Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

+31
tajemnicza
Ewa
xoxo-Anja
Karolina287
vanderwoodsen
K.
karolla
Vivien
ronnie
joanna1205
amiya
lily333
pelcia22
Lewandowska
shiva89
Gigi
poster
antiba
Justyna
Joanna
frejabeha
Ella
Serena
CallMeLady
Karo
TheBlairBitchProject
Magda
Żuri
Kasia
Layla
brulion
35 posters

Strona 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by brulion Wto Maj 08, 2012 2:06 am

Wiem, że jeszcze nie wstawiono promo ale boże złoty <3333333333 i ta euforia na chacie <333333 nie wyczekam tego tygodnia <333333333

Gigi edit: proszę o wrzucanie znaczących spoilerów w [spoiler]
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Layla Wto Maj 08, 2012 2:07 am

dzięki temu promo cały czas się śmieję i na 100% nie zasnę xD
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Kasia Wto Maj 08, 2012 2:08 am

Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Wto Maj 08, 2012 2:12 am

Spojrzenie Chucka w momencie gdy Serena mówi, ze Blair wciąz kocha Chucka. Very Happy

Nigdy w życiu tak nie kibicowałam Serenie. Rozwal Dair i niech będzie Derena i Chair. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Layla Wto Maj 08, 2012 2:31 am

No i tu już nie jest tak dobrze...
[You must be registered and logged in to see this link.]
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Magda Wto Maj 08, 2012 2:36 am

Spodziewałam się, że to Serena namiesza, ale wow. Scenarzyści chyba posunęli się bardzo daleko.



Jeżeli mnie ucho nie myli, to w kanadyjskim promo mamy:

Chuck: Nie chcę być panem Blair Waldorf. Jestem Chuck Bass.
Dan: Manipulowałaś mną, żebym pomyślał, że to koniec i żebym ją zdradził.
Blair: Tak, mówię poważnie. Chcę, żebyś zniknęła na dobre.
Dan: Czy ty w ogóle chcesz być w tym związku?
Blair: Oczywiście.
Chuck: Nie mogę dalej grać w tę grę, Blair. Muszę iść dalej.
Dan: Sereno, nie ma "nas".
Blair: Odkryjesz każdy sekret Sereny. Muszę mieć największy, żeby ją zniszczyć.
Chuck: Ja wyciągnąłem cię z ukrycia, ja ochroniłem cię przed wrogiem, ja zbudowałem to Empire!
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Wto Maj 08, 2012 3:11 am

No ej, no. :c

Czy Chuck z Bartem są na dachu? :oooo
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Layla Wto Maj 08, 2012 3:22 am

To, że będzie scena na dachu było chyba wiadome. Teraz tylko pytanie jak się zakończy. Ale jak jestem cały czas dobrej myśli Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by TheBlairBitchProject Wto Maj 08, 2012 3:43 am

a wiecie moze co za piosenka leci do tego proma ? - fajna jest Very Happy
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Karo Wto Maj 08, 2012 8:19 am

No i kanadyjskie promo oczywiście nieco zepsuło mój zapał związany z ostatnim odcinkiem, ale tak czy siak jest Derena Very Happy siabadabada Very Happy

Chuck coś więcej mówi na początku promo : I don't want to be Mr Blair Waldorf, I'm Chuck Bass he? coś w tym stylu Very Happy

Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Wto Maj 08, 2012 8:22 am

Dokładnie, I don't want to be mister Waldorf.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by CallMeLady Wto Maj 08, 2012 9:11 am

nie ogarniam!!! chyba oszaleje... c affraid

a na serio, to nie czaje, co oni planuja. no juz wiemy po promo, ze zniszczenie przyjazni B i S, ale serio o co z S chodzi to nie wiem.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Serena Wto Maj 08, 2012 9:18 am

o jezusie, przestraszyłam się tego kanadyjskiego promo ! Very Happy
coś czuję, że to będzie jeden z najbardziej pokręconych odcinków ;D ale zobaczcie jak można przedstawić historię: w tym pierwszym promo jest sex Dereny, Serena mówi, że Blair kocha Chucka i te spojrzenia Chair..natomiast w drugim jest sex Dereny ale i kłótnia, a Blair kłóci się z Chuckiem. ach ci manipulanci Very Happy

btw. komu Blair mówi o sekretach Sereny? to nie jest może Penelope? i co do tego, żeby Serena zniknęła na dobre, to skojarzył mi się 1x02, kiedy Blair mówi, że odkryła, że spała z Natem. ach, te nawiązania..jeszcze ten bar..

boję się, really ;p Chuck zdenerwowany na dachu..mam złe przeczucia, nie wytrzymam do następnego tygodnia -;-
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Ella Wto Maj 08, 2012 9:20 am

Czyli rzeczywiście Dan prześpi się z Sereną?
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by brulion Wto Maj 08, 2012 9:23 am

Omg, nie, producenci wypuścili foiler.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by frejabeha Wto Maj 08, 2012 9:25 am

Oj myślę, że to promo sieje dużo zamętu w głowach widzów i o to chodzi. Przeczuwam, że Serena jednak nie prześpi się z Danem. Zobaczymy. Ciekawe tylko kto tym razem wystąpi w roli Chucka podglądającego Nate'a i Serenę w pilocie hehe


Ostatnio zmieniony przez frejabeha dnia Wto Maj 08, 2012 9:26 am, w całości zmieniany 1 raz
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Serena Wto Maj 08, 2012 9:26 am

brulion napisał:Omg, nie, producenci wypuścili foiler.
jaki foiler? ;o
Przeczuwam, że Serena jednak nie prześpi się z Danem, lecz z Gabem. Ciekawe tylko kto tym razem wystąpi w roli Chucka podglądającego Nate'a i Serenę w pilocie hehe

No ale są wyraźne sceny, że się prześpi haha. I jeszcze w dodatku kłótnia, więc to możliwe ; ]
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by brulion Wto Maj 08, 2012 9:29 am

Nie no, to była ironia. Skoro w promo jest scena, że ze sobą śpią, to chyba się ze sobią prześpią nie??
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by frejabeha Wto Maj 08, 2012 9:31 am

brulion napisał:Nie no, to była ironia. Skoro w promo jest scena, że ze sobą śpią, to chyba się ze sobią prześpią nie??

Nauczyłam się nie do końca ufać promom. Szczególnie tym, które dotyczą finałowych odcinków. Zastanawia mnie ten Gabe hehe Wink
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by brulion Wto Maj 08, 2012 9:51 am

Ej właśnie. Teraz mi się przypomniało, że czytałam taki spoiler, że Serena prześpi się z kimś, kto od tyłu wygląda jak jeden z głównych bohaterów. I spanikowałam, że to nie Dan na tym promo, ale przecież pokazują go od przodu ;oo
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by frejabeha Wto Maj 08, 2012 9:57 am

Był też ten spoiler, że w życiu S pojawi się więcej niż jeden facet. To mogłoby wyjaśniać jej seks z Gabem (o ile coś takiego w ogóle będzie miało miejsce).
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Wto Maj 08, 2012 9:58 am

Znaczy niby, że B miała ich podglądać i pomyśleć, ze to dan i z nim zerwac? Miałoby to sens, ale kurde, przecież widać, że to jest on. ;x
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Serena Wto Maj 08, 2012 9:59 am

to nieźle Serenka. kilka facetów w jednym odcinku haha Very Happy chociaż szkoda, że wszystko zwalili na ten jeden odcinek,mogli trochę to pociągnąć ; ]
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Joanna Wto Maj 08, 2012 10:00 am

nie dziwie sie Blair takie jakby deja vu z pilota wiemy ze Serena i Nate przespali sie ze soba w barze a w tym odcinku widac ze to Serena i Dan. w 23 odcinku wyznaja sobie ze sa dla siebie najlepszymi przyjaciolkami, a w 24 S seksuje sie z kolejnym chłopakiem Blair;/


kim jest Gabe??
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by brulion Wto Maj 08, 2012 10:07 am

To lider Cobra Starship, ma zagrać w następnym odcinku xD I powiedział, że będzie dużo seksu w finale.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach