Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pretty Little Liars

+38
Karo
shiva89
desertrose
Joanna
Lewandowska
Justyna
CallMeLady
sund1ay
Monika
Karolina
xAaliyahxx
frejabeha
AW
brulion
xLaura
ronnie
BoToCoDlaMnie
Nika
alkamb
TheBlairBitchProject
B.
Gosiek
coconutP
Magda
Kasia
noire
nonameface
gossip_
endzioszka
Vinova
Vivien
possibility
s
Numb3r_Fourt33n
Kilmeny
Ewa
Gigi
Lise
42 posters

Strona 23 z 40 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Czw Mar 22, 2012 9:23 pm

Karolina napisał:
Marta napisał:Chciałam dziś zacząć oglądać ten serial, ale po 15 minutach włączył mi się jakiś limit, każą mi się zarejestrować i nie wiem gdzie mogę obejrzeć wszystkie odcinki online Sad
A chciałabym popatrzeć na Wrena Very Happy

Zarejestruj się. Chyba wiem, o który hosting ci chodzi. Rejestracja polega na wpisaniu nicka i hasła, nie dostajesz nawet linku aktywacyjnego a potem masz już z głowy.

I nie wchodź tu, bo wszędzie jest mnóstwo spoilerów co do A. Z moim poprzednim postem włącznie;)

Nic nie czytam, powstrzymuję się Very Happy
Ok, to się zarejestruje, dzięki;*
Wejdź na fb na chwilę, proszę.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Czw Mar 22, 2012 9:24 pm

Lise napisał:Na zalukaj.tv dobrze mi się oglądało. Wszystkie odcinki działają, nie trzeba się rejestrować. Po prostu supcio:D

No właśnie nie wszystkie, pierwszy na pewno nie działa;<

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Czw Mar 22, 2012 10:23 pm

Karolina napisał:Tzn. w tym momencie dyskutujecie o człowieku, który sterował Moną i to jego nazywacie A? Naprawdę myślicie, że to będzie facet? W czerwonym płaszczu?;D

Nawiasem mówiąc: pamiętacie wywiad z A? I pytanie: 'czy chodzisz do Rosewood High?' z odpowiedzią 'chodziłam/łem'. Czy ja jestem źle poinformowana, czy wydaje mi się, że Mona CHODZI do Rosewood High? Potem 'którym chłopakiem (z chłopaków dziewczyn) najbardziej się interesujesz?' i odp. 'Toby'm'. Tylko, że to nie z Toby'm obściskiwała się w samochodzie a z Calebem... 'Ulubiona akcja zastosowana na dziewczynach?' 'Masaż Emily'. Masaż, którego Mona NIE MOGŁA wykonać, bo była wtedy z Hanną (sama oczywiście tego nie pamiętałam, ale czytałam na jednej stronie). To tyle jeśli chodzi o szczerość scenarzystów.

Nie mówiąc już o tym, że niedawno Marlene utrzymywała, że od początku wiedziała, kim jest A a 2 dni temu producent Oliver Goldstick powiedział, że Mona jako A nie była planowana od początku. I na dowód wystarczy obejrzeć pierwsze odcinki, gdzie znajduje się mnóstwo akcji A, których wykonanie byłoby bardzo trudne dla Mony, albo wręcz niewykonalne (jak wspomniany masaż Em).

Nie wiem naprawdę co denerwuje mnie bardziej: fatalny finał i rozstrzygnięcie sprawy z A czy ta obłuda twórców, z Marlene na czele...

Nie wiem, czy pamiętacie, ale parę stron temu dawałam wypowiedź scenarzystów, którzy mówili, że parę razy zmieniali koncepcję co do tego, kto jest A. Mówiłyście, że to na pewno nieprawda, bo King potwierdziła, że wiedziała, kto jest A od samego początku... jak dla mnie to oni coś kręcą. I bardziej skłaniałabym się ku temu, że dopiero pisząc ostatnie odcinki ustalili ostatecznie, kto będzie A. I stąd różnice między wywiadem a rzeczywistością.
Ewentualnie wywiad mogło udzielać "nad-A", czyli osobnik w czerwonym płaszczu Razz
A nawet, jeśli Ezra nie jest "nad-A", to może być pomocnikiem. Ciągle jestem jeszcze za opcją, że "nad-A" jest Ezria. Wtedy w czerwonym płaszczu byłaby Aria (zresztą ją jako ostatnią widzieliśmy w tym płaszczu, biorąc pod uwagę chronologię).

e: Właśnie sobie obejrzałam 1x10 (odcinek z Camp Mona, Ezrią w samochodzie i A potrącającym Hannę) i mam dziurę w fabule.
Hanna widziała, jak Noel pisze na szybie samochodu Ezry "Widzę was" i uznała, że to on jest A. Pobiegła z tym do dziewczyn i wtedy została potrącona przez A, a następnie dziewczyny dostały smsa "Wiedziała za dużo". To oznaczałoby, że Noel jest A, ale przecież (nie pamiętam, jak) dziewczyny stwierdziły, że to nieprawda. Hanna nie mogła zobaczyć Mony jako A, bo przecież by to zapamiętała. W takim razie co takiego zobaczyła Hanna? W 2x25 potwierdzono, że to Mona ją potrąciła, ale dlaczego?
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Pią Mar 23, 2012 7:37 am

i to tez nie ma sensu.. potraciłą ja bo sie pokłocily, gdy hanna nie chciala z nia na wagary do galerii na zakupy isc, tylko byla w szkole?? kompletny bezsens..;/
przeicez dlatego Mona odwolala zaproszenie dla Hanny.. chyba ze ja cos pominełam?

Mona jako A ratuje Spencer przed Ianem i zrzuca go z wiezy a potem cierze cialo i chowa w tej stodole czy gdzie tam lezało cialo Iana?? Mona mala szczupla niziutka dziewczynka, Ian silny mezczyzna. Skad Mona miała na to siłe??

Jak ogladałam ten odcink miałam wrazenie ze Ian znał tego osobnika tak zabrzmiało jego pytanie "Co ty ty robisz??"
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Vivien Pią Mar 23, 2012 7:50 am

brulion napisał:
e: Właśnie sobie obejrzałam 1x10 (odcinek z Camp Mona, Ezrią w samochodzie i A potrącającym Hannę) i mam dziurę w fabule.
Hanna widziała, jak Noel pisze na szybie samochodu Ezry "Widzę was" i uznała, że to on jest A. Pobiegła z tym do dziewczyn i wtedy została potrącona przez A, a następnie dziewczyny dostały smsa "Wiedziała za dużo". To oznaczałoby, że Noel jest A, ale przecież (nie pamiętam, jak) dziewczyny stwierdziły, że to nieprawda. Hanna nie mogła zobaczyć Mony jako A, bo przecież by to zapamiętała. W takim razie co takiego zobaczyła Hanna? W 2x25 potwierdzono, że to Mona ją potrąciła, ale dlaczego?

A nie dlatego, że Hanna zobaczyła jak Ezra całuje się z Arią i 'A' bało się, że to ujawni, a 'A' miało inny plan? Trochę głupia teoria i naciągana, co może tylko potwierdzić słowa Karoliny, że twórcy się miotali i już nie wiadomo, co jest najgorsze w ich postępowaniu.
A ja dalej obstawiam, że w większości scen to był facet, więc Mona nie mogła być od początku 'A' ani nawet w połowie.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Pią Mar 23, 2012 8:08 am

i choc tego nie chce, tutaj najlepiej pasowałby Ezra... Potracil Hanne zeby ta nic nikomu nie powiedziała o ich zwiazku.
Ian zobaczyl Ezre w kościele.
Ezra wyniosl ciało Iana.

Aria najmiej oberwala od A, wszyscy to wiemy tylko pytanie dlaczego??
Odpowiedz. Bo Ezra nie bedzie narażal swojej dziewczyny albo bo oboje sa zamieszani w bycie A.
"Mózgiem" jest Aria, Ezra wykonuje "brudną" robote Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by frejabeha Pią Mar 23, 2012 9:25 am

Zawsze zastanawiało mnie dlaczego akurat Aria robi "Shh" w czołówce Wink
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Pią Mar 23, 2012 10:50 am

joanna_x0x0 napisał:i to tez nie ma sensu.. potraciłą ja bo sie pokłocily, gdy hanna nie chciala z nia na wagary do galerii na zakupy isc, tylko byla w szkole?? kompletny bezsens..;/
przeicez dlatego Mona odwolala zaproszenie dla Hanny.. chyba ze ja cos pominełam?

Mona jako A ratuje Spencer przed Ianem i zrzuca go z wiezy a potem cierze cialo i chowa w tej stodole czy gdzie tam lezało cialo Iana?? Mona mala szczupla niziutka dziewczynka, Ian silny mezczyzna. Skad Mona miała na to siłe??

Jak ogladałam ten odcink miałam wrazenie ze Ian znał tego osobnika tak zabrzmiało jego pytanie "Co ty ty robisz??"

King tweetowała coś w stylu: "Mona zrobiła Kłamczuchom wszystko, poza dwoma rzeczami. Możecie zgadnąć, które to rzeczy i kto je zrobił?". (Chodzi o to, że wszystkie akcje A były dziełem Mony poza dwiema). Oczywiście możliwości jest więcej, bo nie ma opcji, żeby Mona to wszystko zrobiła, zwłaszcza akcję w kościele. Ciało Iana to na pewno nie jest sprawka Mony.
Tyle, że mamy oczywiście Team A, czyli nie wszystko musiała robić Mona osobiście. Iana mogła zepchnąć inna osoba, pytanie tylko, kto, bo jakoś ani Jenna ani Lucas mi się nie widzą w tej roli Razz

Coraz więcej, tak jak wam, wskazuje mi na Ezrę. Oczywiście wolałabym, żeby i Aria była w to zamieszana, ale sam Ezra to już dobry wątek. A teraz, scenarzyści, dajecie. Chcemy Ezrę jako A.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Justyna Pią Mar 23, 2012 11:40 am

Mnie też zawsze zastanawiało to, że to właśnie Aria robi "shhh" w czołówce. Zresztą cała akcja zaczyna się wtedy jak ona wraca.
Jeśli chodzi o te wskazówki, że Ezra jest A to są naprawdę imponujące, nie wiem jak ludzie to wszystko wyłapują scratch
Tylko, że po tym finale i wypowiedziach twórców, którzy sami mieszają się w wyjaśnieniach nie wiem czy te wszystkie wskazówki nie są przeceną ich możliwości. W ogóle czasem mam wrażenie, że scenarzyści mogliby się wiele nauczyć od fanów i skorzystać z ich pomysłów.
W każdym razie przez długi czas nie brałam pod uwagę ani Ezry ani żadnej z dziewczyn. Teraz po tej czerwono- czarnej sukience Arii i ponownej analizie faktów związanych z nią i Ezrą wcale nie jestem już przekonana o ich zupełnej niewinności.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Pią Mar 23, 2012 12:04 pm

i to Aria jako pierwsza dostaje wiadomośc od "A"

po finale 2go sezonu pomyślałam sobie cos podobnego ze scenarzyści mogliby sie wiele nauczyc od fanow, ktorzy wyłapuja wszytsko wg nich podejrzane jest Smile inna sprawa ze moze scenarzysci tego nie widza wiec sami nie widza jakie szczegoly podaja fanom PLL i stad to wielkie rozczarowanie fanow na ostatni odcinek..


Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Pią Mar 23, 2012 2:55 pm

A ja mam pytanie: czy Aria oddawała ten czerwony płaszcz Spencer? Ten od Ali? Pamiętacie, w jednym z ostatnich odcinków Arii było zimno i w bagażniku Spencer znalazła czerwony płaszcz, który okazał się starym płaszczem Ali. Założyła go i z jego powodu ten chłopak-lotnik pomylił ją z Ali. Czy potem jakoś go przekazała dziewczynom? Może to ten sam płaszcz, który ma na sobie rozmówca Mony w ostatniej scenie finału. Może tym rozmówcą jest Aria?

Jeżeli o mnie chodzi to za bardzo lubię Ezrę, żeby chcieć jego jako A. Za Arią nie przepadam ale strasznie nie chcę, żeby któraś z dziewczyn okazała się zamieszana w A:( Jasne, byłoby to genialne, przewrotne i zaskakujące rozwiązanie, ale jak dla mnie - bardzo nieprzyjemne. No i Team Sparia♥ Nie można rozbić Teamu Sparia:(
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Pią Mar 23, 2012 3:00 pm

Karolina napisał:A ja mam pytanie: czy Aria oddawała ten czerwony płaszcz Spencer? Ten od Ali? Pamiętacie, w jednym z ostatnich odcinków Arii było zimno i w bagażniku Spencer znalazła czerwony płaszcz, który okazał się starym płaszczem Ali. Założyła go i z jego powodu ten chłopak-lotnik pomylił ją z Ali. Czy potem jakoś go przekazała dziewczynom? Może to ten sam płaszcz, który ma na sobie rozmówca Mony w ostatniej scenie finału. Może tym rozmówcą jest Aria?

Jeżeli o mnie chodzi to za bardzo lubię Ezrę, żeby chcieć jego jako A. Za Arią nie przepadam ale strasznie nie chcę, żeby któraś z dziewczyn okazała się zamieszana w A:( Jasne, byłoby to genialne, przewrotne i zaskakujące rozwiązanie, ale jak dla mnie - bardzo nieprzyjemne. No i Team Sparia♥️ Nie można rozbić Teamu Sparia:(

No właśnie Aria NIE ODDAŁA tego płaszcza i dlatego uważam, że to ona rozmawiała z Moną na końcu. To dla mnie jeden z dowodów na to, że to Aria jest A.
Inne:
- A nie ujawniło Ezrii. W pewnym momencie, kiedy Noel chciał ich ujawnić, pomogło im i Noel tego nie zrobił.
- Aria jako osoba, której najmniej się dostało od A
- suknia Arii na balu
A ponieważ niektórych rzeczy Aria nie mogła zrobić (np. w 2x14, kiedy dziewczyny goniły A w szklarni), na pewno pomaga jej Ezra. Ewentualnie mógł to być Lucas. Ale na pewno facet.

A co do wskazówek twórców, to fani widzą co innego a twórcy co innego Razz patrz "wskazówka" Buckleya w 1x12... nikt nie zwrócił na to uwagi, a zwrócono na mnóstwo innych rzeczy, które jak się okazały są zupełnie nieistotne...

Obejrzę sobie jeszcze jakiś odc i znajdę kolejną dziurę w fabule xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Pią Mar 23, 2012 8:46 pm

oficjalnie czyli w odcinku nie oddawała, a czy scenarzysci sobie wymyslili czy go nie oddala, badz jej go ukradziono to nie wiadomo.

Pewnie już to widziałyście ale chyba nic sie nie stanie jesli napisze co bedzie sie działo w 3 sezonie Razz :
Na jednej z fanpage na Facebooku pojawiły się informacje, czego możemy spodziewać się po 3 sezonie. Zapraszamy do czytania

- premiera 5 czerwca

-akcja będzie się toczyć pół roku po finale

-Więcej Holdena- podobno skrywa on jeszcze jedną tajemnicę.

-Więcej Elli

-Proces Garretta- wygląda na to, że są poważne dowody obciążające oficera Reynoldsa.

-Będzie nowa „sprawa Jenny”- co ona jeszcze ukrywa?

-Mona przez ten czas przebywała w Radley Sanitarium- brzmi znajomo?

-Poznamy rodzinę Ezry- wiemy, że ma się pojawić jego brat.

-Alison i Lucas pojawią się w 1 odcinku

wetpaint.com również wypuścił kilka informacji:

Janel Parrish i Tyler Blackburn dostali się do głównej obsady serialu, co oznacza więcej Mony i Caleba.

Na twitterze jeden z fanów zapytał Marlene King o pierwszy raz Toby’ego i Spencer w 3 sezonie. Producentka odpowiedziała:

„Poczekaj na to, poczekaj” (odpowiedź lepsza niż nie Very Happy )

Na pytanie o Czarnego Łabędzia i ujawnienia jego tożsamości producent Oliver Goldstick odpowiedział:

„To może być przedwczesne dla mnie odpowiedzieć na to natychmiast, ale niech powiem krótko: dostaniecie zadowalającą odpowiedź, i będzie wstrząsająca”

Rownież czytałam ze w 3 sezonie wkońcu Aria bedzie miała "sen" z Alli
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Lise Pią Mar 23, 2012 8:59 pm

Część już chyba była na tum forum.

Więcej Mony? Co ona będzie jeszcze robić?
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Pią Mar 23, 2012 11:19 pm

3 sezon ma się skupić na Monie i na jej spojrzeniu na sprawy A ;P pewnie dlatego będzie jej więcej. Szkoda, bo irytuje mnie niesamowicie.

Niestety nie obejrzałam jeszcze żadnego odcinka w poszukiwaniu plotholes ale spodziewajcie się tego w najbliższym czasie Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Justyna Sob Mar 24, 2012 10:28 am

Jak dla mnie pokazywanie Mony w 3 sezonie jest kompletnie bez sensu. Zrobili z nas idiotów, większość jest za to wściekła więc zamiast skupić się na czymś co odciągnie naszą uwagę od rozczarowującego finału to będą nam o tym cały czas przypominać, brawo.

Zastanawiam się czy ten czerwony płaszcz na końcu nie jest zbyt oczywisty, tzn wszyscy wiedzą, że to Aria go miała ostatnio więc nie wiem czy to nie jest "za łatwe". Do tego jej sukienka z balu. Jakieś to wszystko podejrzane. Bo teraz większość osób ją podejrzewa.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Sob Mar 24, 2012 11:49 am

Wszyscy odrzuciliśmy Monę jako A w tym sezonie bo było to rozwiązanie 'za łatwe'. Więc akurat tym bym się nie sugerowała. Scenarzyści pokazali, że przecenianie ich jest błędem a 'zaskakujące, idealne, szokujące' rozstrzygnięcie okazuje się żałosną porażką.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Monika Sob Mar 24, 2012 6:48 pm

Ja mam tylko nadzieję, że oszczędzą akcji z bliźniaczką. Najlepiej, żeby osobą pociągającą za sznurki była/był ktoś z głównych bohaterów.
Monika
Monika
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 133

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Nie Mar 25, 2012 9:53 pm

Zdjęcia z kryjówki A:
Spoiler:

+ ciekawa, choć może lekko przekombinowana teoria dot. ostatniego zdjęcia:
Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Nie Mar 25, 2012 10:25 pm

"więc to dość zaskakujące, że ekipa PLL, która ma zazwyczaj obsesję na punkcie detali, umieściła perukę w jej kryjówce."


ZAISTE.
-_-
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Vivien Pon Mar 26, 2012 9:20 am

Kasia napisał:"więc to dość zaskakujące, że ekipa PLL, która ma zazwyczaj obsesję na punkcie detali, umieściła perukę w jej kryjówce."


ZAISTE.
-_-

Buahaha Laughing

Spoiler:
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Pon Mar 26, 2012 12:28 pm

ja właśnie kupiłam sobie narazie pierwsza część książki dzieki miałam co robic przez weekend na wykładach:P

może Mona w blond perułce była osoba ktora włamywała sie do domu Alli i wtedy gdy np Spencer widziala osobe w blond włosach badz widziałą ze ktoś jest w domu Alli
albo jest w spisku / ma romans z Jasonem,wkońcu sie znaja Razz i kombinuja oboje jak nastraszyc dziewczyny

i stad ta blond perułka w kryjówce "A"
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Pon Mar 26, 2012 1:35 pm

Kasia napisał:"więc to dość zaskakujące, że ekipa PLL, która ma zazwyczaj obsesję na punkcie detali, umieściła perukę w jej kryjówce."


ZAISTE.
-_-

Wiem, też mnie to nieomal do łez doprowadziło, ale ja TYLKO TŁUMACZĘVery Happy
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Justyna Pon Mar 26, 2012 2:44 pm

Heh po tym finale ciężko się nie śmiać czytając takie słowa Razz
Co do kryjówki A to jak dla mnie jest tam wiele przedmiotów, które świadczą o tym, że to nie jest wyłącznie kryjówka Mony-A jeśli w ogóle Mona wiedziała o tej kryjówce. Tam jest mnóstwo zdjęć dotyczących Ali, jej zniknięcia i jej osoby a sama Mona powiedziała, że ma Ali daleko za sobą czy jakoś tak i że niby chciała się zemścić tylko na dziewczynach za to, że zabrały Jej Hannę. Przecież ten kostium, który wisi na drzwiach jest chyba z Halloween to jak Mona mogła go używać jak wtedy niby jeszcze nie była A? W ogóle to się kupy wszystko nie trzyma. Nie rozumiem jak twórcy mogą mówić, że Mona to A skoro jeszcze Ali dostawała wiadomości od A. Wydaje mi się, że ta kryjówka należy do tej osoby, która była u Mony pod koniec odcinka. Mona może nawet tam nigdy nie była wcześniej.

Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Pon Mar 26, 2012 3:16 pm

A czy Mona nie była przebrana w Halloween za kobiete- Kot??

czy to przebranie ktore tam wisi nie było przebraniem Lukasa??
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 23 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 23 z 40 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach