Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

+52
Karo
Ania
Justyna
amant
Nika
Freya
Serena
antiba
joanna1205
frejabeha
Ewa
Blake
mystique
April
CallMeLady
Lewandowska
lassa_2
shiva89
Karolina287
melanola
coco19
Kasia
lana
M.
brulion
natuczi
gosiun
netka
mmoneya
madziiuula
Alveaenerle
Gigi
tuppence
Gosiek
Aniula
imos
xAaliyahxx
Magda
possibility
Karolina
Layla
lookx
s
noire
zielonygroszek83
Żuri
Ola
Magdafa
jeanne
lb
Lise
Klaudia
56 posters

Strona 10 z 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Gigi Czw Maj 03, 2012 4:26 pm

andzia widzę, że ty shippujesz Dome Very Happy tzn. Dan/Rome xD ja chętnie poshippowałabym Dan/hot Włoszka Razz albo Dan/brak koszulki xD nie mówię już o Date na vespach w Rzymie </3

ps. andzia za dużo sygnatura Razz zmień proszę :>
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by andzia Czw Maj 03, 2012 4:37 pm

Gigi napisał:andzia widzę, że ty shippujesz Dome Very Happy tzn. Dan/Rome xD ja chętnie poshippowałabym Dan/hot Włoszka Razz albo Dan/brak koszulki xD nie mówię już o Date na vespach w Rzymie </3

ps. andzia za dużo sygnatura Razz zmień proszę :>
podpis? okej Very Happy mówiąc o hot Włoszce masz na myśli tę z odcinka? Very Happy
andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by CallMeLady Czw Maj 03, 2012 4:39 pm

andzia napisał:
Gigi napisał:andzia widzę, że ty shippujesz Dome Very Happy tzn. Dan/Rome xD ja chętnie poshippowałabym Dan/hot Włoszka Razz albo Dan/brak koszulki xD nie mówię już o Date na vespach w Rzymie
ps. andzia za dużo sygnatura Razz zmień proszę :>
podpis? okej Very Happy mówiąc o hot Włoszce masz na myśli tę z odcinka? Very Happy

Dan to nie Nate, ona troszeczke za stara Wink
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Gigi Czw Maj 03, 2012 4:41 pm

nie no jedną z tych na miejscu Very Happy generalnie to chętnie zobaczyłabym Nate'a i Dana w Rzymie i mnóóóstwo kobiet Razz porady Nate'a, trawkę, upalonego Dana xD [You must be registered and logged in to see this link.] szkoda, że ten serial woli odgrzebywać Bartów i inne 3letnie wątki Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by andzia Czw Maj 03, 2012 4:43 pm

Dan spotyka młodą dziewiczą Włoszkę i trafia go piorun, ona jest z mafii:D dobra, ponosi mnie GodfatherxD
andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Gigi Czw Maj 03, 2012 4:44 pm

o mafii też gdzieś czytałam Very Happy

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by andzia Czw Maj 03, 2012 4:49 pm

Spoiler:
zaczynam wątpić w ten serial, od kiedy Blair wygląda, jak własna babciaxD
andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Gigi Czw Maj 03, 2012 4:51 pm

i Blair Chuck Nate i Serena na tropie w Rzymie xDD

fakt ten strój jest marny. ale generalnie w ostatnich odcinkach wyglądała dobrze.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by andzia Czw Maj 03, 2012 5:01 pm

ja mam wrażenie, że pary trochę upodobniają się do siebie i Blair szkodzi branie przykładu z Dana "mokrej włoszki" Very Happy
andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Serena Czw Maj 03, 2012 5:16 pm

A ja może i jestem inna, ale chciałabym zobaczyć Serenate w Rzymie Smile
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty zdje

Pisanie by Kasia Pon Maj 07, 2012 7:44 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] zdjęcia promocyjne z finału, Chuck ma fioletowy.. xD

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Żuri Pon Maj 07, 2012 7:55 pm

Ostatnia fota wygląda mi na coś w stylu "wybrałam Ciebie, więc przyszłam".

ew. "wybralam, dana, chce bys wiedzial" ale to mało prawdopodobne. xD
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by joanna1205 Pon Maj 07, 2012 8:06 pm

Ha! A więc jednak jest Georgina! I kurcze całkiem ładnie wygląda Smile. Może to ona będzie towarzyszyć Danowi w Rzymie? Ta dwójka też ma niezłą, wspólną historię Smile
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by CallMeLady Pon Maj 07, 2012 8:10 pm

Chuckus jaki zadowolony przy tatusiu, ktory chyba zaczal akceptowac nadmiar fioletowego w garderobie syna Razz
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by CallMeLady Pon Maj 07, 2012 8:15 pm

Żuri napisał:Ostatnia fota wygląda mi na coś w stylu "wybrałam Ciebie, więc przyszłam".

ew. "wybralam, dana, chce bys wiedzial" ale to mało prawdopodobne. xD

raczej 'musisz poszukac szczescia gdzie indziej...', a ja lece na impreze do Sheppardow (czy jaki im tam bylo).

D i B wygladaja jakby mieli sie zaraz pocalowac Sad Dan taka sama mial mine jak Blair przyszla do niego po tym jak powiedziala Chuckowi, ze go nie kocha.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Gigi Pon Maj 07, 2012 8:16 pm

blair wygląda fatalnie na tym ostatnim zdjęciu. dlaczego wszystko z Chair musi być takie przesadzone omg. nawet na zdjęciach strzelają te boskie minki.

georgie i dan sasasa. czuję kłopoty Razz i myślałam, że finał miał być o serenie lol.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Layla Pon Maj 07, 2012 8:31 pm

CallMeLady napisał:
Żuri napisał:Ostatnia fota wygląda mi na coś w stylu "wybrałam Ciebie, więc przyszłam".

ew. "wybralam, dana, chce bys wiedzial" ale to mało prawdopodobne. xD

raczej 'musisz poszukac szczescia gdzie indziej...', a ja lece na impreze do Sheppardow (czy jaki im tam bylo).

D i B wygladaja jakby mieli sie zaraz pocalowac Sad Dan taka sama mial mine jak Blair przyszla do niego po tym jak powiedziala Chuckowi, ze go nie kocha.
Ale popatrz na minę Blair, nie wygląda na "I realized it belongs to someone else" Smile Ja tam nie tracę nadziei Smile

Coś mi się wydaje, że scena Chair, nawet jak nie będzie sceną zejścia się, będzie dobra. Przynajmniej sceneria to sugeruje Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by frejabeha Pon Maj 07, 2012 8:36 pm

Kristin, pozdrowienia. Zero scen Dana i Georgie w finale? Hehe
Blair nie wybierze Chucka, tak obstawiam. Tyle, że Dan nie wybierze jej na samym końcu. Intrygi Sereny albo coś w tym stylu. Tym samym 6 sezon będzie samym trójkątem BDS.
Czy ja dobrze widzę na zdjęciu CB, że oni wylądowali na dachu? Wink
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Lise Pon Maj 07, 2012 8:39 pm

Rzeczywiście są na dachu... Czyżby Blair powie mu, iż go nie kocha a on skoczy na główkę?
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Layla Pon Maj 07, 2012 8:42 pm

Nieeeeeeeeeeeeee!! Ale tak serio, to jakoś nie wydaje mi się, żeby go to aż tak dobiło. Parę odcinków temu było pogodzony z tym, że Blair wychodzi za Louisa, powstrzymał księdza przed przerwaniem ślubu itd. Generalnie dawał sobie radę bez Blair, nawet w ostatnich odcinkach, więc nie sądzę, żeby w 2 odcinki mu się coś odmieniło i przeżył to tak bardzo, żeby się chciał zabić Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Klaudia Pon Maj 07, 2012 8:48 pm

Niestety to jest GG, skoro Bart mógł zmartwychwstać po 3 sezonach, to Chuck może niestety zmienić swoje podejście do życia...
Klaudia
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Layla Pon Maj 07, 2012 8:52 pm

Ale i tak musi jakoś wrócić w 6. sezonie, a mam nadzieję, że do poziomu duchów GG nie upadnie Smile Upozorowanie śmierci już wykorzystali, więc zostaje tylko cliffhanger Smile Ale ja ciągle obstawiam, że nie skoczy Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by CallMeLady Pon Maj 07, 2012 9:06 pm

frejabeha napisał:Kristin, pozdrowienia. Zero scen Dana i Georgie w finale? Hehe
Blair nie wybierze Chucka, tak obstawiam. Tyle, że Dan nie wybierze jej na samym końcu. Intrygi Sereny albo coś w tym stylu. Tym samym 6 sezon będzie samym trójkątem BDS.
Czy ja dobrze widzę na zdjęciu CB, że oni wylądowali na dachu? Wink

super tego jeszcze nie bylo... Suspect watek Blair w trojkacie milosnym jest chyba tematem, ktory mi sie bardziej przejadl od problemow rodzinnych Chucka Wink od tego tematu przynajmniej odpoczywamy co jakis czas, a Blair caly czas w jakims trojkacie. nie moge sie doczekac...
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Layla Pon Maj 07, 2012 9:14 pm

Ale Blair zawsze była tą jedyną dziewczyną w trójkącie Smile Ja mam wrażenie, że jednak w 6. sezonie będzie głównie CBD, jednak nie będzie to ich jedyny wątek, przynajmniej mam nadzieję Smile Serenka dojdzie pewnie pod koniec sezonu i zrobi się czworokąt. Pewnie nie będziemy nic wiedzieć o endgame'ach aż do ostatniego odcinka Smile Jeszcze niech Nate dojdzie i będzie jedna wielka orgia, tego w GG jeszcze nie było, a trzeba dać jakieś wielkie OMG na koniec Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by CallMeLady Pon Maj 07, 2012 9:15 pm

eee, w pierwszym sezonie jak wrocila Serena to tez byl taki maly trojkat miedzy nia, Serena, a Natem.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 10 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 10 z 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach