Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

+52
Karo
Ania
Justyna
amant
Nika
Freya
Serena
antiba
joanna1205
frejabeha
Ewa
Blake
mystique
April
CallMeLady
Lewandowska
lassa_2
shiva89
Karolina287
melanola
coco19
Kasia
lana
M.
brulion
natuczi
gosiun
netka
mmoneya
madziiuula
Alveaenerle
Gigi
tuppence
Gosiek
Aniula
imos
xAaliyahxx
Magda
possibility
Karolina
Layla
lookx
s
noire
zielonygroszek83
Żuri
Ola
Magdafa
jeanne
lb
Lise
Klaudia
56 posters

Strona 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Lise Czw Paź 13, 2011 1:46 pm

Zgadzam się z Magdą, że Blair, a raczej Leighton dobrze wygląda w spodniach:) Chociaż wolę ją w sukienkach.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Aniula Czw Paź 13, 2011 5:14 pm

Ja ją lubię tak czy tak. Ale wydaje mi się o wiele atrakcyjniejsza w spodniach - może właśnie dlatego, że zakłada je tak rzadko?

Aniula

Liczba postów : 67

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Gosiek Czw Paź 13, 2011 5:59 pm

Mi się strasznie podobała w spodniach w odcinku jak Nate przymierzał garnitur chyba i przyszła do niego, nie pamiętam który to był odcinek ale miała rurki i wtedy wyglądała cudownie! I też jestem zdania, że w spodniach jej dobrze Smile
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Aniula Czw Paź 13, 2011 6:37 pm

Pamiętam to! Też mi się bardzo podobała Smile To był odcinek, gdy wrócili do siebie, nie?Smile

Aniula

Liczba postów : 67

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by xAaliyahxx Czw Paź 13, 2011 8:23 pm

To było chyba w drugim sezonie, ale też dokładnie nie pamiętam, w którym odcinku.

A Leighton to po prostu we wszystkim do twarzy Wink
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Lise Czw Paź 13, 2011 9:37 pm

Jak ja jej zazdroszę tej figury itd. Ja okropnie wyglądam w rurkach:D Ale przynajmniej mogę sobie popatrzeć na Lei. I mi z trudem przypomnieć sobie sytuacje Blair w spodniach:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by jeanne Pią Paź 14, 2011 10:36 am

Gosiek napisał:Mi się strasznie podobała w spodniach w odcinku jak Nate przymierzał garnitur chyba i przyszła do niego, nie pamiętam który to był odcinek ale miała rurki i wtedy wyglądała cudownie! I też jestem zdania, że w spodniach jej dobrze Smile

Mnie też! To zdecydowanie jedna z moich ulubionych casualowych stylizacji z GG Wink

jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by tuppence Pią Paź 14, 2011 6:01 pm

I ma jeszcze spodnie na spacerze z Chuckiem w parku, gdzieś w okolicach Kotylionu gdy Blair jest mentorką, 3x09 albo 3x10. Też ślicznie wygląda Smile
tuppence
tuppence
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 70

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by jeanne Pią Paź 14, 2011 6:30 pm

tuppence napisał:I ma jeszcze spodnie na spacerze z Chuckiem w parku, gdzieś w okolicach Kotylionu gdy Blair jest mentorką, 3x09 albo 3x10. Też ślicznie wygląda Smile

Raczej legginsy, ale miała Wink W ogóle bardzo dobra, taka paryska, stylizacja Laughing A Leighton mimo iż ma lekko krzywe, to naprawdę zgrabne nogi więc nie ma się co dziwić, że dobrze wygląda Wink

jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Gigi Pią Paź 14, 2011 9:05 pm

wtf Blair legginsy to nie spodnie Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Lise Pią Paź 14, 2011 9:27 pm

No właśnie. Przecież to jedna z kilku zasad Blair, w której znajduje się także "Sandały to nie buty!"
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by jeanne Pią Paź 14, 2011 9:46 pm

Gigi napisał:wtf Blair legginsy to nie spodnie Very Happy Very Happy

A czy wtedy nie chodziło o rajstopy? Bo wydaje mi się, że ona powiedziała wtedy 'tights', a zostało to przetłumaczone jako legginsy Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Magda Pon Paź 17, 2011 8:00 pm

Chair i Navy w odcinku 5x06 Wink Zapraszam też do tematu Spekulacje w Spoilery Smile
Spoiler:
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Alveaenerle Pon Paź 17, 2011 11:19 pm

Chair wygląda, jakby to nie była przyjemna konfrontacja...
Alveaenerle
Alveaenerle
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Magdafa Wto Paź 18, 2011 3:13 pm

Alveaenerle napisał:Chair wygląda, jakby to nie była przyjemna konfrontacja...


No, niestety.... liczę na to, że jeszcze będą żyć długo i szczęśliwie ale to pod koniec sezonu 5, a skoro ma być i sezon 6 to później mogą się pokłócić chociaż lepiej. Mogli by tak np. wziąć ślub.... Ale to raczej nie możliwe....
Magdafa
Magdafa
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 366

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by lookx Czw Paź 27, 2011 8:42 pm

A co do zdjęcia Chair jak ich widzę tak stojących to przypomina mi się scena z 04x07
[You must be registered and logged in to see this link.]

A Navy wyglądają jak ze "Zmierzchu". haha. Od razu mi się z tym skojarzyło. Wink

Popatrzcie tylko: [You must be registered and logged in to see this link.]

Wiem, że to nie w temacie, ale jak już napisałam z czym mi się to kojarzy to musiałam to dodać. Wink Przepraszam.
lookx
lookx
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by madziiuula Nie Paź 30, 2011 9:33 am

Oj oby to nie zwiastowalo o koncu GG, maja jeszcze troche watkow do rozwiazania Very Happy .

Dobrze chociaz ze serena wyznala B. co jej w duszy gra .. I marzy mi sie zeby jednak coś zaiskrzylo miedzy nia a Danem . Ahhh.. no i w koncu dowiemy sie czegoś o Charlie Smile
madziiuula
madziiuula

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Gigi Pon Paź 31, 2011 6:10 pm

zdjęcia 5x08 Blair to jeden wielki koszmar omg Very Happy jedynie Serena w czarnej sukience wygląda bombowo Razz

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Go?? Pon Paź 31, 2011 6:17 pm

Gigi napisał:zdjęcia 5x08 Blair to jeden wielki koszmar omg Very Happy jedynie Serena w czarnej sukience wygląda bombowo Razz

O tak zgadzam się, to będzie rzeź dla moich oczu Very Happy haha:D
Serena w czarnej sukience wygląda bardzo seksownie, cholernie mis ię podoba, no i Ivy też fajnie wygląda, ale tylko od pasa w górę, na dół wolę nie patrzećRazz

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Lise Pon Paź 31, 2011 7:49 pm

Serena bombowo w czarnej sukience... A Blair? Koszmar. Co oni z nią robią?
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Gosiek Pon Paź 31, 2011 8:14 pm

No Serena super wygląda, ale czy to nie jest czasem zielona sukienka? Razz
No i Ivy niczego sobie, ładnie ma włosy ułożone Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by mmoneya Pon Paź 31, 2011 8:19 pm

a to baby shower czy co?
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by xAaliyahxx Pon Paź 31, 2011 9:35 pm

Serena wygląda świetnie, a Ivy skojarzyła mi się tutaj z Lily Very Happy
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by netka Sro Lis 09, 2011 4:29 pm

Zdjęcia z odcinka 9 Rhodes to perdition Smile Chuck i Blair razem na kozetce?
[You must be registered and logged in to see this image.]


netka
Team Chair
Team Chair

Liczba postów : 149

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by jeanne Sro Lis 09, 2011 8:18 pm

Czyli w następnym odcinku pewnie wyjdzie na jaw prawdziwa tożsamość Ivy skoro kolejny skupi się już na historii dotyczącej rodziny Rhodes..

Chuck i Blair rzeczywiście wyglądają, jakby byli na terapii. Ciekawe, co z tego wyniknie? Wink

I podoba mi się ta tunika/sukienka Blair. Taka zabawa formą może ciekawie wyglądać w pełnej okazałości. Fajnie, że Blair z racji na ciąże możemy zobaczyć w trochę innym wydaniu Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 3 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach