastyce sportowej to nawet nie wyobrażam sobie jakichś "staruchów" Very Happy

Wygląda na to, że na pewno mamy kolejny medal, ciekawe tylko jakiego koloru Smile

e: Złoootoo Very Happy
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Go?? Pią Sie 03, 2012 9:37 pm

PIĘKNIE I love you
Na dodatek obronił tytuł z tamtych igrzysk!! I love you

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by brulion Pią Sie 03, 2012 9:40 pm

Karo napisał:
brulion napisał:Ja oglądałam większość podnoszenia ciężarów, wszystko co, to transmitowali u nas, i jezu, masakra xD Nie ogarniam, jak można to trenować, wszystko mnie boli od samego patrzenia a do tego ci faceci są straszni. Ale MAMY ZŁOTO, fuck yeah. Zieliński trochę wygląda jak Czarek Łukasiewicz ;D

Nasz pływak najlepszy. Przy nawrotce trzeci, a skończył jako ósmy -.-
btw, czy tylko ja uważam, że pozwalanie piętnastolatkom na start w igrzyskach i jeszcze na zdobywanie złotego medalu to przesada?

Eee nasz całkiem fajny:) Bardziej mnie przerażali ci co dzisiaj w judo walczyli Very Happy No,ale kobiety dźwigające po 150 kg to niezly szok.

A co do 15 to mi nie przeszkadzająSmile W niektórych konkurencjach, na przykład w gimnastyce sportowej to nawet nie wyobrażam sobie jakichś "staruchów" Very Happy

Wygląda na to, że na pewno mamy kolejny medal, ciekawe tylko jakiego koloru Smile

e: Złoootoo Very Happy

No nasz jest spoko, ale reszta okropna. Wiem, że nie znam tych panów, ale już widzę rozmiar ich mózgów przy tych wszystkich mięśniach.

ZŁOTKOOO!

Dla mnie to jest przesada, ale cóż, nie będę się kłócić ;> Za niedługo ludzie w moim wieku będą uznawani za zbyt starych, by w ogóle coś trenować.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Pią Sie 03, 2012 9:43 pm

No wreszcie przebudzenie Smile

Brawo, brawo Very Happy
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Pią Sie 03, 2012 9:45 pm

brulion napisał:Bo to są dzieci?

Potrenuj tak jak one chociaż trochę i zastanów się potem, czy warto odbierać im szanse. One już i tak nie mają dzieciństwa, niech ich poświęcenie będzie chociaż ukoronowane. Zwłaszcza, że bez poświęcenia w dzieciństwie nie ma się takich osiągów. Poczytaj sobie wywiady, jak Phelps mówi o sobie, jak zaczynał z pływaniem.

Ps. W gimnastyce powyżej ~24 roku życia u kobiet już właściwie się przechodzi na emeryturę, więc jaki wiek jest tu odpowiedni? Wink




Teraz jest prawdziwe hejters gonna hejt. Narzekali, że niepewniacy nie zdobywali medalu, a tu pewniacy - i proszę. Smile Tylko tej czwórki podwójnej szkoda.


Ostatnio zmieniony przez Żuri dnia Pią Sie 03, 2012 9:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Go?? Pią Sie 03, 2012 9:45 pm

Tak jak powiedziała Karo, zależy w której dyscyplinie moim zdaniem. Poza tym, to jak wiadomo, najlepiej jest jak najwcześniej zacząć trenować, więc skoro ktoś poświęca na to tyle czasu, to głupio by było gdyby wiek ograniczał takich młodych sportowców:)

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Pią Sie 03, 2012 9:49 pm

Marta napisał:Tak jak powiedziała Karo, zależy w której dyscyplinie moim zdaniem. Poza tym, to jak wiadomo, najlepiej jest jak najwcześniej zacząć trenować, więc skoro ktoś poświęca na to tyle czasu, to głupio by było gdyby wiek ograniczał takich młodych sportowców:)

Bez treningów w dzieciństwie to na olimpiadzie to jedynie w strzelectwie można się liczyć. Wink Jedyna dyscyplina w sumie taka, ale też trzeba mieć swoje predyspozycje i dużo czasu poświęcić.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by brulion Pią Sie 03, 2012 9:52 pm

No właśnie moim zdaniem to jest odbieranie im dzieciństwa, od małego szkoli się je na mistrzów; nie znam się na tym, ale myślę, że to też w pewien sposób kształtuje ich psychikę, zawsze muszą być najlepsi, całe życie jest dla nich rywalizacją. Słyszałam kiedyś o takim przypadku, że kiedy jakiś sportowiec skończył karierę, to jego znajomi musieli bardzo uważać na to, jak spędzają z nim czas, bo nawet tak prosta rozrywka jak gra w Scrabble potrafiła przerodzić się w śmiertelną rywalizację.
Poza tym, chyba po to są mistrzostwa juniorów, żeby występowali na nich juniorzy. Okej, może faktycznie "złoty okres" szybko się kończy, tak, jak w przypadku gimnastyczek, ale rozbrajają mnie ludzie, którzy startują na trzeciej czy czwartej olimpiadzie, no bez przesady. Daliby szansę innym, zamiast doić kasę i zgarniać dwudziesty pierwszy medal, patrz Phelps dzisiaj. Wiem, że to bardzo skrajny pogląd, ale ja jestem strasznie egalitarna, jeśli chodzi o takie sprawy xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Lewandowska Pią Sie 03, 2012 9:53 pm

Ale świetnie! Ktoś wie może kiedy Bogacka znowu walczy o model?
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Go?? Pią Sie 03, 2012 9:56 pm

Żuri napisał:
Marta napisał:Tak jak powiedziała Karo, zależy w której dyscyplinie moim zdaniem. Poza tym, to jak wiadomo, najlepiej jest jak najwcześniej zacząć trenować, więc skoro ktoś poświęca na to tyle czasu, to głupio by było gdyby wiek ograniczał takich młodych sportowców:)

Bez treningów w dzieciństwie to na olimpiadzie to jedynie w strzelectwie można się liczyć. Wink Jedyna dyscyplina w sumie taka, ale też trzeba mieć swoje predyspozycje i dużo czasu poświęcić.

Niestety nie jestem znawcą, więc nie wiem kto kiedy zaczynał treningi, obstawiam tylko, że jednak jak najwcześniej się to odbyło Smile A czy tylko tacy ludzi mają szanse, tego też nie wiem, ale wierzę, że ludzie z wielkim talentem i przy ogromnej pracy, nawet jeśli zaczynają później, mogą coś osiągnąć, ale co ja tam wiem silent

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Pią Sie 03, 2012 9:57 pm

Lewandowska napisał:Ale świetnie! Ktoś wie może kiedy Bogacka znowu walczy o model?

Chyba jutro
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Pią Sie 03, 2012 9:59 pm

brulion napisał:No właśnie moim zdaniem to jest odbieranie im dzieciństwa, od małego szkoli się je na mistrzów; nie znam się na tym, ale myślę, że to też w pewien sposób kształtuje ich psychikę, zawsze muszą być najlepsi, całe życie jest dla nich rywalizacją. Słyszałam kiedyś o takim przypadku, że kiedy jakiś sportowiec skończył karierę, to jego znajomi musieli bardzo uważać na to, jak spędzają z nim czas, bo nawet tak prosta rozrywka jak gra w Scrabble potrafiła przerodzić się w śmiertelną rywalizację.
Poza tym, chyba po to są mistrzostwa juniorów, żeby występowali na nich juniorzy. Okej, może faktycznie "złoty okres" szybko się kończy, tak, jak w przypadku gimnastyczek, ale rozbrajają mnie ludzie, którzy startują na trzeciej czy czwartej olimpiadzie, no bez przesady. Daliby szansę innym, zamiast doić kasę i zgarniać dwudziesty pierwszy medal, patrz Phelps dzisiaj. Wiem, że to bardzo skrajny pogląd, ale ja jestem strasznie egalitarna, jeśli chodzi o takie sprawy xD

Robią to co kochają, to chyba nie zbrodnia.
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Karo Pią Sie 03, 2012 10:00 pm

Phelps <3 uwielbiam go, ja to z kolei żałuje, że więcej nie będzie można go podziwiać Sad no, ale czas przejść na emeryturę Wink

A Bogacka chyba jutro rano Smile
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Pią Sie 03, 2012 10:02 pm

brulion napisał:No właśnie moim zdaniem to jest odbieranie im dzieciństwa, od małego szkoli się je na mistrzów; nie znam się na tym, ale myślę, że to też w pewien sposób kształtuje ich psychikę, zawsze muszą być najlepsi, całe życie jest dla nich rywalizacją. Słyszałam kiedyś o takim przypadku, że kiedy jakiś sportowiec skończył karierę, to jego znajomi musieli bardzo uważać na to, jak spędzają z nim czas, bo nawet tak prosta rozrywka jak gra w Scrabble potrafiła przerodzić się w śmiertelną rywalizację.
Poza tym, chyba po to są mistrzostwa juniorów, żeby występowali na nich juniorzy. Okej, może faktycznie "złoty okres" szybko się kończy, tak, jak w przypadku gimnastyczek, ale rozbrajają mnie ludzie, którzy startują na trzeciej czy czwartej olimpiadzie, no bez przesady. Daliby szansę innym, zamiast doić kasę i zgarniać dwudziesty pierwszy medal, patrz Phelps dzisiaj. Wiem, że to bardzo skrajny pogląd, ale ja jestem strasznie egalitarna, jeśli chodzi o takie sprawy xD

Są najlepsi, to są najlepsi. Jedyne co jest przerażające w tym, że startują dzieci, to to, jak to wygląda w Chinach, że prawdopodobnie dochodzi do przypadków z dopingiem genetycznym.
Agassi mówi, że nienawidzi tenisa. Ale z drugiej strony, czy tak bardzo nienawidzi swojej wilii, w której mieszka? Tak bardzo nienawidzi tego, że wpisał się w historię sportu?

Ja tam im zazdroszczę. Zazdroszczę tego, że mają warunki, bo w Polsce niestety tak się traktuje sport. Trenowałam pływanie, ale za mało urosłam + rozwiązali mi kadrę. Chciałam w siatkówkę, ale jak się urodzi w złym mieście, w którym nie ma klubu to tragedia. Nawet taki występ na mistrzostwach świata, już nie mówiąc o olimpiadzie to coś wspaniałego.
Robią to, co kochają, są bohaterami, a do tego im płacą i to takie pieniądze, że można być ustawionym do końca życia.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Lewandowska Pią Sie 03, 2012 10:03 pm

Dziękuję dziewczyny:)
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Karolina Pią Sie 03, 2012 10:10 pm

brulion napisał:No właśnie moim zdaniem to jest odbieranie im dzieciństwa, od małego szkoli się je na mistrzów; nie znam się na tym, ale myślę, że to też w pewien sposób kształtuje ich psychikę, zawsze muszą być najlepsi, całe życie jest dla nich rywalizacją. Słyszałam kiedyś o takim przypadku, że kiedy jakiś sportowiec skończył karierę, to jego znajomi musieli bardzo uważać na to, jak spędzają z nim czas, bo nawet tak prosta rozrywka jak gra w Scrabble potrafiła przerodzić się w śmiertelną rywalizację.
Poza tym, chyba po to są mistrzostwa juniorów, żeby występowali na nich juniorzy. Okej, może faktycznie "złoty okres" szybko się kończy, tak, jak w przypadku gimnastyczek, ale rozbrajają mnie ludzie, którzy startują na trzeciej czy czwartej olimpiadzie, no bez przesady. Daliby szansę innym, zamiast doić kasę i zgarniać dwudziesty pierwszy medal, patrz Phelps dzisiaj. Wiem, że to bardzo skrajny pogląd, ale ja jestem strasznie egalitarna, jeśli chodzi o takie sprawy xD

Egalitarna? Egalitaryzm oznacza chyba równe szanse dla wszystkich, a ty odbierasz je komuś tylko dlatego, że już ma jakieś sukcesy na koncie. Ja bym to raczej nazwała dziwnym elitaryzmem...

Igrzyska są dla najlepszych. Jeżeli ktoś ciężko trenuje, żeby się doskonalić to ma święte prawo do walki o zwycięstwo. Jeżeli przez 10 czy 15 lat udaje mu się utrzymać tak wysoki poziom to tym bardziej zasługuje na kolejne laury. I nie przekonuje mnie zdanie 'daliby szansę innym'. Oni nikomu tej szansy nie odbierają! Każdy ma prawo trenować i walczyć w eliminacjach o kwalifikację. Dlaczego najlepsi mieliby rezygnować tylko po to, żeby przeciętniacy otrzymali szansę, na którą nie zasługują?

A w sprawie straconego dzieciństwa: są tacy, którzy po latach żałują a są tacy, którzy są szczęśliwi i uważają, że się opłacało. Poza tym udział w igrzyskach nie ma nic wspólnego ze straconym dzieciństwem. Same treningi - owszem. Ale igrzyska czy jakiekolwiek inne zawody są raczej wynagrodzeniem za te lata treningów i wyrzeczeń.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 5 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach