Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

+31
tajemnicza
Ewa
xoxo-Anja
Karolina287
vanderwoodsen
K.
karolla
Vivien
ronnie
joanna1205
amiya
lily333
pelcia22
Lewandowska
shiva89
Gigi
poster
antiba
Justyna
Joanna
frejabeha
Ella
Serena
CallMeLady
Karo
TheBlairBitchProject
Magda
Żuri
Kasia
Layla
brulion
35 posters

Strona 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by frejabeha Wto Maj 08, 2012 10:18 am

Były przecież też te info o "love interest" dla S, którym nie jest Dan. Proma zawsze mieszają i zazwyczaj są błędnie odbierane. Wiem, że widać stosunkowo dobrze DS na tym promo, ale tak samo byłam przekonana, że w finale sezonu czwartego będzie seks Dereny, a okazało się, że to Ivy, a nie S.
Jak mówię, zobaczymy. Na razie niczego nie zakładam z góry, ale mam swoje podejrzenia Wink
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Justyna Wto Maj 08, 2012 10:35 am

I jak ja mam wytrzymać do następnego tygodnia? I jak można tak ludzi zwodzić? Sad Razz Po pierwszym promo tak się ucieszyłam, że aż okrzyk sam mi się wyrwał ale niestety za chwilę to się zmieniło. Zaszaleli nie powiem.
Jeżeli rzeczywiście będzie Derena sex przez gierki S to ja wysiadam. Kłótnie między Blair i Sereną zawsze były ciekawe ale ja jednak wolę je jako BFF a ponowne przespanie się z facetem przyjaciółki to już raczej definitywny koniec ich relacji. Nie podoba mi się to No
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Ella Wto Maj 08, 2012 10:35 am

To by było za proste gdyby był to Dan, więc pewnie nie jest.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Layla Wto Maj 08, 2012 11:13 am

Jeżeli Serena prześpi się z Danem, to najprawdopodobniej będzie otwarte zakończenie sezonu i takiego rozwiązania bym chyba chciała najbardziej Smile Jeżeli chodzi o Chair, to nie wiem, ja ciągle jestem dobrej myśli, ale na Dair i Derene chyba nie ma co liczyć w tym sezonie. Blair raczej nie wróci do Dana po tym, jak się prześpi z Sereną, a Dan do Sereny, przynajmniej tak sugeruje ta ich kłótnia. Więc pewnie znowu się nic nie wyjaśni, dadzą nam jakiś cliffhanger, a w przyszłym sezonie będzie czworokąt :/
Swoją drogą brak pomysłowości scenarzystów mnie rozwala. Znowu w finale chłopak Blair się prześpi z kimś innym, ponieważ myśli, że to ostateczny koniec ich związku.
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by antiba Wto Maj 08, 2012 11:28 am

Jak Dan przespi sie z Serena to bedzie dupkiem skonczonym Sad
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by CallMeLady Wto Maj 08, 2012 11:45 am

wydaje mi sie, ze sie nie przespi, bo to bylby definitywny koniec Dair. skoro maja skonczyc Chair (tak przypuszczam) to nie moga Dair.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Ella Wto Maj 08, 2012 11:58 am

Pytanie do fanów Dair - jeśli Dan prześpi się z Sereną to przestaniecie kibicować Dair?
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by frejabeha Wto Maj 08, 2012 12:04 pm

Ella napisał:Pytanie do fanów Dair - jeśli Dan prześpi się z Sereną to przestaniecie kibicować Dair?

Nie przestałabym im kibicować tak jak fani Chair nie przestali być za tym związkiem mimo, że Chuck przespał się z Jenny. Tylko problem w tym, że Dan nie jest Chuckiem, nigdy nie był. Przez chwilę pomyślałam, ze to czerpanie pomysłu z S1 i S3. Z jednej strony DS na imprezie rozwodowej Sheppardów jak NS na ich ślubie. Z drugiej Dan, który tak jak Chuck myśli, że został odrzucony przez B i w 5 minut potem ląduje z inną w łóżku. Jednak to by było całkowicie nie stylu Dana, który aniołem nie jest, ale do zagrań w stylu Chucka mu daleko. Zobaczymy. Nie wydaje mi się, żeby to Derena reunion było takie oczywiste.
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Justyna Wto Maj 08, 2012 12:09 pm

Ella napisał:Pytanie do fanów Dair - jeśli Dan prześpi się z Sereną to przestaniecie kibicować Dair?

Gdyby brać pod uwagę takie zagrania to chyba nikomu bym nie kibicowała Razz Poza tym to też zależy od okoliczności wg mnie. Ja kibicuje Chair oczywiście ale bardzo bym nie chciała żeby Dan zrobił coś takiego Blair, nie chcę żeby zniszczyli jedną z niewielu dobrych postaci. Chyba, żeby Blair powiedziała, że nie chce z nim być. Wtedy on się pociesza u Sereny ale jest wolny tak jak S, może to nie super mądre ale obydwoje są wolni, B nie chce z nim być także ok ale w innym przypadku jestem na NIE.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by poster Wto Maj 08, 2012 12:09 pm

Wydaje mi się, że Dan nie prześpi się z Sereną, a w tej ostatniej scenie ktoś inny będzie się z nią całował. Pewnie ten nowy bohater.
poster
poster
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by antiba Wto Maj 08, 2012 12:20 pm

Ja na pewno bym miala klopoty z odbieraniem postaci samego Dana. Takie zachowanie do niego w ogole nie pasuje, to taka kalka z sezonu 3. 5 sezonow byl porzadnym facetem (oczywiscie z potyczkami!) i nagle ma zdradzac osobe ktora mega kocha? Ja Chair po hotelu i przespaniu sie z Jenny powiedzialam goodbye, bo bardzo siebie ranili, wiec na pewno wolalabym zeby Dair sie kumplowali a nie byli ze soba po takowym zajsciu. O ile byloby to w ogole mozliwe XD Przespanie sie z Serena, zwlaszcza ze Dan nic do niej nie czuje to jest okropne zachowanie i w stosunku do jednej i do drugiej dziewczyny;x
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Wto Maj 08, 2012 1:06 pm

Generalnie jakby Dan zrobił coś takiego B to wątpię, by w przeciwieństwie do Chucka dostał drugą szansę. Serena kolejny raz odbija jej faceta, kolejny raz jej facet myśli, że go nie chce i ją zdradza...Chyba za dużo jak na jeden raz Razz
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Wto Maj 08, 2012 1:06 pm

Someonelikeyou napisał:Spodziewałam się, że to Serena namiesza, ale wow. Scenarzyści chyba posunęli się bardzo daleko.



Jeżeli mnie ucho nie myli, to w kanadyjskim promo mamy:

Chuck: Nie chcę być panem Blair Waldorf. Jestem Chuck Bass.
Dan: Manipulowałaś mną, żebym pomyślał, że to koniec i żebym ją zdradził.
Blair: Tak, mówię poważnie. Chcę, żebyś zniknęła na dobre.
Dan: Czy ty w ogóle chcesz być w tym związku?
Blair: Oczywiście.
Chuck: Nie mogę dalej grać w tę grę, Blair. Muszę iść dalej.
Dan: Sereno, nie ma "nas".
Blair: Odkryjesz każdy sekret Sereny. Muszę mieć największy, żeby ją zniszczyć.
Chuck: Ja wyciągnąłem cię z ukrycia, ja ochroniłem cię przed wrogiem, ja zbudowałem to Empire!

kARO88 napisał:No i kanadyjskie promo oczywiście nieco zepsuło mój zapał związany z ostatnim odcinkiem, ale tak czy siak jest Derena Very Happy siabadabada Very Happy

Chuck coś więcej mówi na początku promo : I don't want to be Mr Blair Waldorf, I'm Chuck Bass he? coś w tym stylu Very Happy


OLABOGA!!!!

Bair i Chuck schowajcie się ze swoim pierścieniem. Serena samo zło to jest to!! shippuję evil Serenę jak nic xD wiedziałam, że kiedyś znudzi się jej jagodowa Serena Very Happy

ale jazda. jeżeli Dan prześpi się po pijaku z Sereną to będzie jak nic nawiązanie do Serenate i trochę do Chenny. ale jeżeli nie prześpi się to też będzie nawiązanie do nich tylko Dan najlepiej wyjdzie z całej trójki.

nie mogę zrozumieć czy on prześpi się czy nie. bo mówi chyba would czyli nie zdradził jednak?? omg. moje serce. już nie wiem. ale Serena będzie skreślona u Blair. jezu.

poza tym lol Chuckuś jak sam nie skoczy to zepchnie Barta xDD

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty dsssssss

Pisanie by Gigi Wto Maj 08, 2012 1:29 pm



scena Dereny jest super hot Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]

może to sen?? Razz co nie ma sensu, ale dziwne są te zlepki. bo najpierw Dan mówi, że nie ma NAS. potem Serena dziwnie MOŻESZ ROZPIĄĆ MOJĄ SUKIENKĘ?? wtf xD a potem seks bez ubrań. a nagle Dan w koszuli i Serena też ubrana i Dan, że chciała go wrobić. nie rozumiem nic Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Karo Wto Maj 08, 2012 1:38 pm

Ja to bym chciała żeby Dan wrócił po rozum do głowy i uświadomił sobie, że jednak S. jest miłością jego życia hahah i wtedy sex scene Very Happy
no, ale tak zapewne nie będzie Razz

jak dla mnie to tam ewidentnie jest Dan i Serena, o ile S. można jeszcze pomylić z Lolą lub Ivy o tyle szopy Dana nie można z nikim pomylić. Ale może być też tak,że Dan nagle podczas gry wstępnej dozna olśnienia i wyskoczy "nie, nie mogę tego zrobić" i wyjdzie Very Happy a później S. będzie rozpowiadać, że z nim spała i zrobi się wielkie zamieszanie.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Wto Maj 08, 2012 1:44 pm

będzie CALL ME BLAIR ahaha xD to byłby mój nowy nick wtedy Very Happy myślę, że Serena walnie coś w stylu I love you more than Blair. albo my plan works xD bo kurcze Dan używa would więęęc eee. Magda pomocy xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Kasia Wto Maj 08, 2012 1:47 pm

Matko jedyna, mam wrażenie że scenarzyści sobie piszą ten scenariusz w ogóle nie biorąc pod uwagę charakteru postaci, po prostu wkładają kogo mają ochotę w jakąś rolę i zadowoleni xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by shiva89 Wto Maj 08, 2012 1:49 pm

mnie sie wydaje ze S nie przespi sie z D,i to bedzie ten drugi koles podobny do Dana od tylu,natomiast widziac wyraznie ze sie caluja...wiec to tez jakiegos rodzaju zdrada
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Wto Maj 08, 2012 1:51 pm

Z jednej strony tutaj może to być każda blondynka zamiast Sereny [You must be registered and logged in to see this image.]
Bo wątpię by było to przypadkowe zasłonięcie włosami, wygląda bardziej na celowy zabieg. Ale przecież potem ewidentnie widać, że to S. Neutral I tak samo, że to Dan.
A sny miały chyba być dwa i były?
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Wto Maj 08, 2012 1:51 pm

a mi się wydaję, że jest spoko. Serenka nie miała problemów z przeleceniem jednego chłopaka Blair. dlaczego ma mieć problem z drugim?? xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Wto Maj 08, 2012 1:51 pm

Co do Sereny to akurat nie mam wątpliwości, ale Dan? ;o
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Wto Maj 08, 2012 1:53 pm

imo albo zerwali albo Serena powiedziała, że Blair przyjęła oświadczyny Chucka czy coś w ten klimat. bo przecież Serenka zatrzymała Blair przed pójściem do Dana Neutral
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty promo

Pisanie by Joanna Wto Maj 08, 2012 1:56 pm

Ella napisał:Pytanie do fanów Dair - jeśli Dan prześpi się z Sereną to przestaniecie kibicować Dair?

kibicuje Dair jako parze przyjaciół, bo jako para zakochanych to nie sprawdzaja sie zbytnio dobrze, kazdy widzi ze to Dan kocha Blair i zrobiłby dla niej wszystko Razz ale ona dla niego już nie Razz i jako parze przyjaciół nadal im bede kibicować Razz jeśli Dan prześpi się z Serena to Blair wróci do Chucka Wink i bedzie definitywny koniec przyjaźni między Blair i Sereną. w szkole S zdetronizowała Blair ale szkoła się dawno temu skończyła i nie ma już Queen B, co zrobi S jeśli się znienawidzą ?? Takich rzeczy nie da się naprawić jeśli zrobiło się to po raz drugi
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Karo Wto Maj 08, 2012 2:07 pm

Gigi napisał:

[You must be registered and logged in to see this image.]

może to sen?? Razz co nie ma sensu, ale dziwne są te zlepki. bo najpierw Dan mówi, że nie ma NAS. potem Serena dziwnie MOŻESZ ROZPIĄĆ MOJĄ SUKIENKĘ?? wtf xD a potem seks bez ubrań. a nagle Dan w koszuli i Serena też ubrana i Dan, że chciała go wrobić. nie rozumiem nic Very Happy

Nooo ta scena wygląda jak ze snu Wink W dodatku aż bije po oczach nawiązanie do Serenate. Widać ewidentnie, że to Dan, ale coś w tym wszystkim nie gra. To takie niepodobne do niego.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Wto Maj 08, 2012 2:08 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

xDD biedny Chucky Sad ale Ed rozwala system mimiką. co za chłop Very Happy niech już Chuck skacze. Ed będzie wolny Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 2 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach