Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

+52
Karo
Ania
Justyna
amant
Nika
Freya
Serena
antiba
joanna1205
frejabeha
Ewa
Blake
mystique
April
CallMeLady
Lewandowska
lassa_2
shiva89
Karolina287
melanola
coco19
Kasia
lana
M.
brulion
natuczi
gosiun
netka
mmoneya
madziiuula
Alveaenerle
Gigi
tuppence
Gosiek
Aniula
imos
xAaliyahxx
Magda
possibility
Karolina
Layla
lookx
s
noire
zielonygroszek83
Żuri
Ola
Magdafa
jeanne
lb
Lise
Klaudia
56 posters

Strona 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 11 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Layla Pon Maj 07, 2012 9:17 pm

No tak Smile Ale wtedy jeszcze był Dan, a potem Serenka i Dan już zajęli się sobą, a potem doszedł Chuck Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 11 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Żuri Pon Maj 07, 2012 9:17 pm

Ten trójkąt Sereny to było mistrzostwo świata. Czekali aż jednego wybierze, kosztem drugiego, bo nie może się zdecydować xD
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 11 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Layla Pon Maj 07, 2012 9:20 pm

Tak, to był szczyt Smile Myślę, że nawet Blair z 5. sezonu tego nie przebiła Smile Najlepsza była jej lista "Dan: good shoulder to cry on, Nate: good shoulders" xD
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 11 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Karo Pon Maj 07, 2012 9:24 pm

LillyRose napisał:Tak, to był szczyt Smile Myślę, że nawet Blair z 5. sezonu tego nie przebiła Smile Najlepsza była jej lista "Dan: good shoulder to cry on, Nate: good shoulders" xD

jakby nie patrzeć, trafne podsumowanie Very Happy
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 11 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Magda Pon Maj 07, 2012 9:34 pm

Kasia napisał:[You must be registered and logged in to see this link.] zdjęcia promocyjne z finału, Chuck ma fioletowy.. xD

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kopiuję zdjęcia, żeby to, co jest najważniejsze w tym temacie za daleko nam nie uciekło Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 11 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Gigi Pon Maj 07, 2012 10:08 pm

podpis pod zdjęciem Danginy xD

"The Return of the Ring" GOSSIP GIRL Picture (L-R) Penn Badgley as Dan Humphrey and as Georgina Sparks

ahaha Razz utalentowany Penn nie powiem Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 11 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Serena Pon Maj 07, 2012 11:42 pm

Nie wiem dlaczego ale jak zobaczyłam Dana i Georginę razem to znowu zachciało mi się ich jako pary haha Very Happy Ed fajnie wygląda <3 Nie mogę się doczekać sceny Chair, czuję, że może być ona jedną z najważniejszych w sezonie : ) Wow, to już za tydzień aww.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 11 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Ola723 Sob Sie 18, 2012 11:07 pm

ale Lei ma ladny zakiecik Smile Smile
Ola723
Ola723
Nenny & Nola
Nenny & Nola

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 11 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach