Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

The vampire diaries

+21
jeanne
TheBlairBitchProject
turtle
Ania_
frejabeha
ronnie
coconutP
Gosiek
Edda
Freya
Klaudia
Citizen Erased
alkamb
Ola
Kasia
Lewandowska
Magda
Karolina
Gigi
Lise
s
25 posters

Strona 4 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Odwieczny dylemat: Stelena czy Delena?

The vampire diaries  - Page 4 Vote_lcap46%The vampire diaries  - Page 4 Vote_rcap 46% 
[ 19 ]
The vampire diaries  - Page 4 Vote_lcap44%The vampire diaries  - Page 4 Vote_rcap 44% 
[ 18 ]
The vampire diaries  - Page 4 Vote_lcap10%The vampire diaries  - Page 4 Vote_rcap 10% 
[ 4 ]
 
Wszystkich Głosów : 41
 
 
Poll closed

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Sty 08, 2012 9:40 pm

Haha, reds, gadałam wczoraj na temat bliski temu cytatowi z Marliną, to chyba zależy od człowieka Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Go?? Nie Sty 08, 2012 9:42 pm

Kasia napisał:Haha, reds, gadałam wczoraj na temat bliski temu cytatowi z Marliną, to chyba zależy od człowieka Wink

Dokładnie;) Bo są różne rodzaje miłości, jedne to te wielkie, namiętne, drugie bardziej z rozsądku. Ale jedno jest pewne, że trudno je ze sobą porównywać Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Magda Nie Sty 08, 2012 9:46 pm

Aż zapytam: czyżby wojna Deleny i Steleny nabrała po ostatnim odcinku nowego wymiaru? Wink Słyszałam, że jest gorąco od moich znajomych w US. Słyszałam też, że jedyne "endgame" w tym serialu, to bracia Salvatore, prawda, czy fałsz? Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Nie Sty 08, 2012 9:47 pm

Nie będę już cytowała tego wszystkiego:

@Beauty

Oczywiście, że to ma związek ze sprawą. Jeżeli dziewczyna będąc z chłopakiem wciąż nie może przestać myśleć o byłym, a chłopak będąc z nią nie może wyzbyć się poczucia winy, bo 'odebrał' kobietę bratu, to chyba nie jest dobra sytuacja dla związku, czyż nie?

Co do telefonu i 3x10. Telefonu nie pamiętam (skleroza), jak możesz to przybliż sytuacjęSmile Na temat 3x10 się nie wypowiadam, bo to (chodzi o pocałunek tak?) mówiłam od początku, że mnie ta scena w najmniejszym stopniu nie rusza.

Damon 'ratując ją' skazywał ją na życie, którego sam nienawidzi, o czym wielokrotnie mówił. I tu jest właśnie różnica. Stefan wie, jak straszny jest los człowieka zmuszonego do spędzenia wieczności w ciele wampira i wolał poświęcić własne szczęście, by nie skazywać Eleny na życie, którego sam nie może znieść. Wolał ją stracić niż unieszczęśliwić ją na wieczność. A Damon, czy to z bezmyślności, czy z egoizmu, postanowił, że woli, żeby Elena cierpiała tak jak on, byleby tylko nie umarła, byleby jej nie stracił. Ja tak to właśnie widzę. I, oglądając serial, mniemam, że właśnie w ten sposób widział to zarówna Stefan jak i Elena.

Zabicie brata dziewczyny, którą kocha to jest GŁUPI WYBRYK? No wybacz... Robisz ze Stefana potwora bo nie powiedział Elenie, że została adoptowana (w końcu każda dziewczyna chce to usłyszeć), a morderstwo Jeremy'ego nazywasz głupim wybrykiem? I przypominam, że Damon nie wiedział wtedy, że Jer ma pierścień...

Dlaczego wracam do Caroline? Dlatego, że to bezpośrednio dotyczy Eleny, w końcu to jest jej PRZYJACIÓŁKA. Stefan nie poił się krwią Bonnie. A lista jego ofiar sprzed 100 lat to jest właśnie coś co nie ma bezpośredniego wpływu na Elenę. Zresztą Stefan był wtedy na 'wyłączonym człowieczeństwie' (zawsze mnie śmieszy to wyrażenie Wink), a Damon zabijał ludzi, wykorzystywał Caroline i mordował Jeremy'ego wciąż mając w sobie pierwiastek ludzkich uczuć.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Nie Sty 08, 2012 9:48 pm

Beauty napisał:Karolina, nie odpisuj mi dziś! Chciałam iść dziś szybko spać xD

Idź, odłożymy spór do jutra:) Dobranoc;)

Someonelikeyou napisał:Aż zapytam: czyżby wojna Deleny i Steleny nabrała po ostatnim odcinku nowego wymiaru? Wink Słyszałam, że jest gorąco od moich znajomych w US. Słyszałam też, że jedyne "endgame" w tym serialu, to bracia Salvatore, prawda, czy fałsz? Wink

Dyskusja rozgorzała, bo właściwie dopiero w ostatnim odcinku Delena zaistniała w pełnym tego słowa znaczeniu:)
Damona+Stefan to jest endgame murowany, bo sami scenarzyści (o ile pamięć mnie znów nie myli) wypowiadali się, że ani miłość Stefana do Eleny ani Damona do niej nie jest tak wielka jak braterska miłość między nimi. I scenariusz zdaje się to potwierdzać, przynajmniej ze strony Stefana. Ale moim zdaniem endgame - bracia Salvatore wcale nie wyklucza endgame - Stelenę. I liczę właśnie na to ich współistnienie;)


Ostatnio zmieniony przez Karolina dnia Nie Sty 08, 2012 9:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 08, 2012 9:49 pm

Karolina, jutro, proszę Very Happy

edit;)

Dobranoc:)
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by s Nie Sty 08, 2012 9:51 pm

Normalnie wojna ;D Delena vs. Stelena ;D Someonelikeyou co powiesz o sondzie na ten temat Wink
s
s
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 322

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Sty 08, 2012 9:51 pm

Oj tam zaraz wojna Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Kasia dnia Nie Sty 08, 2012 9:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Nie Sty 08, 2012 9:52 pm

No ja akuratnie tak bardzo nie chcę oglądać tych obrazków:D

TEAM DELENA! Very Happy
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Nie Sty 08, 2012 9:56 pm

reds2 napisał:Normalnie wojna ;D Delena vs. Stelena ;D Someonelikeyou co powiesz o sondzie na ten temat Wink

Sondę to może nam chyba Kasia wymienić, bo ona założyła temat, więc może zedytować po prostu pierwszy post. Smile
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 08, 2012 9:57 pm

Wróciłam na chwilę, bo mam dla Was wspaniałą wiadomość.





























UWAGA!

















Na portalu vampirediaries.pl...



























W najbliższą sobotę (14.01) rozmowa dotyczyć będzie Matt'a, a zatem prosimy o przesyłanie prac na temat tej postaci. Ostateczny termin: piątek (13.01), godzina 23:59!












Dobranoc, oficjalnie już;p
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Magda Nie Sty 08, 2012 9:59 pm

Kasia napisał:
Someonelikeyou napisał:Aż zapytam: czyżby wojna Deleny i Steleny nabrała po ostatnim odcinku nowego wymiaru? Wink Słyszałam, że jest gorąco od moich znajomych w US. Słyszałam też, że jedyne "endgame" w tym serialu, to bracia Salvatore, prawda, czy fałsz? Wink

Dla Eleny tak, chyba że nie wybierze żadnego Wink
Oj tam zaraz wojna Very Happy

Oj słyszałam, że fani VD są jeszcze bardziej szaleni niż GG, a nawet dorównują Supernatural Wink


Someonelikeyou napisał:Aż zapytam: czyżby wojna Deleny i Steleny nabrała po ostatnim odcinku nowego wymiaru? Wink Słyszałam, że jest gorąco od moich znajomych w US. Słyszałam też, że jedyne "endgame" w tym serialu, to bracia Salvatore, prawda, czy fałsz? Wink

Dyskusja rozgorzała, bo właściwie dopiero w ostatnim odcinku Delena zaistniała w pełnym tego słowa znaczeniu:)
Damona+Stefan to jest endgame murowany, bo sami scenarzyści (o ile pamięć mnie znów nie myli) wypowiadali się, że ani miłość Stefana do Eleny ani Damona do niej nie jest tak wielka jak braterska miłość między nimi. I scenariusz zdaje się to potwierdzać, przynajmniej ze strony Stefana. Ale moim zdaniem endgame - bracia Salvatore wcale nie wyklucza endgame - Stelenę. I liczę właśnie na to ich współistnienie;)[/quote]

To dobrze, tak powinien być prowadzony serial. Ostatnio dużo dobrego nasłuchałam się na temat VD i że jak na serial CW jest naprawdę spójnie i logicznie prowadzony Wink

Liczę, że GG też będzie mieć "siostrzane" endgame Wink

Karolina napisał:
reds2 napisał:Normalnie wojna ;D Delena vs. Stelena ;D Someonelikeyou co powiesz o sondzie na ten temat Wink

Sondę to może nam chyba Kasia wymienić, bo ona założyła temat, więc może zedytować po prostu pierwszy post. Smile

Osoba, która założyła temat może go zedytować. Jak coś dajcie mi znać, to ja to zrobię.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Nie Sty 08, 2012 10:01 pm

"Widząc" waszą miłosc do Matta, nie starczy wam czasu na napisanie o nim pracy...
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Nie Sty 08, 2012 10:05 pm

@Magda

Czy ja wiem? Ja czuję się całkiem normalna.Smile Zresztą nie sądzę, żeby cokolwiek dorównało Chuckistanowi. A co chodzi z Supernatural? Tam też jakieś wojny?

TVD jest naprawdę rewelacyjnie pisany. Dużo lepiej od GG. Co jest osiągnięciem tym większym, że to fantasy. Wg mnie przynajmniej, fantasy jest dużo trudniej sensownie pisać niż 'normalny' serial.


Ostatnio zmieniony przez Karolina dnia Nie Sty 08, 2012 10:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Sty 08, 2012 10:07 pm

Szczerze to ja nie lubię raczej fantastyki i aż sama nie wierzę, że potrafię tak to przeżywać Wink
Powinnam kiedyś zbudować ołtarz z przeprosinami dla TVD za to co o nich sądziłam zanim obejrzałam Very Happy


Magda, jeżeli możesz to edytuj, ja założyłam temat ale chyba nie wiem jak zmienić sondę Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by s Nie Sty 08, 2012 10:09 pm

Kasia a co nie miałaś dobrego zdania o VD?
s
s
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 322

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Sty 08, 2012 10:10 pm

Porównywanie do Zmierzchu to nie jest raczej dobra opinia Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 08, 2012 10:11 pm

Myślę, że chodzi ooo...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Very Happy Very Happy Very Happy

Nie mogę się oderwać od laptopa Very Happy To przez Kasie, ciągle słucham Video Games:p
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Nie Sty 08, 2012 10:12 pm

Ja nie mogę zrozumieć szału z Zmierzchem... I uważam, ze w TVD są "lepsze" wampiry...
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Nie Sty 08, 2012 10:12 pm

Beauty napisał:Myślę, że chodzi ooo...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Very Happy Very Happy Very Happy
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
CO TO JEST?!
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Sty 08, 2012 10:13 pm

Boże, Bjuti co to jest? xD
Ostatnio jak czekałyśmy z Marliną na TVD w nocy to miałam okazję obejrzeć Supernatural ale zupełnie nie ogarniam fabuły Very Happy

Przeze mnie? Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 08, 2012 10:13 pm

Lise napisał:
Beauty napisał:Myślę, że chodzi ooo...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Very Happy Very Happy Very Happy
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
CO TO JEST?!

Dean + Sam w oczach niektórych fanów. Niektórych kręci kazirodztwo, smutne Sad

Kasia, w nominacjach na piosenkę 2011 ją podałaś. Jest cudowna.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ostatnio zmieniony przez Beauty dnia Nie Sty 08, 2012 10:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by s Nie Sty 08, 2012 10:14 pm

Tak są dużo lepsze, ale musze sie przyznac, ze lubiłam Zmierzch , ale tylko 1 czesc! I teraz mi przeszło i żałuje ;(
s
s
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 322

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Magda Nie Sty 08, 2012 10:28 pm

Karolina napisał:@Magda

Czy ja wiem? Ja czuję się całkiem normalna.Smile Zresztą nie sądzę, żeby cokolwiek dorównało Chuckistanowi. A co chodzi z Supernatural? Tam też jakieś wojny?

TVD jest naprawdę rewelacyjnie pisany. Dużo lepiej od GG. Co jest osiągnięciem tym większym, że to fantasy. Wg mnie przynajmniej, fantasy jest dużo trudniej sensownie pisać niż 'normalny' serial.

Oj, z tego co słyszałam, to fani Deleny mają zdiagnozowaną taką samą chorobę, co Chuckistan, i to podobno już w dalszym stadium Wink

Co do SN, to fani tego serialu, to istne "krejzole". Szczególnie par, które nie mają szanse na zaistnienie, typu "brat - brat", czy "jeden z braci + pan anioł" Wink Normą jest, że wygrywają wszystkie sondy/konkursy na najlepsze (nawet romantyczne) pary Wink Pokonują nawet Chair i Delenę Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Sty 08, 2012 10:33 pm

Okej, faktycznie krejzole...

A fani Deleny może i byli gorsi (strzelam) niż Chuckistan, bo czekali aż 2,5 sezonu, ah ta frustracja Very Happy


Bjuti, dobrze, że słuchasz, bo warto Wink
A co do kazirodztwa to pamiętam pewien filmik o braciach Salvatore, który tutaj zagościł Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 4 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach