Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

+31
tajemnicza
Ewa
xoxo-Anja
Karolina287
vanderwoodsen
K.
karolla
Vivien
ronnie
joanna1205
amiya
lily333
pelcia22
Lewandowska
shiva89
Gigi
poster
antiba
Justyna
Joanna
frejabeha
Ella
Serena
CallMeLady
Karo
TheBlairBitchProject
Magda
Żuri
Kasia
Layla
brulion
35 posters

Strona 4 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by brulion Wto Maj 08, 2012 8:10 pm

Someonelikeyou napisał:
brulion napisał:
Ella napisał:Nie wierzę, że Dan świadomie zdradzi Blair, to nie w jego stylu.

Dan zawsze czuje coś do Sereny (staram się nie mówić tego jako shipperka Dereny). W 3x22, kiedy, przypominam, ciągle był z Vanessą, całował się z Sereną i chciał jechać do niej do Paryża, żeby powiedzieć jej, że chce z nią być. Mając wówczas dziewczynę.
IMHO tak, jak Blair ciągle wraca do Chucka, nawet, jeśli jest z Nate'm/Louisem/Danem, tak Dan ciągle wraca do Sereny.

Z całym szacunkiem do DS, ale przez cały sezon nie mieliśmy żadnego znaku ze strony Dana, że nadal jest zakochany w Serenie. Inna sprawa to - jeżeli będzie to tzw. "rebound sex", to w fatalnym świetle stawia Dana. Może nie tak fatalnym, jak Serenę, ale naprawdę złym. Alkohol nie jest dla mnie wymówką.

Mam nadzieję, że scenarzyści rozegrają to z głową, ale w GG nadzieja jest chyba matką głupich, he.

Z tego, co pamiętam, to w sezonie 3 też nie było. Dopiero na końcu 3x21, kiedy Dan pojechał z Sereną odprowadzić ojca. Pamiętam, że byłam w ogromnym szoku, kiedy pokazali, kto siedzi z nią w tej limuzynie. Ale mogę się mylić, bo słabo pamiętam ten sezon.
Ciągle naiwnie wierzę, że to nie będzie rebound sex, tylko... 'realize sex'? xD Nie wiem. Myślę, że Dan nie prześpi się z Sereną tak po prostu, akurat to nie jest w jego stylu, seks ma dla niego duże znaczenie, zwłaszcza z Sereną. Nie mogę tego poskładać jakoś sensownie w całość.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Ella Wto Maj 08, 2012 8:11 pm

Someonelikeyou napisał:
brulion napisał:
Ella napisał:Nie wierzę, że Dan świadomie zdradzi Blair, to nie w jego stylu.

Dan zawsze czuje coś do Sereny (staram się nie mówić tego jako shipperka Dereny). W 3x22, kiedy, przypominam, ciągle był z Vanessą, całował się z Sereną i chciał jechać do niej do Paryża, żeby powiedzieć jej, że chce z nią być. Mając wówczas dziewczynę.
IMHO tak, jak Blair ciągle wraca do Chucka, nawet, jeśli jest z Nate'm/Louisem/Danem, tak Dan ciągle wraca do Sereny.

Z całym szacunkiem do DS, ale przez cały sezon nie mieliśmy żadnego znaku ze strony Dana, że nadal jest zakochany w Serenie. Inna sprawa to - jeżeli będzie to tzw. "rebound sex", to w fatalnym świetle stawia Dana. Może nie tak fatalnym, jak Serenę, ale naprawdę złym. Alkohol nie jest dla mnie wymówką.

Mam nadzieję, że scenarzyści rozegrają to z głową, ale w GG nadzieja jest chyba matką głupich, he.

Magda, a myślisz, że to Dan jest w promo obściskujący się z S?
Może jest sex Derenate w lofcie, a na przyjęciu u Shepardów S jest z tym guest star? Miało być w końcu dużo seksu w finale, a jeden numerek, to nie dużo
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Vivien Wto Maj 08, 2012 8:13 pm

Nie wyobrażam sobie żeby mieli zniszczyć Dair w taki sposób po tym ile zebrali pozytywnych recenzji za ich wątek. Myślę że Dan się opanuje w jakiś sposób. Pytanie jak bardzo wpłynie to na Blair - czy skreśli go na miejscu za prawie zdradę czy też będzie w stanie mu wybaczyć i dokopie tylko Serenie.

Mam odczucie, że niezależnie od tego czy dojdzie do powtórki z wesela Sheppardów czy też nie, Blair i Serena jako przyjaciółki są skończone. I tak jak Magda pisała - tego już się nie da uratować.

brulion napisał:Myślę, że Dan nie prześpi się z Sereną tak po prostu, akurat to nie jest w jego stylu, seks ma dla niego duże znaczenie, zwłaszcza z Sereną. Nie mogę tego poskładać jakoś sensownie w całość.
Tak - szczególnie jak poszedł w tango z Georginą w 3. sezonie. Nikt mi nie powie, że to był meaning sex. Jasne, że dla Dana jako postaci byłoby lepiej, aby jego hook up z Sereną coś znaczył, ale nie można wykluczyć czegoś wprost przeciwnego.

PS Nie ma to jak oglądać promo odcinka finałowego jak się nie widziało wcześniejszego. Cóż, pokusa była silniejsza Laughing


Ostatnio zmieniony przez Vivien dnia Wto Maj 08, 2012 8:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by brulion Wto Maj 08, 2012 8:16 pm

Ella napisał:
Someonelikeyou napisał:
brulion napisał:
Ella napisał:Nie wierzę, że Dan świadomie zdradzi Blair, to nie w jego stylu.

Dan zawsze czuje coś do Sereny (staram się nie mówić tego jako shipperka Dereny). W 3x22, kiedy, przypominam, ciągle był z Vanessą, całował się z Sereną i chciał jechać do niej do Paryża, żeby powiedzieć jej, że chce z nią być. Mając wówczas dziewczynę.
IMHO tak, jak Blair ciągle wraca do Chucka, nawet, jeśli jest z Nate'm/Louisem/Danem, tak Dan ciągle wraca do Sereny.

Z całym szacunkiem do DS, ale przez cały sezon nie mieliśmy żadnego znaku ze strony Dana, że nadal jest zakochany w Serenie. Inna sprawa to - jeżeli będzie to tzw. "rebound sex", to w fatalnym świetle stawia Dana. Może nie tak fatalnym, jak Serenę, ale naprawdę złym. Alkohol nie jest dla mnie wymówką.

Mam nadzieję, że scenarzyści rozegrają to z głową, ale w GG nadzieja jest chyba matką głupich, he.

Magda, a myślisz, że to Dan jest w promo obściskujący się z S?
Może jest sex Derenate w lofcie, a na przyjęciu u Shepardów S jest z tym guest star? Miało być w końcu dużo seksu w finale, a jeden numerek, to nie dużo

Może nie chodzi o ilość, tylko o jakość. Sceny z promo są dosyć soczyste, nie powiem Razz To chyba największa dawka seksu od początku sezonu. Chyba nawet największa od piano sex w 4x07.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Magda Wto Maj 08, 2012 8:20 pm

brulion napisał:
Someonelikeyou napisał:
brulion napisał:
Ella napisał:Nie wierzę, że Dan świadomie zdradzi Blair, to nie w jego stylu.

Dan zawsze czuje coś do Sereny (staram się nie mówić tego jako shipperka Dereny). W 3x22, kiedy, przypominam, ciągle był z Vanessą, całował się z Sereną i chciał jechać do niej do Paryża, żeby powiedzieć jej, że chce z nią być. Mając wówczas dziewczynę.
IMHO tak, jak Blair ciągle wraca do Chucka, nawet, jeśli jest z Nate'm/Louisem/Danem, tak Dan ciągle wraca do Sereny.

Z całym szacunkiem do DS, ale przez cały sezon nie mieliśmy żadnego znaku ze strony Dana, że nadal jest zakochany w Serenie. Inna sprawa to - jeżeli będzie to tzw. "rebound sex", to w fatalnym świetle stawia Dana. Może nie tak fatalnym, jak Serenę, ale naprawdę złym. Alkohol nie jest dla mnie wymówką.

Mam nadzieję, że scenarzyści rozegrają to z głową, ale w GG nadzieja jest chyba matką głupich, he.

Z tego, co pamiętam, to w sezonie 3 też nie było. Dopiero na końcu 3x21, kiedy Dan pojechał z Sereną odprowadzić ojca. Pamiętam, że byłam w ogromnym szoku, kiedy pokazali, kto siedzi z nią w tej limuzynie. Ale mogę się mylić, bo słabo pamiętam ten sezon.
Ciągle naiwnie wierzę, że to nie będzie rebound sex, tylko... 'realize sex'? xD Nie wiem. Myślę, że Dan nie prześpi się z Sereną tak po prostu, akurat to nie jest w jego stylu, seks ma dla niego duże znaczenie, zwłaszcza z Sereną. Nie mogę tego poskładać jakoś sensownie w całość.

Z tego, co pamiętam to DS miało silne wibracje w premierze, he. W tym sezonie DS ma wibracje, ale tylko ze strony Sereny. Jeżeli Dan jest nieświadomy, to jest dość długo nieświadomy Wink

Ella napisał:
Someonelikeyou napisał:
brulion napisał:
Ella napisał:Nie wierzę, że Dan świadomie zdradzi Blair, to nie w jego stylu.

Dan zawsze czuje coś do Sereny (staram się nie mówić tego jako shipperka Dereny). W 3x22, kiedy, przypominam, ciągle był z Vanessą, całował się z Sereną i chciał jechać do niej do Paryża, żeby powiedzieć jej, że chce z nią być. Mając wówczas dziewczynę.
IMHO tak, jak Blair ciągle wraca do Chucka, nawet, jeśli jest z Nate'm/Louisem/Danem, tak Dan ciągle wraca do Sereny.

Z całym szacunkiem do DS, ale przez cały sezon nie mieliśmy żadnego znaku ze strony Dana, że nadal jest zakochany w Serenie. Inna sprawa to - jeżeli będzie to tzw. "rebound sex", to w fatalnym świetle stawia Dana. Może nie tak fatalnym, jak Serenę, ale naprawdę złym. Alkohol nie jest dla mnie wymówką.

Mam nadzieję, że scenarzyści rozegrają to z głową, ale w GG nadzieja jest chyba matką głupich, he.

Magda, a myślisz, że to Dan jest w promo obściskujący się z S?
Może jest sex Derenate w lofcie, a na przyjęciu u Shepardów S jest z tym guest star? Miało być w końcu dużo seksu w finale, a jeden numerek, to nie dużo

Tak, myślę, że jest to Dan. Jedynie nie wiem, czy dojdzie do seksu. Po wypowiedzi Dana stawiałabym na nie, ale z powodu GG nie jestem tego taka pewna Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by karolla Wto Maj 08, 2012 8:43 pm

a mi się zdaje że to może nie być Dan, myśle że Serena z premedytacją namiesza, może uświadomi sobie jak Dair bardzo jest poważne skoro B chce wyjechac z Danem do Rzymu i jej odwali, na pewno namiesza przez co Dan zrobi coś głupiego - na pewno całuje się z Sereną, bo to widzimy w promo, a co do sexu to mam wątpliwości czy to on, skoro ma gościnnie wystąpić ten koleś który od tyłu może przypominać Dana, więc może to on? może Serenie nie uda się uwieść Dana ale będzie chciała żeby B ich przyłapała więc prześpi się z tym kolesiem Blair ich zobaczy tak jak Chuck widział Nate'a i Serene na weselu i pomyśle że to Dan - no nie wiem trochę pogmatwane ale myślę że w GG możliwe

Co do całego dialogu Chuck w tych promach to nie odbierałabym tego dosłownie, wiadomo że jest to w różny sposób pomontowane, więc się okaże.

Mi wydaje się że Chair pewnie nakręcają żeby zwiększyć zainteresowanie, jednak myśle że B wybierze Dana ale przez intrygi Sereny to się posypie
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by joanna1205 Wto Maj 08, 2012 8:47 pm

Mnie jednak najbardziej zastanawia to zdjęcie z Georginą. Bo o ile można sobie pospekulować na temat promo - przespał, nie przespał, Dan czy nie Dan, to kompletnie nie wiem jak wpleść w tą całą historię Georginę? I co robi w aucie z Danem z tym przebiegłym uśmieszkiem na twarzy.............? Mam! W ostatniej scenie Dan wsiada do samochodu w której siedzi Georgina i mówi - Udało się! Blair odebrała mi moją małą siostrzyczkę, teraz ja zniszczyłem na zawsze jej relacje z Sereną, która była dla niej jak siostra. Na to Georgina - teraz, kiedy nie ma już B. przy Serenie, w końcu możemy znowu razem pić i ćpać. Poza tym w końcu zemściłam się na Blair za wysłanie na kolonie jezusową Twisted Evil

xoxo GG

Ok, trochę pojechała, ale na prawdę nie mam pomysłu jak to wszystko wytłumaczyć Very Happy
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Karo Wto Maj 08, 2012 8:59 pm

Nie wiem, nie wiem, ale ja tam wszędzie widzę Dana, nawet 0:13 widać ten jego charakterystyczny busz. Tak poprzeglądałam zdjęcia tego Gabe'a na necie i nie znalazłam żadnego zdjęcia, na którym przypominałby fryzurą Dana, nikt nie ma takiego afro Very Happy

Pytanie tylko czy do czegoś dojdzie, może Dan powie stop. Z drugiej strony wydają się być w dosyć zaawansowanym stadium, Dan już bez koszulki Wink Skoro w finałowym odcinku ma być dużo seksu to może najpierw będą mieli jakąś scenę i do niczego nie dojdzie, a później finalnie jednak będzie ten sex. Sceny w promo są tak wymieszane, że niewiadomo co następuje po czym;P

W ogóle to ja nie wiem jak oni to wszystko chcą zmieścić w jednym odcinku i żeby to jeszcze miało ręce i nogi Very Happy
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Magda Wto Maj 08, 2012 9:00 pm

joanna1205 napisał:Mnie jednak najbardziej zastanawia to zdjęcie z Georginą. Bo o ile można sobie pospekulować na temat promo - przespał, nie przespał, Dan czy nie Dan, to kompletnie nie wiem jak wpleść w tą całą historię Georginę? I co robi w aucie z Danem z tym przebiegłym uśmieszkiem na twarzy.............? Mam! W ostatniej scenie Dan wsiada do samochodu w której siedzi Georgina i mówi - Udało się! Blair odebrała mi moją małą siostrzyczkę, teraz ja zniszczyłem na zawsze jej relacje z Sereną, która była dla niej jak siostra. Na to Georgina - teraz, kiedy nie ma już B. przy Serenie, w końcu możemy znowu razem pić i ćpać. Poza tym w końcu zemściłam się na Blair za wysłanie na kolonie jezusową Twisted Evil

xoxo GG

Ok, trochę pojechała, ale na prawdę nie mam pomysłu jak to wszystko wytłumaczyć Very Happy

Pierwsza moja myśl to - chcą pozbyć się GG.

Spoiler:

Biorąc pod uwagę fakt, że te sceny są po wszystkich zajściach, a nawet może jest to tzw. coda, to myślę, że musi być to coś wybuchowego. Może chodzi o Blair. Może o przyjaźń SB. A może o nową książkę Dana Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by joanna1205 Wto Maj 08, 2012 9:11 pm

Someonelikeyou napisał:
joanna1205 napisał:Mnie jednak najbardziej zastanawia to zdjęcie z Georginą. Bo o ile można sobie pospekulować na temat promo - przespał, nie przespał, Dan czy nie Dan, to kompletnie nie wiem jak wpleść w tą całą historię Georginę? I co robi w aucie z Danem z tym przebiegłym uśmieszkiem na twarzy.............? Mam! W ostatniej scenie Dan wsiada do samochodu w której siedzi Georgina i mówi - Udało się! Blair odebrała mi moją małą siostrzyczkę, teraz ja zniszczyłem na zawsze jej relacje z Sereną, która była dla niej jak siostra. Na to Georgina - teraz, kiedy nie ma już B. przy Serenie, w końcu możemy znowu razem pić i ćpać. Poza tym w końcu zemściłam się na Blair za wysłanie na kolonie jezusową Twisted Evil

xoxo GG

Ok, trochę pojechała, ale na prawdę nie mam pomysłu jak to wszystko wytłumaczyć Very Happy

Pierwsza moja myśl to - chcą pozbyć się GG.

Spoiler:

Biorąc pod uwagę fakt, że te sceny są po wszystkich zajściach, a nawet może jest to tzw. coda, to myślę, że musi być to coś wybuchowego. Może chodzi o Blair. Może o przyjaźń SB. A może o nową książkę Dana Wink

Ano tak, zapomniałam, że w ten cały bałagan jaki widzimy na promo trzeba jeszcze wpleść

Spoiler:

Chyba chcą nadrobić stracony sezon w jednym odcinku Smile

Nie bardzo wiem, co Georgina miałaby mieć wspólnego z książką Dana. Chyba, że wzorem Vanessy podstępnie ją Danowi ukradła Smile



joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by frejabeha Wto Maj 08, 2012 9:12 pm

Przeczytałam milion spekulacji na temat promo, teraz jeszcze ten wątek plus nieustanne odtwarzanie filmików i wyłapywanie szczegółów. Tak mi się wszystko miesza, że chyba nie wytrzymam do wtorku.

Scena kiedy Dan rozmawia z Blair w lofcie o tym czy chce tego związku musi być na wejściu. Wskazywałoby na to zarówno ubranie Blair jak i Dana. B ma na sobie tą różową marynarkę. Ten sam strój ma również w rozmowie z Penelope, S ("You're still in love with Chuck...") i Chuckiem. Wydaje mi się, że najpierw będzie loft i DB, potem powrót B do domu i konfrontacja z Sereną i dalej rozmowa na temat zniszczenia S i ta z C.

Dalej mamy imprezę rozwodową Sheppardów. Serena upija Dana. Jakimś cudem udaje jej się namówić go by rozpiął jej sukienkę, a potem go całuje. Jest też scena Dana, już w koszuli, kiedy oskarża S o sabotaż jego związku z Blair.

Gdy Dan rozmawia z Sereną z lofcie ma na sobie niebieską koszulę (tą samą w której jest w aucie z Georgie), a obok niego leży chyba torba, więc wskazywałoby to na poranek po domniemanym rebound sex. Plus wydaje mi się, że to co S ma na sobie to szlafrok. Jednak to kompletnie nie pasuje do tekstu Dana"Manipulowałaś mną, żebym pomyślał, że to koniec i żebym ją zdradził", bo widać że jest wściekły, dlatego nocowanie Sereny w lofcie po takiej akcji byłoby co najmniej dziwne.

Nie wiem co ci scenarzyści wymyślili, ale coś czuję, ze mi się to nie spodoba. Plus chyba dobra wiadomość dla fanów CB, że Chuck nie mówi "I don't want to be Mr Blair Waldorf" do Blair tylko zapewne do Barta, jak ktoś już wcześniej wspomniał. Chuck ma na sobie czarny płaszcz, gdy padają te słowa, a w kadrze skierowanym na Blair i jej potencjalną reakcję C jest w samej koszuli.
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by brulion Wto Maj 08, 2012 9:24 pm

Ja bym zamieniła trochę kolejność.
1. BS i "You're still in love with Chuck"
2. DB i "Do you still wanna be in this relationship?"
3. DS
4. Zniszczenie Sereny
5. Dan/Georgina (ostatnia scena albo finałowy montaż)

Pisząc to, zaczęłam się zastanawiać nad:
1. BS "You're still in love with Chuck"
2. DS
3. DB "Do you still wanna be in this relationship?"

To mogłoby być coś w stylu: D mówi B, że zdradził/prawie zdradził ją z S, a B jest zamroczona C i nie za bardzo ją to obchodzi, co zauważa D i stąd pytanie.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Karo Wto Maj 08, 2012 9:33 pm

Wydaje mi się, że zniszczenie S. jest jakoś na początku, myślę, że chodzi raczej o ujawnienie tego pamiętnika niż jej domniemane przespanie się z Danem. Przynajmniej tak to wygląda jak oko za oko, ona ujawniła moje sekrety teraz czas wyjawić jej.

frejabeha napisał:
Gdy Dan rozmawia z Sereną z lofcie ma na sobie niebieską koszulę (tą samą w której jest w aucie z Georgie), a obok niego leży chyba torba, więc wskazywałoby to na poranek po domniemanym rebound sex. Plus wydaje mi się, że to co S ma na sobie to szlafrok. Jednak to kompletnie nie pasuje do tekstu Dana"Manipulowałaś mną, żebym pomyślał, że to koniec i żebym ją zdradził", bo widać że jest wściekły, dlatego nocowanie Sereny w lofcie po takiej akcji byłoby co najmniej dziwne.

To by była masakra jeżeli Dan przespałby się z S. i później stwierdził, że nie ma żadnych nas. Uuu cios poniżej pasa.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by joanna1205 Wto Maj 08, 2012 9:33 pm

brulion napisał:Ja bym zamieniła trochę kolejność.
1. BS i "You're still in love with Chuck"
2. DB i "Do you still wanna be in this relationship?"
3. DS
4. Zniszczenie Sereny
5. Dan/Georgina (ostatnia scena albo finałowy montaż)

Pisząc to, zaczęłam się zastanawiać nad:
1. BS "You're still in love with Chuck"
2. DS
3. DB "Do you still wanna be in this relationship?"

To mogłoby być coś w stylu: D mówi B, że zdradził/prawie zdradził ją z S, a B jest zamroczona C i nie za bardzo ją to obchodzi, co zauważa D i stąd pytanie.

Ja bym jednak obstawiała, że scena Blair i ew. Penelope nt zniszczenia Sereny jest przed akcją z Danem. Blair może chodzić tylko o ujawnienie przez S. jej pamiętnika Plotkarze. Serena potraktuje to jako wypowiedzenie wojny i dlatego zacznie manipulować Danem. A scena w lofcie D&B może być też przed całym zamieszaniem i wynikać z tego co Dan wyczytał z pamiętnika Blair.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Magda Wto Maj 08, 2012 9:35 pm

Jeżeli Serena rzeczywiście jest w szlafroku (jej włosy bardziej wskazują na to, że jest poranek, he), to jest to na pewno po tym, jak Blair wyrzuciła ją z apartamentu. Oznacza to, że Serena wprowadziła się do Dana po tej pamiętnej nocy w CA, he. Zabawnie Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by frejabeha Wto Maj 08, 2012 9:35 pm

brulion napisał:Ja bym zamieniła trochę kolejność.
1. BS i "You're still in love with Chuck"
2. DB i "Do you still wanna be in this relationship?"
3. DS
4. Zniszczenie Sereny
5. Dan/Georgina (ostatnia scena albo finałowy montaż)

Pisząc to, zaczęłam się zastanawiać nad:
1. BS "You're still in love with Chuck"
2. DS
3. DB "Do you still wanna be in this relationship?"

To mogłoby być coś w stylu: D mówi B, że zdradził/prawie zdradził ją z S, a B jest zamroczona C i nie za bardzo ją to obchodzi, co zauważa D i stąd pytanie.

Hmm wydaje mi się jednak, że rozmowa DB jest w lofcie po nocowaniu Blair. Takie przeczucie. Nie wierzę, żeby B nie obeszło to, ze D prawie zdradził lub zdradził ją z S Wink
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by brulion Wto Maj 08, 2012 9:40 pm

Wiem, tak tylko myślę xD To by oznaczało zupełnie inną historię, niż cały czas tutaj proponujemy.

Co do "there's no us", to na pewno Dan nie powie ich po nocy w CA. To już na pewno nie jest w jego stylu, pytanie tylko, kiedy wobec tego je powie. Bo jakoś nie pasuje mi najpierw takie hasło, a potem wspólne picie i całowanie. Odwrotna kombinacja tym bardziej.

Zakładając, że akcja finału rozpocznie się rano po zakończeniu 5x23, to możliwe, że najpierw będzie pytanie Dana, potem B wróci do domu, usłyszy, że wciąż kocha C i wyrzuci S. Teraz możemy albo rozbić nocowanie u D i Campbell Apartment na dwie noce, albo zrobić to w tę samą noc, czyli scena w szlafroku = poranek po. Do tego Chuck i scena na dachu, która zapewne jest w tę samą noc, co Campbell Apartment.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Wto Maj 08, 2012 9:52 pm

Jeżeli faktycznie jest tak, jak mówi frejabeha to jednak widzę małą niesnaskę, bo Dan opisuje tak, jakby nie doszło do zdrady. Seks to zdrada, całowanie nie? Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by joanna1205 Wto Maj 08, 2012 9:52 pm

nasuwa mi się jeszcze jeden pomysł. Blair jest wściekła o ujawnienie jej pamiętnika przez Serenę. Wzywa służki, żeby śledziły Serenę i znalazły coś na nią. Namierzają ją jak uprawia sex z facetem podobnym do Dana, robią zdjęcie gościa jak jest tyłem i wysyłają Blair. Ta zrywa z Danem i wyrzuca Serenę z mieszkania. Później jest ta scena w CA, kiedy piją razem i faktycznie zaczynają uprawiać sex.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Wto Maj 08, 2012 10:37 pm

trololo Serena w szlafroku xD już nic nie rozumiem. może to dzieje się przed tym seksem. ale to nie pasuje. pewnie ta scena już jest po. tylko co za awkward sytuacja xD there's no us!! skąd to znam. Blair już kiedyś tak krzyczała Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Wto Maj 08, 2012 10:54 pm

imo:

Spoiler:

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Kasia Wto Maj 08, 2012 11:09 pm

- Blair/Serena konfrontacja
- Dan/Serena seks
- Serena/Gabe Saporta xD
- Serena/Penelope
- Blair/Chuck
- Lily/Bart/Rufus szok xD
- Kasyno?
- Nate/Lola wspólne mieszkanie
- Lola/Ivy kawka
- Gossip Girl aka Bart Bass
- Bart/Chuck dach
- Dan/Georgina
- pewnie coś z Dianą

+ inne xD

W 40 minut, pozdro Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Go?? Wto Maj 08, 2012 11:13 pm

Gigi napisał:


Spoiler:


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing genialne I love you


Ja od siebie dodam: Dan załamany jego obecną sytuacją z Blair, jedzie do Sereny po radę, piją drinka, ona wsypuję do niego narkotyk i biedny, niczego nieświadomy Dan uprawia z nią sex Twisted Evil Twisted Evil Oczywiście ktos to widzi, nagrywa, robi zdjęcia- obojętne ;D i oczywiście to roznosi się dalej Very Happy A Serena i szlafroczek mogą być wcześniej, jeszcze przed tym seksem Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by CallMeLady Wto Maj 08, 2012 11:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

ejjj, ale to jest scena z casino, bo to ta fryzura i ta sukienka pod plaszczem...
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Wto Maj 08, 2012 11:28 pm

nie. to dach.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 4 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach