Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x16 Cross Rhodes

+32
sund1ay
Diana
s
andzia
Nika
Żuri
Karolina
ronnie
Nana8180
lassa_2
brulion
shiva89
joanna1205
lily333
depmod
Layla
turtle
Serena
gaspar
Kasia
Justyna
antiba
DairDreamer
aksunia
CallMeLady
Gigi
Karo
Lise
Joanna
pelcia22
frejabeha
Magda
36 posters

Strona 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x16 Cross Rhodes - Page 7 Vote_lcap23%5x16 Cross Rhodes - Page 7 Vote_rcap 23% 
[ 12 ]
5x16 Cross Rhodes - Page 7 Vote_lcap38%5x16 Cross Rhodes - Page 7 Vote_rcap 38% 
[ 20 ]
5x16 Cross Rhodes - Page 7 Vote_lcap25%5x16 Cross Rhodes - Page 7 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
5x16 Cross Rhodes - Page 7 Vote_lcap4%5x16 Cross Rhodes - Page 7 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
5x16 Cross Rhodes - Page 7 Vote_lcap10%5x16 Cross Rhodes - Page 7 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
 
Wszystkich Głosów : 52
 
 

5x16 Cross Rhodes - Page 7 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by sund1ay Pon Lut 27, 2012 7:02 pm

CallMeLady napisał:
bez komentarza lol!

Nie no w porządku, rozumiem że to jest baaardzo mały, za mały szczegół, żeby traktować go poważnie, jednak to naprawdę przykuło moją uwagę i chciałam zapytać, czy może ktoś też zauważył coś takiego czy tylko ja. Nie myślę, żeby był w tym jakiś problem Shocked
sund1ay
sund1ay
Blairena & Dair
Blairena & Dair

Liczba postów : 201

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 7 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Karo Pon Lut 27, 2012 7:24 pm

Pewnie żaden problem, myślę że CallMeLady jest po prostu w szoku,że można tam coś zauważyć. Rany, przewijałam ten fragment kilka razy żeby coś dostrzec i nadal nic nie widzę. Ja nawet bym nie powiedziała,że ona na nich spogląda, nie mówiąc już o tym, że to spojrzenie miałoby mówić "może mogę być z Danem tak szczęśliwa jak Lily i Rufus" to już jest dla mnie kosmos. No,ale jeżeli coś takiego tam dostrzegacie to ja gratuluje.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 7 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by CallMeLady Pon Lut 27, 2012 7:28 pm

sund1ay napisał:
CallMeLady napisał:
bez komentarza lol!

Nie no w porządku, rozumiem że to jest baaardzo mały, za mały szczegół, żeby traktować go poważnie, jednak to naprawdę przykuło moją uwagę i chciałam zapytać, czy może ktoś też zauważył coś takiego czy tylko ja. Nie myślę, żeby był w tym jakiś problem Shocked

problemu nie ma. no moze maly psychologiczny: blad konfirmacji czy jakos tak (wieki temu sie o tym uczylam). Wink
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 7 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Kasia Pon Lut 27, 2012 7:37 pm

No raczej nie, bo sund1ay rzuciła tylko luźne spostrzeżenie, które zaczyna rosnąć do kosmicznych rozmiarów oczywiście. Także proponuję koniec dyskusji.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 7 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by joanna1205 Pon Lut 27, 2012 7:40 pm

CallMeLady napisał:
sund1ay napisał:
CallMeLady napisał:
bez komentarza lol!

Nie no w porządku, rozumiem że to jest baaardzo mały, za mały szczegół, żeby traktować go poważnie, jednak to naprawdę przykuło moją uwagę i chciałam zapytać, czy może ktoś też zauważył coś takiego czy tylko ja. Nie myślę, żeby był w tym jakiś problem Shocked

problemu nie ma. no moze maly psychologiczny: blad konfirmacji czy jakos tak (wieki temu sie o tym uczylam). Wink

CallMelady: plus za wyrażenie w dwóch słowach tego co myślę o całych tych dywagacjach Laughing
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 7 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by esiaczek Pon Lut 27, 2012 7:46 pm

joanna1205 napisał:
CallMeLady napisał:
sund1ay napisał:
CallMeLady napisał:
bez komentarza lol!

Nie no w porządku, rozumiem że to jest baaardzo mały, za mały szczegół, żeby traktować go poważnie, jednak to naprawdę przykuło moją uwagę i chciałam zapytać, czy może ktoś też zauważył coś takiego czy tylko ja. Nie myślę, żeby był w tym jakiś problem Shocked

problemu nie ma. no moze maly psychologiczny: blad konfirmacji czy jakos tak (wieki temu sie o tym uczylam). Wink

CallMelady: plus za wyrażenie w dwóch słowach tego co myślę o całych tych dywagacjach Laughing

chyba po prostu zaczynamy widziec to co chcemy zobaczyc Wink ja chyba tez dostalam malpiego rozumu Smile

esiaczek

Liczba postów : 13

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 7 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by lily333 Pon Lut 27, 2012 7:58 pm

Nawet jeśli takie spojrzenie było, to Blair jednak nie jest Lily. Lily już od młodości miała ciągotki w stronę Brooklynu i artystycznych klimatów. Po prostu wróciła do "korzeni". Blair jest typową snobką, dla której wszystko poza UES jest poniżej jej poziomu.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 7 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Gigi Pon Lut 27, 2012 8:00 pm

boż ktoś zapytał ktoś powiedział że jest małe spojrzenie dyskretne i zróbmy z tego Blair marzącą o tym aby być jak Rufly come on. easy easy :> :>
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 7 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by sund1ay Pon Lut 27, 2012 9:45 pm

Dobra dobra zgadzam się z wami wszystkimi, tylko bez aferki, bo zupełnie nie o to mi chodziło, ale chyba tutaj dyskusja nie ma dalej sensu. Już jutro nowe tematy do rozmów.
sund1ay
sund1ay
Blairena & Dair
Blairena & Dair

Liczba postów : 201

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 7 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach