Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

LIO 2012

+15
Ola
shiva89
fusiatko44
brulion
Lewandowska
Karo
Karolina
Edda
Ewa
MotherChucker
Vivien
Kasia
Ania M.
Żuri
Gigi
19 posters

Strona 7 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Pon Sie 06, 2012 12:18 pm

Ania M. proszę jak chcesz coś dodać do swojej wypowiedzi o czym zapomniałaś to na górze swego postu masz "edytuj".

Z góry dziękuje.
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Go?? Pon Sie 06, 2012 12:51 pm

Edda napisał:Wydaje mi się, że to "siedzi" w ich głowach. Zawsze chwaliłam ich za tą radość z grania, serce, pasję do tego, a tutaj tego nie ma. Są ospali, smutni, przygnębieni, grają... muszę się uspokoić. Ja wierzę, że oni mogą wygrać z każdym, bo to fakt. Forma nie może uciec zbyt szybko, to chyba tylko psychika.

No właśnie tutaj leży problem, masz rację. Brakuje trochę komunikacji, ale to też dziwne, bo po kiepskim meczu z Bułgarią, zagrali naprawdę piękny mecz z Argentyną. Teraz znowu coś nie zagrało. Liczę na nich, mam nadzieję, że trener dobrze nimi wstrząśnie, żeby się ogarnęli i zaczęli grać, tak jak grają zawsze Wink


MotherChucker napisał:Nie tak to miało wyglądać, chyba każdy zdaje sobie z tego sprawę. Miało być lekko, łatwo i przyjemnie, przecież wylądowaliśmy w tej słabszej grupie. Nie zawsze jednak można cieszyć się z upragnionego zwycięstwa, nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli.
Ale prawdziwi kibice mimo porażek zawsze wierzą w swój zespół. I ja tak zrobię przed środowym spotkaniem. Nieważne kto będzie po drugiej stronie siatki. USA, Brazylia czy Rosja Wink

Zgadzam się z każdym słowem Nikola, dokładnie z każdym ;*


GossipGirl napisał:

Chwilę zanim to napisałam gdzieś na internecie przeczytałam kawałek wywiadu z nimi gdzie mówili "z Australią gładko i szybko wygramy 3:0"...człowiek ma prawo czuć się zawiedziony po czymś takim.Całego meczu nie oglądałam bo byłam poza domem ale czytałam dokładną relację pierwszego seta i widać że im nie leżał im dzisiejszy mecz.Nie ma co gdybać czemu tak się stało bo to zajęcie trenera i zawodników.

Marta ja cały czas w nich wierze i im kibicuje ale patrzę na to też trochę z innej perspektywy.Skoro w grupie gdzie jest o wiele łatwiej bez większych problemów zostali ograni przez inne drużyny (w tym podobno bardzo słabą Australię) to co się stanie gdy teraz poziom będzie o wiele wyższy a mecze będą o wiele bardziej poważniejsze i większej wagi? Właśnie... tego nikt nie wie.Trzeba patrzeć trzeźwo bo widać,że jednak nie jest tak różowo jak miło być,jedyne co możemy zrobić to trzymać kciuki aby ich kolejne występy były lepsze oraz pamiętać,że to igrzyska a tutaj wszystko może się zdarzyć bo sport rządzi się własnymi prawami.

Nie wiem Ewa, nie czytałam tego, jedyne na co zawsze natrafiałam to ogromna pokora, ale też nie siedzę w tym tak długo, żeby się spierać Smile Jasne, ja też się zawiodłam, bo wiem, że mogli to wygrać, ale myślę, że są na tyle doświadczonymi zawodnikami, że zniosą tę porażkę i będą walczyć dalej. Teraz będzie najgorszy egzamin. Bardzo cieszyłabym się gdyby zdobyli medal na igrzyskach, ale jeśli nie, to jakoś bym to zniosła. Najgorsze byłoby dla mnie, gdyby przestali walczyć. Ten mecz tym się różnił od tego z Bułgarami, że widać było pod koniec, że nie wierzą już chyba w zwycięstwo, natomiast w tym pierwszym, walczyli do końca. Tak też mam nadzieję będzie, bo tak naprawdę nie kocham ich za to, że zdobywają medal za medalem, ale za to, że kochają to co robią i walczą o każdą piłkę. Także trzymam kciuki i życzę powodzenia chłopakom ♥️

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Pon Sie 06, 2012 1:47 pm

No i kolejny mecz pokazał, że jednak wszystko siedzi w głowach. Przeciwnicy, którzy mieli być tymi łatwiejszymi okazali się tymi najgorszymi. Widać, że wszystko siedzi u nich w głowach. Grali słabo, dużo słabiej niż z Argentyną i Włochami. Australijczycy za to zagrali rewelacyjny mecz i naprawdę zasłużyli na zwycięstwo. Biegli do każdej piłki, nawet, jak były naprawdę nikłe szanse na obrony, czego brakowało zdecydowanie Polakom. Do tego fantastycznie przebijali się nawet przez potrójne bloki, gdzie Polacy mieli problemy z pojedynczym. Szkoda, że mają naprawdę nikłe szanse na awans.
Dziwi mnie postawa Anastasiego. Żygadło nie powinien wracać, strasznie dużo błędów robił i posyłał zawodników prosto na blok. Zagumny grał zdecydowanie lepiej. Na plus w całości zdecydowanie Jarosz, zagrał najlepiej ze wszystkich. Potrzeba trochę pokory naszym siatkarzom i miejmy nadzieję, że to był ostatni zimny prysznic. Z Bułgarią miało być łatwo, bo przecież tyle już z nimi grali i to już rezerwy... Z Australią miało być jeszcze łatwiej, bo nie dość, że awans już jest to jeszcze to kraj, w którym siatkówka jest tak bardzo popularna jak u nas rugby. Dobrze, że teraz gra się pucharówką, bo będą musieli się skupić na tym, że nie mają luzu i muszą wygrać, bo inaczej spisze ich to na straty. Wink
No i trafimy na Brazylię albo Rosję, a tak mielibyśmy Serbię albo Niemców. Szkoda, że się nie przyłożyli i odpuścili.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Pon Sie 06, 2012 3:35 pm

Żuri napisał:No i kolejny mecz pokazał, że jednak wszystko siedzi w głowach. Przeciwnicy, którzy mieli być tymi łatwiejszymi okazali się tymi najgorszymi. Widać, że wszystko siedzi u nich w głowach. Grali słabo, dużo słabiej niż z Argentyną i Włochami. Australijczycy za to zagrali rewelacyjny mecz i naprawdę zasłużyli na zwycięstwo. Biegli do każdej piłki, nawet, jak były naprawdę nikłe szanse na obrony, czego brakowało zdecydowanie Polakom. Do tego fantastycznie przebijali się nawet przez potrójne bloki, gdzie Polacy mieli problemy z pojedynczym. Szkoda, że mają naprawdę nikłe szanse na awans.
Dziwi mnie postawa Anastasiego. Żygadło nie powinien wracać, strasznie dużo błędów robił i posyłał zawodników prosto na blok. Zagumny grał zdecydowanie lepiej. Na plus w całości zdecydowanie Jarosz, zagrał najlepiej ze wszystkich. Potrzeba trochę pokory naszym siatkarzom i miejmy nadzieję, że to był ostatni zimny prysznic. Z Bułgarią miało być łatwo, bo przecież tyle już z nimi grali i to już rezerwy... Z Australią miało być jeszcze łatwiej, bo nie dość, że awans już jest to jeszcze to kraj, w którym siatkówka jest tak bardzo popularna jak u nas rugby. Dobrze, że teraz gra się pucharówką, bo będą musieli się skupić na tym, że nie mają luzu i muszą wygrać, bo inaczej spisze ich to na straty. Wink
No i trafimy na Brazylię albo Rosję, a tak mielibyśmy Serbię albo Niemców. Szkoda, że się nie przyłożyli i odpuścili.

Lubię trenera Anastasiego, ufam każdej jego decyzji. Jeśli wpuścił na boisko Łukasza to najwidoczniej miał ku temu uzasadniony powód Wink Niejednokrotnie udowodnił, że jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu, choćby decyzja o przesunięciu Bartmana z przyjęcia na atak.

Ale zgadzam się z tym, co napisałaś o pucharówce Wink W takich meczach ma się tylko jedną szansę.
Tymczasem trwa mecz Bułgaria- Włochy, który zadecyduje o naszych losach. Jestem ciekawa naszego ostatecznego miejsca w tabeli.
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Pon Sie 06, 2012 4:10 pm

Ja nie mówię, czy go lubię, nie lubię, czy mu nie ufam. Po prostu mnie to dziwi, że w tym meczu tak postąpił, bo Żygadło robił błędy, nie wiem, jakie powody mógł na to mieć, by go trzymać. Wink Poza tym zawsze uważałam Zagumnego za najlepszego rozgrywającego jakiego mamy.
Bułgaria raczej rozniesie Włochów. Wygląda mi to na drugie miejsce.


Ostatnio zmieniony przez Żuri dnia Pon Sie 06, 2012 4:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Pon Sie 06, 2012 4:13 pm

Chłopaki nie mają już innego wyjścia jak ostro przygotować się na następny mecz, kto by to nie był. Ćwierćfinał, czas błędów się skończył.

Ale to fajne chłopaki, dadzą radę. Smile

Damian Janikowski walczy o brązowy medal, o 19 plażowi powalczą o półfinał Smile
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Pon Sie 06, 2012 4:34 pm

Żuri napisał:Ja nie mówię, czy go lubię, nie lubię, czy mu nie ufam. Po prostu mnie to dziwi, że w tym meczu tak postąpił, bo Żygadło robił błędy, nie wiem, jakie powody mógł na to mieć, by go trzymać. Wink Poza tym zawsze uważałam Zagumnego za najlepszego rozgrywającego jakiego mamy.
Bułgaria raczej rozniesie Włochów. Wygląda mi to na drugie miejsce.

[You must be registered and logged in to see this link.]
mówisz, że Zagumny lepiej prezentował się od Żygadło? statystyki mówią co innego Wink
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Pon Sie 06, 2012 4:35 pm

Statystyki to nie wszystko.
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Pon Sie 06, 2012 4:37 pm

MotherChucker napisał:
Żuri napisał:Ja nie mówię, czy go lubię, nie lubię, czy mu nie ufam. Po prostu mnie to dziwi, że w tym meczu tak postąpił, bo Żygadło robił błędy, nie wiem, jakie powody mógł na to mieć, by go trzymać. Wink Poza tym zawsze uważałam Zagumnego za najlepszego rozgrywającego jakiego mamy.
Bułgaria raczej rozniesie Włochów. Wygląda mi to na drugie miejsce.

[You must be registered and logged in to see this link.]
mówisz, że Zagumny lepiej prezentował się od Żygadło? statystyki mówią co innego Wink

Zagumny zagrał niecałego seta. Smile
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Pon Sie 06, 2012 5:25 pm

Żuri napisał:
MotherChucker napisał:
Żuri napisał:Ja nie mówię, czy go lubię, nie lubię, czy mu nie ufam. Po prostu mnie to dziwi, że w tym meczu tak postąpił, bo Żygadło robił błędy, nie wiem, jakie powody mógł na to mieć, by go trzymać. Wink Poza tym zawsze uważałam Zagumnego za najlepszego rozgrywającego jakiego mamy.
Bułgaria raczej rozniesie Włochów. Wygląda mi to na drugie miejsce.

[You must be registered and logged in to see this link.]
mówisz, że Zagumny lepiej prezentował się od Żygadło? statystyki mówią co innego Wink

Zagumny zagrał niecałego seta. Smile

ale najwyraźniej nie pokazał niczego specjalnego, więc trener go zdjął Wink
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Pon Sie 06, 2012 5:29 pm

dobra, koniec tego przegadywania się, za pół godziny grają siatkarze plażowi, kibicujmy im Smile
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Pon Sie 06, 2012 5:44 pm

Ludzi na serio proszę grzecznie i uprzejmie.Macie coś do dodania po upływie chwili i nikt więcej nie dodał posta w międzyczasie to macie przycisk "edytuj" i z niego korzystajcie bo to ułatwi nam wszystkim życie i będzie większy porządek.
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Pon Sie 06, 2012 5:59 pm

GossipGirl napisał:Ludzi na serio proszę grzecznie i uprzejmie.Macie coś do dodania po upływie chwili i nikt więcej nie dodał posta w międzyczasie to macie przycisk "edytuj" i z niego korzystajcie bo to ułatwi nam wszystkim życie i będzie większy porządek.
wybacz.
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Pon Sie 06, 2012 7:12 pm

Mariusz i Grześ walczyli dzielnie, piękna gra.

Szkoda trochę, że sędzia popełnił błąd, który wpłynął na wynik.
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Pon Sie 06, 2012 7:49 pm

Aniu, zgadzam się.
wierzyłam w nich, choć przeciwnik z najwyższej półki. niestety Sad
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Pon Sie 06, 2012 8:02 pm

I jest medal Smile Damian dzięki za brąz Very Happy
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Karolina Pon Sie 06, 2012 8:15 pm

2 medale!
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Pon Sie 06, 2012 9:03 pm

Podziękowania i dla Bartka Smile
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Sro Sie 08, 2012 7:54 pm

Ale pogrom...
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Sro Sie 08, 2012 8:04 pm

Szkoda, że u naszych siatkarzy rzadko się zdarza, by nagle odwracały się losy meczu, ale może przygotują niespodziankę.
Polka przegrała brąz w zapasach właśnie. Nieszczęśliwie wylosowała, najpierw miała klamrę, a potem musiała jej bronić. Szkoda.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Go?? Sro Sie 08, 2012 8:07 pm

Polacy się bronią! Rosjanie to nie są łatwi przeciwnicy, ale wierzę w Naszych z całego serca I love you

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by shiva89 Sro Sie 08, 2012 8:37 pm

Czy wy oglądacie to samo co ja?? Nasi dzisiaj grają jak ostatnie łamagi...
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Edda Sro Sie 08, 2012 8:40 pm

Polacy są świetni i wierzę w nich, ale jakoś tak mi... smutno. Pięć punktów to dużo...
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Sro Sie 08, 2012 8:45 pm

Nie tylko dziś.

Już mogą bilety do domu szykować...
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Sro Sie 08, 2012 8:48 pm

Naprawdę popłakałam się, widząc nasz zespół tak bezradny Sad
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 7 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach